Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Gość nicola 81
cześć dziewczyny witaj aszti trzymam za was bardzo cierpliwie kciuki i posyłam ciążowe fluidki :):):):):):):):):):):):):):):):) mam nadzieje że pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jedną znajomą od zawsze bardzo szczuplutką, która w ciąży przytyła ok. 5kg. Wszystkie dodatkowe kg, które miała w brzuchu, to dzidzia, łożysko i wody płodowe. Wyglądała genialnie! Znowu inna moja szczupła koleżanka utyła prawie 30kg!!! Dla przyzwoitości, powstrzymam się od komentarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nicola :) Aszti to zdjęcie mam już w spodniach ciążowych bo pomimo wszystko było mi niewygodnie w normalnych dżinsach a nie chciałam chodzić z rozpiętym guzikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nicola👄 Łapie wszystkie fluidki, które posłałaś[kwiatek🌼, a w zamian za nie, Tobie życzę dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, szczupaczku, oczami wyobraźni widzę, że będziesz bardzo ładnie wyglądała w zaawansowanej ciąży🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak to jest w ciąży, że nigdy nie wiadomo ile się przytyje :) i wcale nie jest to uzależnione od wagi początkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja zmykam. Mam nadzieję, że się jutro pojawicie znowu i to wcześnie rano :) Miłego wieczorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, dziękuję:D Ale niestety moje oczęta ostatnio szwankują:-O Zauważam pierwsze symptomy zaćmy i jaskry 😭. No cóż, starość nie radość :( No i uwarunkowania genetycznie robią swoje:-O Ostatnio nawet miałam ostry panikarsko- łzawy wieczór z tego powodu, bo wyczytałam, że zaćmę można leczyć tylko operacyjnie i pomimo że zabieg nie jest specjalnie skomplikowany, to sama myśl o dłubaniu mi w oczach- nacinaniu rogówek, usuwaniu naturalnych soczewek, wszczepianiu nowych, potem zakładanie szwów - przeraziły mnie do tego stopnia, że wyłam jak głupia :-O Już nawet nie tyle nad samym zabiegiem (choć ogromnie się go boję!) , co nad tym, że mogą pojawić się ewentualne powikłania pooperacujne, które uczynią ze mnie niewidomą kobietę. Brrr! Grunt, to "pozytywne" myślenie! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj,zapomnialam sie jeszcze pozalic.....szukalam dzis stanika dla siebie,najpierw pobuszowalam na bazarku,u stalej babki u ktorej kupowalam i niestety nie miala mojego fasonu:( jakas mania na sztywniacze gabczaste nastala,a niestety moje piersi zyja wlasnym zyciem:) wiec udalam sie do normalnego sklepu niestety z cenami juz ciutke wyzszymi,ale wiadomo za polski towar sie placi wiecej.no i spedzilam tam ok pol godzinki przymiarzajac mnostwo fasonow i jeden jedyny ktory mi podpasowal idealnie....miseczka E!!! kurna nigdy nie mialam takiej duuuuuuuuzej miseczki D to bylo maks,ale jak widac dobrze dobrany stanik i fachowa porada tak potrafi zaskoczyc...o masakra jestem zaszokowana!!!jak pomysle ze w ciazy piersi sie powiekszaja to juz chyba mi sie odechciewa:))tyle dzwigania:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaa ale dzisiaj tłok:):):):) suuper, dziewczyny ze sie odezwałyście. Aszti miło Cię znów "widziec" :):):):) Ja jutro bede dopiero okolo 13 albo po pracy, bo mam sprawe w sądzie potem ide do pracy jeszcze i nie wiem czy po kilku godz nieobecności bede miala czas na kafe... ps:D w stopce mala aktualizacja mojego brzuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Sorki, że tak wczoraj zniknęłam ale skończyłam pracę i uciekłam do domu ;) Aszti - no jaj jak widać tez nadal się staram i też czasem mnie jakiś mały dół złapie, ale najgorzej nie jest. Najwyżej się przez jakiś czas nie odzywam jak dziewczyny gadają o wózkach i łóżeczkach :P Miło się to czyta tylko mam nie wiele do powiedzenia na ten temat ... A tak poza tym to nie ładnie tak WSZYSTKIE fluidki wyłapywać :P Sylvia - matko, ale ty chuda jesteś na tym zdjęciu. Zacznij jeść trochę więcej, bo dzieciaczka zagłodzisz ;) loona - super brzuszek, zazdroszę :) Wysłałam Ci zaproszenie na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć achaja 🌻 Tylko że ja jem cały czas, wiem, że ciężko w to uwierzyć ale buzia mi się nie