Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
kaczuszka12345 Jak już o zarobkach mowa to pochwal się gdzie i na jakim odcinku pracujesz, bo dla większośc****elęgniarek taka wypłata to abstrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tyle zarobię, co kaczuszka. Zależy ile godzin pracuję. Praca przez agencje jako Locum Practice Nurse. Pracuję tylko w GP i Walk in centres. Mam 20-24 funty na godzinę, zależnie od przychodni i zakresu obowiązków. Moje koleżanki, które ukończyły kurs i mogą wystawiać recepty, mają do 35f na godzinę. Koledzy lekarze dla porównania, którzy pracują z nami przez agencje mają 70-80f na godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iskra_boża, O.K. z tą różnicą,że kaczuszka napisała "praca na jedną zmianę, bez nocek i weekendów" a to duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskra_boża
A w czym jest różnica, bo nie rozumiem? Ja tez nie pracuję w weekendy, ani nocki. Pracuję tylko w przychodniach. Od poniedziałku do piątku. Płatne przerwy. Przerwa czasem 30 min, a czasem miedzy sesjami mam 2 godziny wolne. Np sesja od 8-12, a potem 14-18. Płaca mi za 10 godzin. Jesli to sesja poranna to głownie krew, ciśnienia, 24bp, ekg, opatrunki, szwy itd.Popołudniu czesto to chronic disease management. Czyli pacjenci z astma, cukrzyca, po wylewie, pochp itp. Takie zarobki ma pielęgniarka przez agencje w przychodniach i walk in centre. Tylko trzeba skończyć kursy podyplomowe na uniwersytecie, zeby można samodzielnie prace wykonywać. Żadnych weekendów, ani nocnek. Można w weekend pracowac w walk in centre, ale dla mnie to czas, ktory spędzam z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka12345
Zadna tajemnica,gdzie pracuje. Pracuje tez przez agencje,glownie Pulse Staffing,w szpitalach prywatnych w pododdzialach dziennej chemioterapii. Mam na godzine 19-20f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi kiedyś Pulse Staffing oferował pracę na chemioterapii, bo mam doświadczenie z Polski. Ale jakoś się nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska5678
Hej dziewczyny.ja juz po wakacjach.zwolnilam sie z mojego domu opieki ale robie tu jako bsnk przez 2 tyg dopoki nie zaczne czegos nowego.tu mam £14/h a w pn ide na rozmowe o prace tez fo domu opieki za £16/h I blizej mojego domu.priory group .widzialam kiedys iskra ze przestrzegalas przed nimi. Bede miala oczy szeroko otwarte. Mam oferty do szpitali ..tez.od 18 w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nursezpurse
sprawdzilam wszysrkie oferty priory group, nigdzie nie podaja stawki to po 1. po 2: 16f w nursingu? wymysl co lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nursezpurse
nie wzedl mi link sory RNLD, RMN, RGN Ref: PRI01183 Location Blair House, Skirth Road, Billinghay, Lincoln, LN4 4AY Vacancy Type Permanent - Part Time Salary £12.00 per hour Hours 24 or 36.5 per week

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska5678
Nie rozumiem dlaczego mialabym klamac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska5678
nie wiem gdzie wy tej pracy szukacie ze za £12.od 12 zaczynalam w zeszlym roku.sprawdzcie sobie care.uk oferty tez za 16/h.dl;atego od nas tyle osob odchodzi. owszem ofert za 12 13 je3st miltum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtrace sie moze. nie wiem jak w UK, ale w DE siostry po panstwowych egzaminach maja tez niskie stawki, to skandal, ze taka stresowa odpowiedzialna praca, jest wynagradzana w okolicach pensji sprzataczek. W Polsce juz powstalyby strajki, miasteczka namiotowe pod sejmem, a tutaj godza sie pracowac za tak smieszne pieniadze bez cienia sprzeciwu, to dolujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do urzytkownika o nicku mona1376 moj adres email jetix1985@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO ISKRA BOŻĄ Proszę o kontakt .szukam pracy która Ty wykonujesz , jestem zainteresowana. Mój e-mail studzinska1367@op.pl Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, ale ja nie prowadzę agencji rekrutacyjnej. Jesteś zainteresowana pracą w przychodni, to poszukaj ofert dla Practice Nurse w Internecie. Nie udzielam też żadnych prywatnych porad. 99% osób z tego forum nie potrafi powiedzieć dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nursetka
pod koniec wrzesnia zaczynam prace w nursing home. Jet to moja pierwsza praca, nie mam innego doswiadczenia, nawet z Polski. Docelowo chcialabym pracowac na ICU. Czy mozecie mi poradzic jak osiagnac moj cel? czy np po kilku miesiacach pracy w nursingu aplikowac do pracy w szpitalu? na jakikolwiek oddzial? (bo z tego co wiem, to na ICU i tak bezposrednio mnie nie przyjma). albo czy moge pracowac jako bank staff nurse? Czytam oferty i wciaz pojawia sie "at least 6 months clinical experience" czasami "in hospital setting" ,"within NHS". Moze latwiej znalezc prace w szpitalu gdybym miala doswiadczenie ze szpitala w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. czytałam wcześniejsze wasze posty na temat wypełniania formularza zgłoszeniowego do NMC. mam ogromna prośbe do kogoś kto już go wypełniał czy mógłby wysłać mi przykładowy, wypełniony formularz? jestem w trakcie wypełniania i nie chcę wypełnić czegoś źle. mój mail : wiolusia1731@wp.pl dziękuję za pomoc Wiola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha Wiola ale masz tupet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona1308
