Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

wszyscy mnie pytają czy sie denerwuje, a ja nie widze powodów do stresu :) jestemy para od ponad 5 lat i ta decyzja jest dobrze przemyślana :) Podejrzewam, że dopiero w sobotę ogarnie mnie taka szaleńcza gorączka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, moje zdanie odnosnie ww tematu,zaczac sie starac a potem dopiero martwic jak to powiedziec szefowej jak juz sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że stres przed slubem nie jest związany z samą decyzją o wspólnym życiu tylko z obawą czy wszystko się uda, czy jedzenie będzie smaczne, czy wszyscy przyjadą, czy się nie potknę, czy goście będą zadowoleni itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a tak w ogóle to bardzo sie ciesze. Dosłownie doczekac sie juz nie mogę. Teraz musimy wszystko dopiąc na ostatni guzik i moge iśc przed ołtarz :) tylko mam jedno zmartwienie. Lekarz mi powiedział że po odstwieniu luteiny @ powinien przyjsc tak po ok 5 dniach. Nio i jak sobie wyliczyłam to wypada mi to 16 października, na 2 dni przed ślubem. Boję się ze jak sie spózni to zamiast bawić sie na weselu to bede umierać z bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia no to podziwiam Cie za taki spokoj, mam nadzieje ze u mnie bedzie podobnie:)Ale fajnie ze juz niedlugo bedziecie malzenstwem:) LUSKA dzieki za opinie.juz nie wiem, rozmawiac z nia czy nie? zobacze jak sie rozwinie sytuacja i czy bedzie wogole okazja do tej rozmowy. zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem jak to bedzie z tą luteiną.... bede dzwonic do mojego gina z wynikami badań to sie go zapytam, ale jakos wątpie w to zeby sie zgodził. Troche boje sie przedobrzyc z tymi hormonami. Wole sie pomeczyc w czwartek niz w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edusia z tego co się orientuje to po odtsawieni luteiny @ może przyjść od 2 dni po odstawieniu do nawet 14 więc musiałabyś mieć strasznego pecha żeby przyszła akurat w sobote ... marta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym z ta luteina pokombinowala bo wiem ze swojego doswiadczenia jakie to niekomfortowe miec @ w dniu slubu, zajeb... sie zmienia tampony w sukni slubne j;) nie mowiac juz o tym ze caly czas sie zastanawialam ale by byla jazda jakbym miala jakas czarwona plamke na d... czy by mi ktos powiedzial? i co wtedy suknie na tylku prac? a dodam ze bylam w stringach wiec nawet z wkladka tak kijowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stringów niecierpie wiec jak kupowałam bielizne to od razu kupiłam pełne figi, ale i tak na samą mysl o @ w dniu ślubu tak mi gule rosną.... zapytam tego gona jak on to widzi. Moze wymysli jakis sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tyle roboty!!!! Wczoraj nic nie działalo wiec nic nie zrobilam a dzisiaj podwójnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A U MNIE DOPIERO DZISIA J SIE ROBOTA W BIURZE NAZBIERALA BO U MNIE ZAWSZE POD KONIEC MIESIACA SPOKOJ A POTEM NAWAL PRACY AZ DO 20 TAKI ZE CZASEM WYROBIC NIE MOZNA,ZE TEZ NIE DA SIE TEGO JAKOS ROWNOMIERNIE ROZLOZYC,ALE DZIS PIATEK WIEC ILE ZDAZE TO ZROBIE A RESZTA NIECH SOBIE LEZY DO PONIEDZIALKU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest @.... :( STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Dianak.....I..4.10.......7.10......12?....warszawa...... ..26.. Sylvia25...|.05.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ...25 marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Edusia83..|.16.10......18.10.......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10......18.10.......4.....Trójmiasto..... .26 Loona_84..|.21.10......23.10......2......dolny sląsk.......24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....6...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|........|....................|górny śląsk |Maks 5l. GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22 W poniedzialek ide zbadac prolaktyne i hormony tarczycy. Takie cykle sa nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA na moje długie cykle lekarz przpisał mi luteine. Kazał mi też zbadać poziom prolaktyn i progesteronu, ale zeby wynik był miarodajny badanie musisz zrobic w 20 dniu cyklu (w porywach o 2 dnia w jedną albo druga stronę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 dzień cyklu wypada mi w niedziele, więc badania zrobie w poniedziełek. Wtedy bede już wiedziec na czym stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×