Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Gość nikola81
Luśka super masz szefową nic tylko pogratulować a jak samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka no nie widziałam jej miny, bo ona jest w warszawie, ale na pewno była w szoku i chyba spadła z krzesła, ale z tego co napisała potem to sie bardzo ucieszyła:) wiecie co ja wogóle nie czuje że jestem w ciąży... wiecie może jak bedzie wygladać usg na mojej drugiej wizycie? Też dopochwowo czy już przez brzuch? Mój facet chciałby zobaczyć dzidzię i mogłabym go zawolac ale tylko jak bedzie przez brzuch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam wyniki...jutro do lekarza,wiem ze prolaktyna oki,mam tez FSH i estradiol,poczekamy do jutra co powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Kurcze mam tyle pracy że nie mam czasu nawet z wami popisać. Loona fajną masz szefową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to ze ona się usmiała z tego że ja i moja koleżanka z działu pracująca w warszawie zaszłysmy prawie w tym samym czasie. Napisała mi że nieźle się zgrałysmy. A ja sie balam że sie wkurzy, że obie pójdziemy na macierzyńskie i nagle dwóch osób w dziale zabraknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę pogadać żabcia jeszcze jakies pół godz bo w sumie wszystko pokończyłam i po 15 zmywam sie do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za drugim razem tez chyba mialam dopochwowo juz nie pamietam ale tez mezula zaprosilam na usg jak bylo prze brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zarejestrowalam juz na przyszly piatek do gina,zeby zobaczyl co i jak moze trzeba cos podleczyc przed starankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze ktoras jest:) bo mi te wyniki w glowie mieszaja wszystko jest w normie.....tylko ktorej skoro sie na siebi normy nakladaja?:) jak dobrze ze jutro ide do lekarza nie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa swoja droga,to maja bajzel.dostalam wyniki ulozone wysokoscia wyniku a nie nr zlecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe żabcia widzę, że nie możesz przestać ich analizować:) niedługo lekarz rozwieje wszystkie twoje wątpliwości:) Ja to sie kompletnie na tym nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie:) lekarz dzis na nie spojrzal.....dlugo analizowal i nic jak zawsze nie powiedzial,z reszta w sekretariacie to bylo i mu mowilam ze jutro bede u niego.wiesz dobrze ze nic nie powiedzial bo bym teraz w glowe dostawala,a tak na spokojnie na wizycie sobie z nim pogadam i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia chodzisz prywatnie czy państwowo, że udaje ci sie tak szybko te wizyty załatwiac? Ja jak chciałam iść państwowo to wywalili mi temin za ponad miesiąc!!! ale na szczęscie bedę miala z pracy kartę umozliwiającą korzystanie bezplatne z wielu lekarzy (beda mi sciągac z wypłaty 40 zł miesięcznie) Przyda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panstwowo:) po prostu mialam szczescie i tyle.dzwonilam w pn rano na oddzial za wynikami i jak okazalo sie ze sa to od razu do poradni i mialam szczescie,bo bylo wolne miejsce do mojego lekarza,a przyjmuje on 1 godz w tygodniu:)rejestruja w kazdy pn o 8 rano na caly tydzien.nie jest tak zle:) raz bylam prywatnie i jakos mi ten lekarz nie podpasowal.a swoja droga to ci zazdroszcze ze bedziesz miala komfort z tymi lekarzami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, bo rejestruje się prywatnie bez czekania w kolejkach a za wizyty nie płacę:) Ok ja uciekam do domu:) Do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja już po wizycie. Wszystkie wyniki w normie ale nie wiem czy się z tego cieszyć, bo nic mi to nie wyjaśnia. Dziś 14 dc i pęcherzyk ma 15 mm lekarka zaleciła monitoring no ale u niej nie można, bo ona raz w tygodniu jest, a poza tym musiałabym iść w poniedziałek na USG no a wiadomo Długi Weekend jest :o Kurcze, boję się sobie znowu nadzieje narobić, bo w zeszłym cyklu strasznie się zawiodłam jak się okazało, że wcale owulki nie było (powiedziała, że tamten pęcherzyk pewnie nie był owulacyjny ...). Jak w tym cyklu znowu nie będzie skoku temp to mam iść do endokrynologa ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie :o loona - ja właśnie korzystam z usług takiej prywatnej przychodni przez firmę męża. Płacimy po 50 zł miesięcznie i mamy większość specjalistów za darmo + badania, które zlecą, jest to bardzo wygodne. Sorki za to wypracowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam tabelkę, bo już zapomniałam jak wygląda :) STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|......?............?.........6......Warszaw a..... ..32 Sylvia25...