a dlaczego mamy sobie nie pomagać ? skoro ktos dobrze wypełnił ten formularz to dlaczego ma nie pomóc , pracy jest dużo w naszym zawodzie starczy dla wszystkich chętnch pielęgniarek/rzy . no ale dlaczego mnie to nie dziwi , POLACY super pomocni i przyjaźni ludzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, my Polacy chcemy zawsze przyjść na gotowe. Zero własnej inicjatywy, wszystko pod pysk podstawic. I co jeszcze? Nie znasz języka, nie umiesz sobie poradzić z formularzami, to sie nie pchaj, zostań tam gdzie jestes. Sami niepelnosprytni i jeszcze sie burzą, ze ktoś im nie chce pod pysk podstawic i sami musza dochodzić. Co za polski chamski tupet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa... polski i chamski, nikt ciebie o pomoc nie prosi. jeśli nie chcesz komuś pomóc to po prostu daj sobie spokój i przestań wypisywać brednie, że ktoś jest "niepełnosprytny" . nie chcesz pomagać to nie pomagaj, ale też nie przeszkadzaj innym "polski chamski gościu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś wam powiem... Powinnyście się wszystkie wstydzić! Nie spotkałam się jeszcze z sytuacją na żadnym angielskim forum, żeby pielęgniarki w ten sposób ze sobą rozmawiały. Naprawdę, czasem wstydzę się, że jestem Polką. Wyzwiska, żądania, wymagania. Zero kultury i własnej inicjatywy! Nie wstyd wam? Z taką postawą powinnyście zostać w Polsce. Zatruwacie to forum i rzucacie obraz pielęgniarki "chamki", jak to piszecie jedna o drugiej, na nas wszystkie. Dno i wodorosty, jakby to powiedziała wasza koleżanka po fachu, pielęgniarka Halinka Kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wodorosty i sto metrów mułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich serdecznie. Chciałabym podjąć pracę w UK oczywiście jako pielęgniarka, ale jest jeden problem. Mam Hbs+. Może ktoś mi powie czy z WZWtypuB można tam podjąć pracę w tym charakterze. Jakie wymagania zdrowotne są od nas respektowane?. Z góry dziękuję za pomoc w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurse1
Co sadzicie o tym, ze umowe o prace (probationary period) dla nursing home dostane gdy rozpoczne induction? Prosilam o wczesniejsze wyslanie, ale dostalam taka odpowiedz. Czy to jest normalna praktyka? Czy powinnam naciskac, zeby otrzymac wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralela
próbuje nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pielegniarka po Liceum Medycznym z 10-letnim stazem zawodowym w Polsce,mieszkam w UK od kilku lat,urodzilam dziecko i postanowilam wrocic do zawodu To jest wiadomosc dla wszystkich pielegniarek po Medykach-dziewczyny wiem i niestety jest to przykre ale nasze wyksztalcenie nie spelnia standardow angielskich wiec do rejestracji w NMC dlugi proces przez ktory przeszlam i pisze z wlasnego doswiadczenia Nie sluchajcie ze nie ma sensu i ze mozemy tu prscowac jako care workers tylko TRZEBA zgromadzic wszystkie dokumenty potrzebne do rejestracji(NMC podaje liste i koresponduje listownie co jeszcze trzeba dostarczyc),nastepnie wystawia decyzje-decision letter Czekalam bardzo dlugo pomalu tracilam nadzieje az ktoregos dnia pamietam to bardzo dobrze bo akurat zaczelam chemioterapie przyszla decyzja W decyzji bylo napisane ze faktycznie ukonczylam liceum medyczne ale niestety liczba godzin teoretycznych i praktycznych odbiega znaczaco od wymogow w Uk tzn za malo Jakkolwiek proponuja mi kurs adaptacyjny,doksztalcenie w moim kraju lub starac sie o miejsce na uczelni Wybralam kurs adaptacyjny bo jest tylko raz w tygodniu i przez 8m-cy Wazne to tutejsze izby pielegniarskie decyduja o dlugosci kursu adaptacyjnego ONP-overseas nursing programme tak nazywaja sie te kursy latwo znalezc online TRZEBA taki jest wymog zdac akademicki level IELT do ktorego sie przygotowuje,jest dla mnie ciezki,max 7 score wynik,po zdaniu tego testu wysylasz aplikacje o przyjecie na ten program tam gdzie chcesz go ukonczyc I MUSISZ sam znalezc miejsce gdzie bedziesz odbywac supervised practice(szpital lub nursing home),zatrudnic sie musisz na etacie care assistant ,pracodawca wiedzac ze bedziesz pielegniarka po ukonczeniu tego kursu bardzo chetnie cie zatrudni,proponuje szpital Wiem ze wszystko brzmi jak-oj tyle zachodu czy warto? Tak warto,trzeba robic to co w zyciu sprawia wam najwieksza przyjemnosc Rok temu nie sadzilam ze przezyje,mialam zlosliwego raka,pokonalam chorobe z Boza pomoca i teraz czas zrealizowac to co zawsze chcialam-pracowac w swoim zawodzie Bede sie starac moze podolam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×