Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

ptakowa - rozumiem Twoje rozgoryczenie, po 15 cyklach starań można mieć naprawdę dość, sama nie wiem jak bym się czuła starając się tyle czasu, pewnie bym się trochę podłamała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam takie mysli jak ptakowa,zwlaszcza ze nie jestem osoba szczupla i moge w ogole nie miec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia, mi lekarz powiedział, że zrzucic trochę ciała nie zaszkodzi, a nawet może pomóc, wtedy podobno hormonki się normują. kazał mi zrzucić brzucho, a miałam takie, że dużo ludzi myślało, że jestem w ciąży (co mnie dodatkowo wku...)Jak mój mąż załatwił mi prace w obecnej firmie, to szef go ochrzanił, bo myslał, że ja w ciąży a on mnie do roboty wziął. A potem mi jeszce na wigilie w pracy szef składał zyczenia i mówił, że mi sie rodzina powieksza, obróciłam to w żart, ale tak naprawde, to byłam wkurzona okropnie. teraz trochę schudła, a kolega z którym się trochę nie widziałam pyta, czy moje dziecko już duże. Super! Zabcia, moja siostra jest 3 razy większa ode mnie i zaszła w ciąże 2 razy bez problemu. Mam jedną koleżanke, która jest naprawdę spooooora i nawet jak uważa, to zachodzi, ma trójkę dzieci rok po roku i boi się kochać ze swoim mężem. Chciałabym wiedzieć poprostu co mi jest, że nie mogę zajśc i to leczyć, a tak jestem bezradna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie wiem co jest grane. Dzis mam ostatni dzień podjadania Luteiny. Gin mi powiedział ze dopiero w ok 5 dniu po odstawieniu @ powinien przyjść. Wczoraj miałam tylko taki delikatniew brunatny śluz, a dziś to takie plamienia jakby mi się @ kończył, tylko, że nie są czerwone, a takie ciemno brązowe. (sorki za taki opis, ale chce żebyście zrozumiały co mam na myśli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny alescie dzis od rana natworzyly ;) musialam 3 strony nadrobic ale przynajmniej fajne wiesci ze az milo, buziaki dla mamusiek,szczegolne gratulacje dla podwojnej,ja bym chyba zamarla jakbym zobaczyla 2 pecherzyki,niby dzidzisia chcemy bardzo ale bym byla zestrachana jakby byly hurtowo 2,wtedy juz obowiazkowo jakies rece do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przez pare dni mniej udzielac bede bo roboty duzo ale po 20 znow bede wiecej skrobac,mam zreszta nadzieje ze bedzie o czym,ze w koncu jakies efekty staranek zobacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia co do tych plamień to nie mam pojęcia dlaczego takie masz, ale mówie powaznie, że kiedys czytałam że wlaśnie podczas zaplodnienia pojawiaja sie takie plamienia o których piszesz. Oby to sie okazalo prawda w Twoim przypadku, a przeciez śluz wcale nie musi byc taki jak to opisuja podczas owulki, niektóre dziewczyny wcale takiego nie maja a zachodza w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptakowa - można się wkurzyć słysząc takie teksty, naprawde niektórzy ludzie powinni się 5 razy zastanowić zanim coś powiedzą ... Edusia - a od którego dnia cyklu bierzesz ta luteinę ? Chodzi mi o to czy owulkę miałaś w tym cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteine mam brać od 16 do 25 dnia cylku 2 razy dziennie po jednej tabletce. Dziś własnie mam 25 dzień, wieczorem mam zjeść ostatnią tabletkę, a tu taki cyrk... loona, wydaje mi się, że masz na myśli plamienie implantacyjne, ale ja jakoś wątpie, żeby się udało. NIby był skok tempki, ale wyższa temperatura utrzymuje mi się na poziomie ok 36,7 stopni, więc na ciąze to troche za mało. No i w przytulankach też był pełen spontan, bo jak usłyszałam od gina że cieżko mi będzie zajść w ciąże przy takich cyklach to postanowiłam sobie ten cykl darować, a w następnym jak juz bede po 1 kuracji zabrać się ostro do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja co do tej owulki to sama nie wiem, bo śluzu płodnego nie miałam, a skok tempki miałam akurat w 16 dniu cyklu i tego samego dnia zaczełam brac luteinę, wiec nie wiem czy to ze wyższa temperatura się utrzymywała nie było własnie spowodowane tym że zaczełam podjadać ten lek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam dlatego, że z tego co wiem to jeżeli luteinę zacznie się brać przed owulką to ona juz nie wystąpi, bo lek ją blokuje więc wtedy ciąża jest wykluczona Podejrzewam, że w Twoim przypadku tak własnie było, bo biorąc pod uwagę jak długie miałaś ostatnio cykle raczej mało prawdopodobne abyś miała owulkę przed 16dc. Lekarz zalecił pewnie takie leczenie aby oszukać organizm, że masz fazę lutealną i w ten sposób "pokazać" mu jak powinno być prawidłowo. Myśle, że to plamienie, które masz to będzie początek okresu, jak tylko odstawisz luteinę to się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja nio właśnie też tak myslę. Lekarz mi mówił że narazie to chce "przypomieć" mojemu organizmowi jak to powinno działać prawidłowo, dlatego jakoś specjalnie sie nie staraliśmy. Brzuch mnie boli jak na @, wiec mysle że po tych brunatnych plamieniach zacznie się prawdziwy "krwawy" @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptakowa mi sie tez ostatnio co nieco przytylo i wiem jak sie czujesz na takie teksty, mnie tez nerwy biora jak ktos niby zyczliwie mowi \"dobrze wyglądasz,chyba dobrze jesz\" alebo ostatnio jak siedzialam to mi beben wywalilo i klientka mnie za brzuch zlapala z pytaniem czy aby