Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Zabcia - super suwaczek - działa jak trzeba :) Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia no i oczywiście upragnionego dzieciątka :D Może zdecydujesz się na powrót do Naszej staraczkowej tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj raczej nie,przynajmniej narazie,bo postanowilismy ze bedzie co ma byc i tyle:)) serdecznie dziekuje za zyczonka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) No dziewczyny i to mi sie podoba, jeden dzień mnie nie było a tu tyle do czytania, jak za starych dobrych czasów :P Oczywiście witam nowe dziewczyny i mam nadzieję, że nas nie zostawicie :) Edusia z tym dużym brzuchem no to nie wiem jak będzie tym bardziej że już połowa ciąży a ja dalej wyglądam jakbym troszkę więcej zjadła ;) Zabcia jeszcze raz gratuluję :) Zmieniam tabelkę. STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Ulysses.....|.21.02.....24/25.02.....1.....woj. mazowieckie....20 Aszti.......|.01.03.......08.03.......9........ Warszawa .........32 achaja82..|.05.03.......08.03.......7........Trójmiasto. ........26 Ptakowa...|.....?...........?...........17.......ok.Kłod zka. .......26 Eddi29.....|.....?............?...........6........śląsk ie . ...........27 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...23..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....24....|..22...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..19...I....16.07.2009...I........ ....|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...17...|...15.07.2009?...|.......... . | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..6....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki:) Myslalam ze dzis ja was pierwsza przywitam ,ale tu juz o 6.25 Sylwia 25 \"buszowala\" :) Milo mi cie poznac:) Dziewczyny nie pisalam o moim teraz problemie,ale to wczesniej pisalam ze mam ta cholerna spirale i mialam ja zamiar miec do maja zeby od wakacji zaczac starania.Ale nie mam juz miesiaczki od 2,5tyg!!! Bylam u lekarza tydzien po spodziewanej bo mi jajnik rozwalalo z bolu!!!Ale powiedzial ze nic mi nie ma.Spirala siedzi poprawnie,moze to jelita lub macica nie moze sie przyzwyczaic do spirali!!! Ale zeby tak dlugo okresu nie miec to jest chore!!! Dzis bedzie do mnie gin dzwonil,ciekawe co mi powie-jak bylam przed tem u niego powiedzial ze mam przyjsc za miesiac-ale ja do tego czasu OSIWIEJE!!!! Co o tym myslicie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny dziewczyny przyznawać sie ile dziś już pączków zjadłyście? U mnie w pracy jest ich całe mnóstwo... ciekawe kto to bedzie jadł :P :P żabcia wszystkiego NAJlepszego!!!! Ja ślub brałam 4 miesiące temu i też było super. Teraz tak cudnie ogląda się zdjęcia i wspomina te chwile.. :) fretka niestety na spiralce zupełnie się nie znam i nawet nie wiem jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja już dziś normalnie w pracy więc nie będę mogła nienstety pół dnia na kaffe spędzić. fretka - niestety ja też na spiralach się nie znam, ale robi mi się jakoś tak dziwnie jak pomyślę, że miałabym sobie coś takiego założyć... Ja pączków jeszcze nie jadłam (a mam ogromną ochotę) - firma dopiero o 11 nam przywiezie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć fretka, mi również miło cię poznać :) Ja też nie za bardzo znam się na spirali ale podziwiam Cię za odwagę, że właśnie na taki rodzaj antykoncepcji się zdecydowałaś. Ja w sumie to zjadłam jak na razie jednego pączka ale zaraz mąż przyniesie resztę :) a to dla tego, że pojechał zareklamować te co kupiliśmy rano bo część była stara a druga część niedopieczona 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny pączuś za mną :) Coś czuję, że po dzisiejszym dniu będzie z 1 kg na plusie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze Sylvia. Najwyższy czas żebyś trochę przybrała na wadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zamienie pączka z lukrem na jakiegoś z cukrem pudrem :) Która chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie_pl
hey dziewuszki!robilam test przed chwila..wyszedl negatywnie..ale nadal jestem jakas niespokojna..dalej bola mnie piersi..sutki szczypia strasznie(czuje tak jak po porodzie mi sie zbieralo duzo pokarmu) :| Czy to mozliwe ze te szczypanie jest przed okresem??Czy ktos z Was tak mial??Mnie piersi zaczely bolec przed @ jakos pol roku temu pierwszy raz(wczesniej nigdy nie bolaly)..ale nigdy tak nie szczypaly :( Okresu nadal nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie a kiedy masz miec @? myslę ze jesli est wyszedł negatywnie to nie asz sie o co martwić. Ja wiele razy miałam jakies nowe objawy (które wskazywały na ciąże)przed @. Jesli chcesz wiedzieć na 100% czy jestes w ciąży to zrób sobie bete. Wtedy juz nie bedziesz mieć wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie_pl
