Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

czuje własnie taki ucisk- jakby mi sie mocno chciało siku i np. ucisnęła bym sobie pęcherz. Sikam dzisiaj co około godzine. Ale jak ide na kibelek to wydaje mi sie ze bede sikac i sikac a tu tylko troche. Ja łykam chyba urosept od kilku dni. Nic mnie nie boli, tylko ten ucisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce troche i koniec pracy a ten bol dzis juz ma zadziej a od 3 godzin wcale wiec zobaczymy plecy mnie tylko bola no ale jak sie 8 godzin przed kompem siedzi to normalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona_84 dziękuje Ci bardzo 🌼 nie mogłam wejść wczoraj na neta do lekarza też nei poszłam bo troche mi przeszło a stwierdziłam ze mój rodzinny i tak mi nic nie powie i ide dzis do swojego gina. Popołudniu mnie już nie bolało i zobaczymy jak bedzie dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Przyszłam do pracy, pije kawkę i przeglądam katalogi Avonu i Oriflame. Mi z tym pęcherzem raz jest tak, ze nic nie czuje a raz ze po chwili od sikania znów mi sie chce. Ale nie boli mnie nic przy tym, wiec wydaje mi sie że to jednak ucisk. Wizyte i gin mam dopiero 21 stycznia, wczesniej nie dam rady sie zapisac....moze uda się juz podpatrzeć co jest między nogami:D:D:D Tulipanek u Ciebie to juz powinno być widac jak dzidzia się dobrze ustawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś jade do gina z tym pecherzem i pewnei mi zrobi USG wiec zapytam czy widac płec, w końcu to 21 i juz poweinno widac no chyba zie sie tak ułozy ze nie bedzie widac ale pod koniec stycznia ide na to trojwymiarowe kolorowe i sadze ze tam to juz napewno gin zobaczy, dzownilam do innego i tam mi poweidzial ok 100zł za takie USG ale mąz poweidzial ze mam mu nie mowic jaka płec jak sie dowiem i mam nic nie kupowac taakiego po czym mogł by sie zorientowac np spodnie dla chlopaka albo body z samochodem jak to poweidział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój znowu nie może się doczekać aż się dowie. Bo mówi, ze chciałby juz iśc do sklepu i kupić jakieś ciuszki:) Ja zresztą tez juz bym coś kupila ale dopiero jak dowiem się kto mieszka w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przyszło mi troche paierków do fakturowania, musze się wziąć za to, zrobić i mieć z głowy, zebym mogła spokojnie posiedzie cna necie i popisac z wami:) Także zmywam się na moment i jak skoncze to sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz mam pełna szafke ciuszków nie wierze w jakies przesądy ze diopiero po urodzeniu sie kupuje zeby nie zapeszac, moje kolezanki kupowały duzo wcześniej potem naraz jak przyjdzie wszytko kupic to fortune trzeba wydac kilka rzeczy wylicytowałam na allegro-uzywane ale w idealnym stanie i za grosze a w tym miesacu che kupic wózek bo mąz dostanie premie i chcemy ja dobrze wydać a tak to by sie roszeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ale się rozpisałyście od rana ;) Tulipanek - czekam na info od gina, trzymam kciuki aby maleństwo pokazało co ma między nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy witamy no chcialabym bardzo a męzowi poweim ze nie było widac choc nie bardzo umie kłamac i nie wiem czy nie pozna i teraz mowi zebym mu nie mowila a wiem ze bedize chcial to wyciągnąć ze mnie Oboje chcielibyśmy córeczke no ale mamusia cos ostatnio czuje ze to jednak synuś będzie-moze sie myle także wolałabym zeby miedzy nóżkami nic sie nie dyndało :-D Będzie Julka albo Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wierze w przesądy ale wole ciuszki kupowac znając płec, żeby podpasowac kolorami czy aplikacjami. Gorzej jak sie okaze ze lekarz sie pomylił i np nakupuje różowych sukienek a tu \"córka\" bedzie miała siusiaka:P heheheh My systematycznie odkładamy kase, żeby potem nie nazbierało sie na raz w miesiącu. a tak juz bedziemy mieli chociaz częściowo kase odłożona na wydatki zwiazane z dzieckiem Chyba tez wolałabym córeczke, za to babcia czeka na siusiaka:P bardzo chce wnuka, a mój facet raz chce córke a raz synka, sam nie moze sie zdecydowac i bedzie sie cieszył tak samo. Ja zapewne tez sie bede cieszyc jak sie dowiem że bedzie synek, bo przeciez najwazniejsze zeby był zdrowy (i grzeczny!!!!!!), ale zawsze marzyłam o dziewczynce, chyba jak większość kobiet. to na szczęście pierwsze dziecko wiec płec nie jest tak bardzo wazna jak przy drugim, jak bede sie starac by ustrzelić do pary:), ale z dwojga złego wolałabym dwie córki niz dwóch synów:) Ale sie rozpisałam, hehe jak zwykle, moje nudne przemyslenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja wczoraj byłam na USG genetycznym i powiem wam, że to niesamowite uczucie widzieć swojego malca tak wyraźnie i słyszeć jak mu bije serduszko. Widziałam maleństwo też na 4D piękny widok. No i dostaliśmy dwie płyty. Jedną ze zdjęciami a drugą z zapisem całego USG ponad 15 min :D A no i jeszcze dostaliśmy zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia a nie było widac płci? Ja to 4D zrobie przy okazji kolejnego usg okolo 22 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona niestety to jeszcze za wcześnie. Lekarz powiedział, że teraz dopiero kształtują się organy płciowe i najpewniej będzie widać ok 18 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis bede miec robione normalne USG i moze bedize widac płec -w końcu to juz 21 tc a to trojwymiarowe genetyczne na poczatku lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek - ja bym nie dała rady utrzymać w tajemnicy prze mężem informacji o płci, prędzej czy później Ci się wyrwie ;) Sylwia - a może wrzucisz nam tu do wglądu zdjęcie swojego maluszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabronił mi mówic ale sądze ze jak będzie wiedział ze znam już płeć to nie wytrzyma i kaze mi powiedzieć :-D jeszcze poweidzial ze mam już ciuszków nie kupować bo znając płeć kupie cos typowo dla chłopca lub dziewczynki i on to zobaczy i bedzie wiedzial juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja- świetny pomysł, też bym popatrzyła na maluszka Sylvi:) Sylvia pochwal sie nam:) Tulipanek, jak tylko wrócisz od gina to szybko wchodz na forum i chwal się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj cisza za niedługo koniec pracy i weekend!!!!! po wizycie u gina napisze co i jak a teraz zmykam stad bo i tak nikogo nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mam strasznie dużo pracy :( Dziewczyny a jak wrzucić zdjęcie? Bo nigdy tego nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pomyślałam, że przydałyby nam się nowe staraczki, bo górna tabelka umiera. Aszti i Ptakowa odzywają się od święta. Luska też nam gdzieś ostatnio zniknęła ... Niedługo zrobi się tu topik tylko dla ciężarówek i będę musiała uciekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz wrzucić anonimowo i za darmo na chyba www.fotosik.pl a potem wkleić nam linka, albo na www.wrzuta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×