|.10.11........14.11.......3.....Kraków ... ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l zabcia86..|.15.11......20.11.......5.....kuj- pom.........22 LUŚKA28...|.20.11.........?........4......opolskie...... ....28...syn2lata achaja82..|.26.11.......28.11......5.....Trójmiasto.. ... .26 Ptakowa...|.02.12.......09.12......16....ok.Kłodzka..... . .26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ MajkaMB1..28....|..36...|...28.11.2008..|..Rzeszów...|.. brak na razie Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...8...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....6... I.11.06.2009...............I warszawa...I... .... Loona_84....24....|???.|.....|???|........dolny śląsk GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22 marta84...Poznań ..........24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie bez zmian. Z \'utęksnieniem\' czekam na @ ;) ps-Wyrównam tabelkę, bo \'odrobinkę\' nie trzyma pionu ;) STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test....|Cykl Starań.|Miasto......|.Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|......?............?.........6......Warszaw a......32 Sylvia25...|.10.11.......14.11........3......Kraków .........25 Edusia83..|.10.11.......14.10........3......Nowy Sącz......25 J_A_N_A...|.11.11......12.11........2......Ziel.Góra .......25..Justynka 2l zabcia86...|.15.11......20.11........5.....kuj- pom.........22 LUŚKA28...|.20.11.........?...........4.....opolskie.... .....28.syn2lata achaja82..|.26.11.......28.11........5....Trójmiasto.... ..26 Ptakowa...|.02.12.......09.12......16....ok.Kłodzka..... ..26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ....I....1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009.....I małopolska..I....-.... nicola81 ....27.....|...8...|...10.06.2009....| górny śląsk. |.Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....6...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|...???..|.....???............| dolny śląsk..|.......... GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22 marta84...Poznań ..........24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj loona! zazdroszcze Ci szefowej! gdyby moja taka byla... kurde na razie tak o tym nie mysle bo dopinamy sprawy slubu na ostatni guzik ale i tak jest mi ciezko jak pomysle o dziecku a tym bardziej ze w pracy to teraz tylko jeden temat:ciaza i dzieci! oszaleje tam chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny marta zobaczysz ile bedzie gadania jak juz beda na swiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska wez przestan:) przez to gadanie jeszcze mi sie odechce dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO TO JEST OGROMNA PRZYJEMNOSC SIE W TYM TEMACIE WYGADAC ALE Z KIMS KTO MA PODOBNE PROBLEMY JAK TY CZYLI JEST W CIAZY ALBO MA DZIECI ALE NIE DZIWIE SIE ZE MASZ DOSYC,JA SIE ZAWSZE STARAM NIE ZANUDZAC KOLEZANEK KTORE JESZCZE DZIECI NIE MAJA BO ZWYCZAJNIE WIEM ZE NIE SA ZAINTERESOWANE WSZYSTKIMI DETALAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, ale jak nikt nic nie pisze to też siedzę cicho. Kurde dzisiaj jakies mdłosci mnie naszły i nie wiem czy sobie wkręciłam i dlatego jest mi niedobrze, czy jednak przyszła moja kolej..a myślałam ze jak do tej pory nie miałam to mnie ominie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Loona ostatnio pisałaś że nie czujesz się jakbys była w ciąży to teraz może się to zmienić. Tylko obyś nie poczuła za bardzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jojoj Jakie pustki tu dzisiaj były... Przyszłam z pracy z myślą, że muszę nadrobić czytanie a tu nie ma czego nadrabiać :P żabcia - czekam na wieści od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyniki super,jajeczkuje nie ma problemow:) przynajmniej ze strony hormonalnej:))))))) teraz moj pojdzie swoje plemniczki zbadać,jak beda cacy to mamy sie starac.jesli przez kolejny rok nie bedzie dzidzi to wtedy badanie droznosci i wrogosci sluzu mnie czeka,ale jestem dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×