Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Ale może lepiej niech się wypowiedzą te dziewczyny które już były w ciąży no albo tulipanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona ja na początku ciąży miałam taki śluz jak w dniach niepłodnych wiec raczej moim zdaniem po tym nie rozpoznasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona ja tam nie wiem jak z tym śluzem jest, a co do testu to myśle, że jutro z rana byłby już wiarygodny, ale jeżeli wolisz to poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba nie wytrzymam i w tygodniu polece po test :p Przymajniej po tym jak zobacze 1 kreske bede ze spokojem czekała na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA to co kiedy testujemy? Jutro z rana czy pojutrze? Jutro bedzie nasz 29 d.c. Myslicie że jak zrobimy z rana to test wyjdzie wiarygdny? Ok teraz to juz musze iść na ten angielski a tak mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny po weakendzie,u mnie niestety roboczym bo sprzatajacym, testujcie jutro bo nie wytrzymam z ciekawosci, sama sie zastanawiam czy nie przyspieszyc testowania;) jak myslicie czy jesli staranka byly 10-14 to test cos wykaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona mysle ze w twoim wypadku wyjdzie juz wiarygodny i na twoim miejscu juz bym zrobiła. Ja mam cykle tak po 38 dni wiec mysle ze dla mnie to na razie za wczesnie na test :( Ale tak w pt chyba zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do moich ojawow to troche bola mnie krzyze i cycki i lekko mnie mdli ale nie wiem czy sie nie wkrecam a mezowi nie moge ani slowa bo on to dopiero sie wkreca a jak dostane @ to bedzie gorzej zawiedziony ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka mi też się wydaje, że jeszcze za wczesnie dla Ciebie. U mnie staranka były 6 i 8 wrzesnia czyli dwa tyg temu i sama nie wiem czy robić już jutro czy może lepiej poczekać do środy....Testowałybyscie na moim miejscu? Luska ja tez podobnie jak ty mam takie bóle heheh. Od ponad tygodnia podbrzusze mnie boli i krzyż i czasem mi niedobrze, cycki mi urosły- ale te objawy sa tez niestety związane z @, więc nie ma co się nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie poczekac do konca tygodnia ale chcialabym juz wiedziec nawet jakby to mialabyc 1 krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka dokładnie nie da rady się nie nakręcać. ale w Twoim przypadku nawet jak teraz wyjdzie 1 krecha to i tak moze byc za wcześnie na test i może błędnie wykazać tą 1 kreche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja- pójde dzisiaj kupić i jak się odważe to zrobie:) Ale jak pomyslę teraz o tym to mnie ściska w żołądku...;) ale ja głupia, co ma być to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza???? Nie mówcie,że wszystkie jesteście tak zapracowane:P:P Ja tam ide sobie zapalic:) bleeee, niedługo rzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona-trzymam za Ciebie kciuki,wiem co przeżywasz. kobietki,ogolnie nic mi się nie chce,biegam na szlafroku,jedyne co zrobiłam dziś to wstawiłam pranie,no ale co się dziwić skoro o 4.30 poszlam dopiero spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci robię:) żartowałam,musieliśmy odebrać brata mojego faceta z dworca pkp.....a że miał podróż z przebojami,to aż 150 km po niego jechaliśmy w jedną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez nosi :) Zatestowałabym.... objawów @ i ciąży dalej totalny brak :( A gdzie nasze ciężarówki sie podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, zjadłam ten obiad i mnie wydłęło. Rajstpy mnie cisna w brzuch, nie moge usiedzieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym juz poszła do domu. Nic mi sie nie chce, tylko spać. Ciekawe jak tam kasiula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×