Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

W sumie to nie mam nic zaplanowanego na weekend, ale tak mi sie spać chce, że mogłabym leżec cały dzien:P A w weekend przynajmniej nie muszę wstawać o 5:40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny przestańcie już z tymi objawami bo jak tak dalej pójdzie to oszalejecie. Każdy ma gorsze i lepsze dni ale nie zwalajcie tego cały czas na ciąże bo to do nikąd nie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że spanie to objaw ciąży, ale w moim wypadu to raczej pogoda ma taki wpływ- nienawidze braku slońca!!! Sylvia ma racje- nie ma co sie nakręcać:P Ok ja uciekam do domu. Do jutra!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki Mieszkam na wyspach i jak wszyscy wiedza z opieka medyczna jest "super".2 razy poroniłam , od roku staramy się o dzidzie .Miałam badania i wyszło , ze mój testosteron to 113 ng/ml a LH17,6 IU/l>jedyne co lekarz powiedział : musimy się starać dalej .Czy przy moich wynikach mam jakieś szanse na ciąże ?? Dzięki za odpowiedz jestem zdesperowana ,już nie wiem co mamy zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Was też taka beznadziejna pogoda? Bo u mnie cały czas pada jest szaro, zimno...masakra:( przez to samopoczucie jest do bani jak nie ma ani troszke słońca. Kurcze jak ja nie lubie pory roku od wrzesnia do okolo kwietnia..jak dla mnie mogłoby byc codziennie po 28 stopni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) u mnie też dziś szaro, smutno i słonka nic nie widać... a szkoda, bo zaczynam wpadać chyba w jakąś depresje jesienną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Edusia. Ja chyba też popadne w depresje, zawsze w tym okresie ma jakiegoś lekkiego doła...ciężko sie przyzwyczaić do takiej pogody zwlaszcza, że jeszcze 3 tyg temu wygrzewałam sie na goracej plaży w Chorwacji...Ale ponoc na weekend ma być ciepło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zimnica i leje :( W drodze do pracy przemokły mi buty :( Loona a jak tam testowanie i objawy? U mnie dalej nic. Zero objawów. Nic nawet brzucha nie czuje :( A wiem ze na początku ciąży czułam brzuch jak na @... Pewnie znów bede miała długi cykl. Małż mi zabronił testować bo za szybko.... Ale dzisiaj pojde do Rossmana i zakupie test może później sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyney :) U mnnie też tak szaro, buro i pada i nic się nie chce. No własnie looona jak tam , testowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie testowałam bo wczoraj po pracy byłam tak zabiegana, że nie zdarzyłam do apteki......dopiero po 19 mi się przypomniało że testu nie kupiłam. Jak jutro nie dostane @ to przetestuje w czwartek rano. A co do objawów to dalej tak samo jak przez dwa tygodnie, co jakis czas czuję ból brzucha jak na @...i cos mi się wydaje, że przyjdzie:(. Dzisiaj 30 dzień cyklu więc z moja dokładnościa zegarka jutro mam ostatni dzień na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! u mnie tez dzisiaj pogoda do bani...przeraza mnie to ze skoro teraZ jest juz tak zimno to co dopiero w listopadzie,jak bede brala slub??? mam tylko nadzieje ze padac nie bedzie. Edusia a jak tam twoje pezygotowania do slubu? ja ostatnio zaczelam sie bardzo z tego cieszyc bo wczesniej to tylko stresowalam sie na mysl o slubie.teraz doczekac sie nie moge! masz juz wszystko zalatwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta84 - ja również biore ślub w listopadzie :) Przynajmniej nie bedzie upałów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A a ktorego dokladnie? bo ja 15-tego! no upalow to na pewno nie bedzie! a jak Twoje przygotowania? a stresik juz jest? bierzesz koscielny czy cywilny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam, podobno od jutra lub od czwartku ocieplenie a na weeakend nawet 19 stopni wiec to juz cos :) a ja przez te staranka sama nie wiem jak z jesiennymi zakupami bo niby przydalyby sie nowe spodnie i pare innych ciuchow ale jak sie okaze ze jednak sie udalo to za 2 m-ce juz mnie beda cisnac tak przynajmniej bylo w pierwszej ciazy ze szybko mnie wydelo, nie jakos masakrycznie ale wystarczajaco zeby sie nie dopinac w gacie,tak wiec spodnie pojda w kat na ok 1,5roku i zakupy od nowa. Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net mi cos nawala :( Dzisiaj dostałam @ Podejrzewam ze bym dostala normalnie (gdzies 4dni temu) ale dosc konkretnie sie przeziebilam i pewnie dlatego mi sie przesunelo.A teraz pewnie sie zdziwicie na to co powiem ale cóż...Od dzisiaj (bo 1 dzien cyklu) zaczynam znowu brac tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO 1:udało mi sie wywalczyć i dostałam przeniesienie na studia dzienne PO 2;dostałam prace ściśle związaną z kierunkiem studiów (tylko na umowe zlecenie i typowo dla studentow) ale zawsze na na II roku dostac prace w kier studiow to graniczy raczej z cudem....Chce poprostu zainwestowac zeby dziecko mialo potem lepiej wiec narazie musze sobie dac na wstrzymanie niestety bo tych 2rzeczy plus ciąży nie dam rady pogodzic naraz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzienne i dzieciaczek to byloby raczej trudno wiec rozumiem ale mamy nadzieje ze nie odlozysz tego na dlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chce poswiecic dziecku czas i uwage jak bedzie male a nie latac i wybierac:nauka praca czy ono....I nie chce go zostawic a tak by bylo gdybym teraz chciala tego wszystkiego naraz nie chce przegapic pewnych momentow zycia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×