jestem,tragedia nie wiadomo co odpowiadac,choc po fakcie mysle sobie ze ja to obrocilam w zart a jej glupio musialo byc ze tak wyjechala a ja w zadnej ciazy nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, he he, dobre. :) Kiedys poszłam do sklepu budowlanego, sami faceci i jeden sie mnie pyta: córeczka czy synek? No a na ślubie to co niektórzy goście z dalszej rodziny też byli przekonani, że bierzeby ślub przez wpadkę. Ale przynajmniej udało mi się trochę tego brzuchola zwalczyć. Wcale nie było tak ciężko, jeszcze trochę kg przede mną, ale już widzę dużą poprawę i nikt mnie nie wkurza głupimi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja uciekam do domu:) Milego weekendu!!! Oby kolejny tydzień był owocny w naszych starankach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zmieniłam tabelkę STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Edusia83..|.16.10......18.10.......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10......18.10.......4.....Trójmiasto..... .26 Loona_84..|.21.10......23.10......2......dolny sląsk.......24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......2.....Kr./B.-Biała .. ...25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....6...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|........|....................|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....... I.....................I warszawa...I... ..26.. GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
diankak moje wielkie gratulacje :):):):):):):):) Ptakowa nie załamuj się na kazdą z was przyjdzie pora ja bardzo trzymam za was wszystkie kciuki wiem kochane że nie moge się w waszej sytuacji postawić bo mi szybko poszło ale ja naprawdę modlę się za was itrzymam kciuki a tak po za tym to jestem przerażona jeszcze do mnie nie dochodzi że są dwie fasolki jestem ciekawa wyników z badań co dziś robiłam no i następnego usg mam nadzieję że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Edusia83..|.16.10......18.10.......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10......18.10.......4.....Trójmiasto..... .26 Loona_84..|.21.10......23.10......2......dolny sląsk.......24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......2.....Kr./B.-Biała .. ...25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....6...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...5...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....... I.....................I warszawa...I... ..26.. GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22 dziewczyny skopiowałam i uzupełniłam tabelke u mnie termin jest orjentacyjny i może ulec zmianie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Jak tam po weekendzie? Zaobserwowałam u siebie skok tepm. ale nie wiem czy nie jest on za mały żeby stwierdzić owulację, bo przez jakies 3 dni miałam około 36,35 a wczoraj 36,54, dzisiaj 36,50. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasada jest taka, że przebytą owulację oznacza wzrost temp o co najmniej 0.2 st C, przy czym niższa temp. powinna być przez 6 dni poprzedzających skok. Ja nigdy nie mierzyłam temperatury z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku tak jak Ty to robisz, wydaje mi się, że troszkę za mały ten skok ale pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja, no własnie miałam przez 7 dni troche niższą temp. około 36,2 36,3, dopiero wczoraj rano skoczyła na 36,59. Pytam dla pewności, gdyz zaczełam mierzyc temp dopiero od drugiej połowy ostatniego cyklu, więc nie wiem dużo na ten temat, ale myślę, że po kilku cyklach naucze się interpretowac te wyniki.... a może nie bedzie juz trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widze ze tabelka na dole sie powiększa super nicola gratuluje i widze ze masz 2 fasolki:) ja mialam naraize 1 usg i nic lekarz nie mowil o 2 fasolkach ale tak sie z mężęm smiejemy ze sie jeszce nie okazało ze sa 2 :D mam skierowanie na badania i usg brzuszne w przyszłym tygodniu co do samopoczucia no to od piatku jest troche lepiej musze co chwile jesc i wtedy nei czuje tych mdłości ale jestem ciagle zmeczona i śpiaca w pracy juz wiedzą i przyjeli to spoko takze kamien z serca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała zmiana :-) STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Edusia83..|.16.10......18.10.......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10......18.10.......4.....Trójmiasto..... .26 Loona_84..|.21.10......23.10......2......dolny sląsk.......24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......2.....Kr./B.-Biała .. ...25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...5...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....... I.....................I warszawa...I... ..26.. GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - w takim razie jeżeli jutro temp nadal będzie podwyższona to, to powinno być TO :) Cześć tulipanek 🖐️ Fajnie, że u Ciebie w pracy dobrze przyjeli Twoj stan i cieszę się, że czujesz się trochę lepiej. Wiesz ja chętnie przejmę trochę tych niedogodności za taki mały CUD w moim brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek ja również ciesze się że u Ciebie coraz lepiej. Achaja tylko nie zabieraj wszystkich fuidków:P Ja tez troche łapię i oby one jak najszybciej wyczarowały mi serduszko w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×