Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Aszti no to nie zazdroszczę. Ja mam tak, że tylko pierwszego dnia mam bóle ale Ibuprom Max zawsze pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ,mam tak samo jak Achaja. Jak tylko zacznie mnie boleć brzuch to od razu biorę tabletki i mam spokój do końca @. Było też tak że przez pół roku miałam w ogóle bezbolesne @ ale było wtedy fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MajkaMB1 Tutaj akurat większość z nas jest na jeszcze etapie starań. Tym 'naszym' szczęściarom, którym się udało, i Tobie także, życzę dużo zdrówka i łagodnego przechodzenia przez okres ciążowy🌼 No i uśmiechnij się, wszystko będzie dobrze! Maluszek na pewno urodzi się piękny, zdrowy i silny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) powodzenia życzę i współczuję tych bolesnych menstruacji. Wiem, ze tabletki antykoncepcyjne eliminują ból bo mnie też męczyły bolesne miesiączki i po tabletkach mi przeszło. Jak odstawiła nie było żadnych skutków ubocznych :) A problemy miałam bo miałam zrośniętą macicę od urodzenia i musieli mi ja przeciąć operacyjnie tak, żeby dziecko się zmieściło jak rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja i Sylvia -cieszcie się Dziewczyny, że nie znacie bólu, który nie dałby Wam normalnie funcjonować. To jest po prostu koszmar! Podczas @ niemal przez cały ten czas, nie rozstaje się z tabletkami. Żadne inne proszki, poza pyralginem, na mnie nie działają. No, ale cieszę się, że na tyle złagodniał mój ból, że od ładnych kilku miesięcy, nie ląduję na pogotowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka -uuu, to jakaś poważna operacja. Bolesna pewnie:-O Może nie tyle w trakcie, co potem. Ale już jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka gratuluje dzieciątka i życze Tobie i jemu duuuuzo zdrówka:) Ja tez niestety mam straszne te bóle. Ale tylko w pierwszy dzien. Ale wtedy czopek w d....i po kłopocie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki rozpisalyscie sie :) musialam 3 strony nadrobic ale to dobrze bo nie lubie jak u nas pusto i nie ma co czytac ja naleze do tych co @ maja raczej malo bolesne co niestety nie mialo nic wspolnego z bolami porodowymi,szarpaly mnie krzyzowe jak cholera a mowili mi ze jak ktos nie ma bolesnych @ to raczej nie ma boli krzyzowych przy porodzie a to g... prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Majka,gratuluje juz tak zaawansowanej ciązy,teraz na koniec to raczej nie masz sie co martwic , jak zamierzasz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, jak ja mam takie menstruacyjne, to nie wyobrażam sobie porodowych :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze juz tyle przezylas boli ze ten porodowy bedzie dla ciebie jak pryszcz ;) bo ja nie przyzwyczajona do bolu porod wspominam tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia, do tych okropnie bolesnych -nigdy nie przywyknę:-O Pamiętam, że zawsze, kiedy mnie łapały te mega silne i byłam aż cała mokra i niemal nieprzytomna, to zawsze przychodziły mi do głowy wizje bólu porodowego i... w takich chwilach sobie myślałam, że nie chcę rodzić żadnych dzieci i tak cierpieć :-O Tfu, tfu, nieprawda! Pragnę dzieci, ale w cierpieniu, jakie przeżywałam, powtarzałam sobie te słowa, jak mantrę:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh wiecie ze własnie sobie pomyslalam ze chyba umre ze strachu jak poród bedzie sie zbliżał, a w tracie to nie wiem, skoro kazda mówi że wspomina to tragicznie......Masakra... moja kolezanka robila cesarke na zyczenie, poszła do szpitala dostala zmieczulenie zewnatrzoponowe i wyciągneli dziecko. mówi ze to byl lajcik bo tylko ja bolala rana po cięciu. co o tym myslicie? bo chyba jednak naturalny poród jest lepszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka podczas boleści porodowych, darła się jak szalona na cały szpital, że nienawidzi dziecka, przez które tak cierpi i było jej kompletnie wszystko jedno, czy urodzi się całe/zdrowe/żywe. Potem miesiąc płakała i przeżywała, że w ogóle takie myśli i słowa przeszły jej przez gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jeden naturalny przezylam i dziekuje za wiecej :) jak juz bedzie czas sie nad tym zastanawiac to postaram sie o cesarke albo chociaz o znieczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co lezalam tydzien po porodzie w szpitalu bo maly byl w inkubatorze i musze wam powiedziec ze takie drace sie matki zdazaja sie niezwykle zadko,owszem kazda tak jeczy czy steka ale wydzierajacej sie ja nie widzialam ani jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no bo w sumie takie darcie nic nie daje... zastanawiam sie ile za taką cesarke trzeba by bylo zaplacic i czy w zwykłym szpitalu to robią, czy tylko w klinikach prywatnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona w normalnym szpitalu też możesz zrobić sobie cesarkę tylko musisz wcześniej uprzedzić lekarza o takiej ewentualności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w przyszlości trzeba będzie rozważyć taką opcję.... Tylko ciekawe ile chcą za cesarkę na życzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze w prywatnej kliniece ok 5-6 tys a jak w lape lekarzowi prowadzacemu to daja ok 1000-1500 tyle przynajmniej moje kolezanki dawaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska ale ten lekarz prowadzący to ten który odbiera poród czy ten który prowadzi całą ciążę? Bo w moim wypadku to bedzie raczej tak że lekarz prowadzący ciąże nie pracuje w szpitalu więc poród będzie odbieramy przez kogoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......3.....Kraków ... ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l zabcia86..|.15.11......20.11.......5.....kuj- pom.........22 LUŚKA28...|.20.11.........?........4......opolskie...... ....28...syn2lata achaja82..|.26.11.......28.11......5.....Trójmiasto.. ... .26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...8...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....6... I.11.06.2009...............I warszawa...I... .... Loona_84....24....|???.|.....|???|........dolny śląsk GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22 marta84...Poznań ..........24 cześć dziewczyny ja dziś dla odmiany rano na forum bo niestety wylądowałam na l-4 chwyciłam grype jelitową i przez dwa dni nie opuszczałam praktycznie ubikacji makabra a teraz strasznie boli mnie brzuch chyba po tych turbulencjach żołądkowych a samopoczucie fatalne ledwie przy kompie siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jak sie chodzi do lekarza ktory praktykuje tez w szpitalu i wtedy masz pewnosc ze zaplacilas komu trzeba ale tak jak u ciebie to trzebaby zalatwiac z tym co bedzie porod odbieral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
mam nadzieję że dobrze będe dzwonić dziś do gin i spytam się jak i co bo zwolnienia wziełam tylko trzy dni i to od lekarza rodzinnego a jutro to chyba jeszcze nie dam rady iść do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×