zamyka od jedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu taki Twój urok, pozazdrościć przemiany materii ;) Mam koleżankę w pracy, która ma tak samo, stara się przytyć ale nie wychodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak milo sie tu od wczoraj zaludnilo :) ja jutro jade do gina tak wiec wszystko bedzie juz wiadomo i napewno zaktualizuje tabelke, fajnie dziewczyny ze dodajecie zdjecia brzuchow choc jak ogladam Sylwie to sie zastanawiam czy bylam choc taka szczupla jako 16-tka bo teraz to moge pomarzyc o takiej figurze,a podobno po drugim dziecku i to kolo 30-tki coraz gorzej zgubic kilogramy. Na szczescie narazie nie mam napadow zarlocznosci tak wiec jeszcze mnie nie wzdelo za to moja siostre ktora jest tylko 2 tyg dluzej w ciazy juz wydymalo jak po niezlej kapuscie :) Co do prawka to naprawde polecam tym ktore nie maja i zastanawiaja sie czy zrobic, jak dla mnie niezastapiona rzecz przy dziecku nawet w malym miescie, ja mam od 18-tki i nie wyobrazam sobie inaczej, u nas troche na opak jest bo maz draluje do pracy na piechote a ja zabieram autko bo jeszcze Wiktora do babci zawoze przed pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luśka ::) Super, że się w końcu odezwałaś i że się dobrze czujesz :D Daj znać co i jak po wizycie, a z Twoich obliczeń to który to by był już tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WG MOICH OBLICZEN TO OK 6 TYGODNIA A CO DO MDLOSCI TO MULI MNIE PRZEZ CALY PRAWIE DZIEN ALE NIE TAK ZEBY WYMIOTOWAC TYLKO TAK JAK PO JEZDZIE AUTOBUSEM I BEKA MI SIE OKROPNIE PRAWIE CALY CZAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka z tym odbijaniem to też tak mam, to straszne ale chyba nic się na to nie da poradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tygodnie w tabeli :) STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Ptakowa...|.31.12........08.01......17.......ok.Kłodzka. .......26 LUŚKA28...|.12.01.........?...........5........opolskie. ..........28.....syn 2lata Eddi29.....|.16.01.........?...........6........śląskie . ...........27 Aszti.......|.04.02.......10.02.......8........Warszawa .........32 achaja82..|..????..........????........ 6........Trójmiasto.........26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...21..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....24....|..18...|...30.06.2009...|............ | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..16...I....16.07.2009...I........ ....|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|........... | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Już jestem, jakos przeżyłam w sądzie:P Achaja dzięki za zaproszenie- masz śliczne oczy :) od razu lepiej jak sie wie z kim sie tyle czasu pisze na forum:) Luska ciesze się że u Ciebie wszystko ok:) Napisz jak na dzisiejszej wizycie:) Ja juz nie moge sie doczekać do poniedziałku bo też mam wizyte i może uda sie plec poznac bo to juz bedzie koniec 19 tygodnia... Achaja skoro Aszti wyłapała wszystkie fluidki to łap ode mnie : 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Koleżanki! 🖐️ : loona_84 👄 achaja82 👄 Sylvia25 👄 LUŚKA28 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss, achaja, przepraszam, że tak wszystkie fluidki wyłapałam, ale że wczoraj na polu 'bitwy' tych 'pierwszotabelkowych' zostałam sama, egoistycznie zgarnęłam ile się dało ;) :D Kurcze no, taki mały akt desperacji każdemu może się zdarzyć :D Wybacz🌼 A Ty, loona_84, nie bądź żyła! :D :D Rzuć no kilka cennych fluidków i dla mnie... Pokaż, że los ludzi zagubionych nie jest Ci obojętny i zlituj się nad podstarzałą koleżanką 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - dzięki 😘 Aszti - nie gniewam się, zostawiam Ci trochę fluidków od loony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja :D ooo, pewnie za tą moją wczorajszą akcję, od loony zostawiłaś mi te najsłabsze;) Niemniej, dziękuję 👄 Lepszy rydz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aszti. Dziewczyny przesyłam fluidki tylko tym razem sie podzielcie ładnie ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 No mam nadzieję, że tym razem wystarczy dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×