Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Cześć dziewczyny 🌻 Przez ten tydzień co prawda nie miałam czasu z wami pisać ale wszystko przeczytałam no i bardzo się cieszę że nasza tabelka na dole się zapełnia. Nikola moje gratulacje 🌻 Cieszę się Twoim szczęściem. No a co do mnie to nie mam żadnych objawów ale jestem na 99% przekonana że w tym miesiącu niestety się nie udało. No ale cóż, nie mam zamiaru się załamywać. Umówiłam się do gina ale termin miała dopiero na koniec listopada więc do tego czasu muszę jakoś przeczekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej loona U mnie ok. Powoli doprowadzam nowe mieszkanie do porządku ;) A gdzie reszta dziewczyn ? Pobudka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta śpi albo zapracowane:P Od niedawna(jakies 3 tyg) zaczełam mierzyc temperature i kurcze nie mam pojęcia jak na to patrzeć, bo nie jest tak wzorcowo jak pisza tylko skacze mi każdego dnia inaczej, wiec cieżko cokolwiek z tego odczytać. Np.z kilku dni wyglądalo to tak: 7 d.c 36,34 8 d.c 36,21 9 d.c 36,30 10 d.c 36,31 11 d.c 36,39 12 d.c 36,59- skok o aż 2 kreski a nie bylo spadku tak jak to piszą... 13 d.c 36,19- znów mocny spadek a niby powinna sie utrzymywać wysoka po wzroscie 14 d.c (dzisiaj) 36,29 Jak ja mam to kurde odczytać???? Bo nic nie trzyma się kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na moje oko to jeszcze nie miałaś owulki. Owulkę oznacza temperatura podnieśiona przec oc najmniej trzy dni z rzędu. Tamten niewielki skok może oznaczać, żę np mierzyłaś temp. trochę później niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja normalnie mam temp w granicach 36.2-36.6, a w trakcie owulki 36,8-36,9. Tak więc takie skoki tez się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki achaja:):) rzeczywiście w dniu skoku zmierzyłam godzine później bo byla sobota i nie wstalam o 5:40:D Ale czy pierwszy dzień tej podwyższonej temp (przez kilka pozniejszych dni) jest dniem owulki? Czy jest ona wcześniej a wyższa temp. jest po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeh, czyli dnia owulki nie da się wykryć na podst. temp. moja mama wczoraj jęczala mi kiedy w końcu bedzie babcią- to już najwyższy czas!!! hehehe Jak ja bym chciała pod koniec miesiąca obwieścić jej że w końca tą babcią będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokładnie się nie da określić, ale od skoku temp masz jeszcze około doby, żeby je zapłodnić. Przynajmniej ja tak to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz juz wiem troche więcej:) A gdzie nasze ciążówki i staraczki się podziały? Cisza tu dzisiaj straszna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja mam niestety niezbyt dobre wiadomosci. W piatek chcialam sie zebrac i pogadac z szefowa o mojej ciazy, zdazylam zapytac kiedy bedzie kogos szukala do pracy. powiedziala za juz o tym zaczyna myslec az zadzwonil jej maz i oznajmil za ...stracil prace.Zdenerwowala sie troche i juz nie mialam sumienia dalej ja pytac. A poza tym chyba bede musiala za 2 tygodnie zaczac brac antybiotyk przy ktorym absolutnie nie moge zajsc w ciaze.potrwa to 2-3 miesiace. A wiec tak czy inaczej musze czekac do konca roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żeczywiście niefajnie, w złym momencie stracił pracę. A co się dzieje, że będziesz musiała przez tyle czasu antybiotyki brać, jeżeli można wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o problemy z skora,dokladnie o tradzik.Mam juz dosyc zmagania sie z tym problemem a mam nadzieje ze to mi pomoze.wtedy tez bede miala jakas motywacje zeby poczekac z ciaza do konca roku.Moze przez ten czas sytuacja w pracy sie wyjasni i wylecze twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marta, no to niefajnie się porobiło.... Ja musze uciekać na angielski, dzisiaj pisze test więc trzymajcie kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendzik calkiem udany, w sobote imprezka rodzinna (prawie 20 osob bo nas tyle ale na szczescie bylam gosciem,nie musialam tego szykowac) a w niedzile blogie lenistwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Ja tak tylko chwilowo bo mam kolejny tydzień zawalony pracą. U mnie dzisiaj 30 dc i brak @, ale czuje że nadejdzie lada dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja nie mam pojęcia. Chyba się jeszcze wstrzymam z testowaniem do niedzieli. Jak dalej nie dostanę @to wtedy wykonam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tyle chcesz nas w niepewności trzymać ? No trudno jakoś będizemy musiały wytrzymac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam te których nie witałam:D Sylvia może tym razem sie uda:) Myslę, że mogłabys zrobic test wcześniej:D Luska u mnie według kalendarzyka tez owulka powinna przyjśc 6-8 październik, wiec zaczął sie \"płodny tydz\" a czy taki będzie to się okaże....także zamierzam tak co drugi dzień, może się uda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×