Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Dziewczyny a wiecie jakie moga być jeszcze objawy za wysokiej prolaktyny oprócz tego mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzeba sie pomału zbierać do domu:) Jutro koniec miesiąca bleeee. Mam nadzieje, że nie będzie dużo roboty:P Do jutra!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś sobie robiłam FSH, LH i estradiol. Wszystkie inne badanka hormonalne wyszły w normie. Zobaczymy, co z tych wyniknie. Kurde, nie ukrywam, że jestem obolała, bo nade mną się dziś poznęcano. 4 żyły poszły w ruch :-O Dopiero za 4 razem, udało się zebrać odpowiednią ilość krwi. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, a i pięlęgniarka podobno nigdy wcześniej tego nie doświadczyła. Troszkę jednak zrzuciłabym to na słabe umiejętności owej pani, bo po 3ech nieudanych (bolesnych) próbach, przyszła inna i pobrała krew za jednym zamachem, całą strzykawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa loona ja też się niedługo zbieram Ja też po ostatnim pobieraniu krwi chodziłam z pięknym siniakiem na ręku - wyglądałam jak narkomanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) nie pisałam wczoraj bo zrobiłam sobie małe przemeblowanie w pracy :) nie żeby coś specjalnego, ale poprzestawialam sobie meble i zrobiłam generalne porządki :) cały plus tego jest taki, ze teraz mam odsłonięty grzejnik i w razie potrzeby mogę sie nawet do niego przytulic :P a co do mojego opisu... najbliżej była loona :) fakt jestem niska (158 cm), obecnie włosy w kolorze czekolady, o długości tak po łopatki (pasemka już mi sie znudzily, bo włosy tak szybko mi rosną, że max co miesiąc musiałam robić odrosty). Do pracy faktycznie ubieram sie raczej na sportowo, badź na elgancki luz, ale to z czystej wygody bo jakbym miała biegać po po naszych schodach w szpilach to chyba bym sie zabiła... a co do oczu- zdecydowanie niebieskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam doła od rana do wieczora mi niedobrze . mdli mnie , zbiera na wymioty, nie moge nic jeść , jestem słaba przez to a do tego wszsytkiego byłam wczoraj u gina i po usg dopochwowym mialam jakies plamienie i gin poweidzial ze jesli bede do wieczora plamic i na nastepny dzien to mam isc do szpitala z tego wszytkiego nie zapytalam o te mdlosci na szczescie plamienie ustalo ale do wieczora sie meczyłam z mdlosciami- i od rana dzis znowu płakać mi sie chce, siedze w pracy i nie moge sie na niczym skupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku ty sie zbieraj do domu a nie siedz w pracy!!!! mdłosci sie bedą nasilać jak nie odpoczniesz. Lekarz Ci nie dał L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek, jakoś niestety musisz to przetrzymać, też mi się wydaje, że powinnaś chociaż na trochę na zwolnienie iść - pewnie w takim stanie pracodawca i tak nie ma z Ciebie zbyt dużego pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dał mi zwolnienie i nic nie mmowil ze mam lezec cholera mam tu tyle pracy do tego kolezanka jedize na urlop na 3 tyg w srode pojde do gina i poewim o tych mdlosciach a jak mi bedzie nalad tak zle to chyba pwoeim szefowi ze jestem w ciazy i zle sie czuje i mimo to podje za L4-trudno beda musilei sobie jakos poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Tulipanku, jak to lekarz nie dał Ci L4 ? Idź dzisiaj i niech Ci da, tak nie może być, żebys się tak biedna w pracy męczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dzis nie przyjmuje tylko w srody i czwartki a wcozraj byłam u niego prywatnie w innej miejscowosci nie pytalam o te mdlosci bo jak zobaczylam ta krew i to co mowi ze moge poronic i ze do szpitala to co mialam pytac skoro moglam juz dzis nie byc w ciazy na szczesce plamienia nie ma juz i moze rzeczywiscie to od nadzerki było a czytalam tez tu na cafe ze czesto dziewczyny po usg plamia okolo 1 dnia po badaniu wiec trochę sie uspokoilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tulipanku jesli lekarz mowil ze tą ciąze mozesz poronic to az sie dziwie ze na poczatek nie dal ci L4 az przejdzie 3 m-c potem mozesz zawsze wrocic do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny nie mam czasu nic pisac bo w pracy kupa roboty :( Tulipanku dużo wypoczywaj, powinnaś isc na zwolnienie lekarskie! Plamień nie wolno lekceważyc... A ja dalej nie mam @. Musze spokojnie czekac do soboty. Dzis 36 dzien cyklu. A jak wyglądam? 164 cm, 50 kg, szatynka z blond pasemkami, włosy do ramion, grzywka, brak okularów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku, a może powinnaś pójść do innego lekarza. Mój powiedział, że jak tylko zajdę, to żeby przyjść, da zwolnienie, bo nie mogę dłużej niż 3 godz przed kompem siedzieć, a ja siedze non stop, bo taka praca. A co dopiero jak Ty się źle czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie straszcie akurat teraz mam tak w pracy ze nei bardzo na to zwolnienie isc kolezanka idzie na urlopod poniedziałku juz nei wiem co robic pojde jutro do gina jeszce raz i poweim mu jak sie czuje i zapytam czy pwoeinnam isc na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku!!!!!! Ty się bardziej martwisz koleżanka, która idzie na urlop niż zdrowiem swoim i swojego dziecka? Teraz tylko to powinno być dla Ciebie najważniejsze i mówię Ci to ja, która stara sie tyle cykli już bezskutecznie a jakby mi się w końcu udało, to na rzęsach bym stawała, żeby urodzic zdrowe dziecko. Wiem, że koleżanka może Ci mieć za złe jak pójdziesz na zwolnienie ale w Twoim stanie musisz myśleć tylko o sobie i o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) no troszku sie mylicie co do mojego wygladu) mam170 cm jasnobrazowe wlosy troszku wiecej wiecej waze...niestety brazowe oczy no i faktycznie nosze spiete w kitke wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwno nie było tabelki więc przypominam: Starające się: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Ptakowa...|.28.09.......3.10......14....ok.Kłodzka...... .26 Sylvia25...|.05.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ...25 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Edusia83..|.16.10......18.10.......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10......18.10.......4.....Trójmiasto..... .26 marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 nicola81 ..|.03.09.......04.10........2......górny śląsk......27...Maks 5l. Loona_84..|.22.10......24.10......2......dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|..........................2......Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009......I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....6...I.....................I małopolska I GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku, mam nadzieję, że się na mnie nie gniewasz, że Cię tak \"zjechałam\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, przecież Ptakowa i JANA też jeszcze nie mają @, więc chyba nadzieja jeszcze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×