co to jest ta "beta" ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest badanie krwi. Nazywa sie beta hcg, i wykrywa hormon produkowany gdy jestes w ciązy. Testy sikane wykrywają dokładnie ten sam hormon, ale przy większym stężeniu we krwi, dlatego czasem pokazują wynik negatywny gdy faktycznie jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ciesze sie ze topik dak odzyl i ze mamy tu nowe udzielajace sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Ulysses.....|.21.02.....24/25.02.....1.....woj. mazowieckie....20 Aszti.......|.01.03.......08.03.......9........ Warszawa .........32 achaja82..|.05.03.......08.03.......7........Trójmiasto. ........26 Ptakowa...|.....?...........?...........17.......ok.Kłod zka. .......26 Eddi29.....|.....?............?...........6........śląsk ie . ...........27 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...23..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....24....|..22...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..19...I....16.07.2009...I........ ....|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...17...|...15.07.2009?...|.......... . | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do katie te twoje objawy to mi bardziej na zaburzenia prolaktyny wygladaja niz na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest zbyt wysoka to moze nawet mleko sie w piersiach pojawic proponuje zrobic badanie krwi na poziom prolaktyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja mam pytanko,podobaja mi sie te mebelki na przedpokoj co kupiliscie a akurat tez jestesmy na etapie wyboru, tylko na tej aukcji nie jest pokazane jak sie otwiera ta szafka na buty,ma koszyk w srodku czy jak i ile par sie miesci w tej szafce i czy buty rozmiar 45 wejda czy sa za dlugie? I jak w ogole wykonanaie tych mebli,na zywo tez tak ladnie wygladaja i jak sie skladaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny do ktorego tygodnia gin robi usg dopochwowo a od ktorego przez brzuch bo juz nie pamietam z pierwszej ciazy a meza chcialam zabrac dopiero jak bedzie przez brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 9 tygdniu miałam jeszcze robione dopochwowo. Nie wiem kiedy przechodza na ten lepszy etap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to za tydzien jak bede u gina to pewno mi zrobi jeszcze dopochwowo bo to bedzie 10 tygodni, ale chociaz zdjecie sobie mezulo pooglada bo w pierwszej ciazy mi nie dawal gin bo do przychodni chodzialm a tam chyba na takich pierdolach oszczedzali a teraz za kazdym razem mam nowe,nawet jak jeszcze w ciazy nie bylam to mi zdjecie jajeczkowania zrobil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się wyżalić :( Taką miałam ochotę na pączka, a jak dostałam to okazało się, że firma chyba chce na nas przyoszczędzić w tym roku - pączki nie smaczne i na dodatek z nadzieniem z róży - fuj... Jestem niepocieszona :( Luśka - szafka na buty ma na górze normalną szufladę, a na dole takie dwie uchylne szafki, chyba nie zmieszczą się tam buty rozmiar 45 :o Na tej aukcji jest gdzieś też adres do sklepu internetowego z meblami i tam jest pokazane jak się szafa otwiera, ale szczerze powiedziawszy to nie polecam. Wczoraj jak mąż zaczął skręcać to się tylko wkurzał, bardzo kiepskie wykonanie, jak montował prowadnice do szuflady to musiał wiercic dodatkowo dziury i kombionować, bo tak jak oni zrobili to się szuflada nie zamykała. Zobaczymy czy szafa się będzie zamykać, bo jeszcze drzwi nie zamontowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz w takim razie chyba jenak zamowie u tych stolarzy co mi lozko robili przynajmniej wiem ze wszystko ok tylko ta cena z alegro mnie zachecila i termin bo u naszego stolarza trzeba troche dlugo czekac ale moze warto,w kazdym razie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pączkow to tez z roza nie przepadam ale dzis nie zjadlam jeszcze ani jednego bo beda dopiero kolo 13-14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
witam dziewczyny w ten słodziudki dzień ja niestety jeszcze nie zjadłam żadnego pączusia :( może teraz będe mieć więcej czas na kafe nareszcie troche ożyło witam w gronie nowe staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Ulysses.....|.21.02.....24/25.02.....1.....woj. mazowieckie....20 Aszti.......|.01.03.......08.03.......9........ Warszawa .........32 achaja82..|.05.03.......08.03.......7........Trójmiasto. ........26 Ptakowa...|.....?...........?...........17.......ok.Kłod zka. .......26 Eddi29.....|.....?............?...........6........śląsk ie . ...........27 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...24..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....24....|..22...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..19...I....16.07.2009...I........ ....|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...17...|...15.07.2009?...|.......... . | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25 aktualizuje tabelke dziewczyny nie macie pojęcia jak mi mija szybko czas czy już zdecydowałyście się gdzie będziecie rodzić ??? i czy już macie wybrane imiona dla swoich maluszków i jak tam starania u naszych kochanych staraczek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×