Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość TTMHealthcare
są plusy i minusy pracy w szpitalu państwowym tak jak i prywatnym. musi się pani zastanowić co jest dla pani najważniejsze i czego potrzebuje pani od pracodawcy. w szpitalach publicznych często zaczyna pani na niższych stawkach niż w prywatnych. Chętnie do pani zadzwonię i opowiem jakie mam oferty i tu i tu. Proszę o maila na ujadowska(at)ttmhealthcare.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy,którzy mają wybór wybierają NHS. To największy pracodawca w UK. Ma wywalczone przywileje ,których nie ma u prywatnych pracodawców. Wspomnę tylko o 100% płatnych zwolnieniach lekarskich,dopłacaniu do emerytur i wielu innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTMHealthcare
Większość pielęgniarek, które popracowały dla NHS po czasie szuka zatrudnienia w sektorze prywatnym. Najczęstszą przyczyną, którą mi podają to duża ilość pacjentów, mała ilość staffu i stawka. Pensja bazowa w NHS to band 5, w prywatnych szpitalach jest ona zdecydowanie wyższa. Chętnie porozmawiam przez telefon z każdym kto sie waha. Mamy pracodawców zarówno z sektora prywatnego jak i NHS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Band 5 to nie pensja tylko widełki płac od 21400 do 27900.To ile się zarabia 'bazowo" zależy od stażu pracy.W szpitalach prywatnych pensje też są zróżnicowane w zależności od doświadczenia/stażu pracy. To nie jest tak ,że w 'prywatnym" tylko kawka, telewizor albo Facebook za większą kasę niż w NHS. Prywatny bardzo patrzy na koszty,więc płaci ,ale tylko za pracę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTMHealthcare
Rekrutujemy dla wielu szpitali zarówno prywatnych jak i państwowych i tak jak napisałam w pierwszym poście, są plusy i minusy i tu i tu. Sama pracowałam na posadach zarówno państwowych jak i prywatnych. Dynamika pracy jest inna, gdzie indziej są kładzione akcenty. Masz jak najbardziej rację, że wynagrodzenie, system pracy, stosunki między pracownikami zależą raczej od tego jak funkcjonuje sam szpital, a nie tylko od tego czy opłacany jest z podatków czy z prywatnych składek. Szpitale różnią się między sobą dokładnie tak samo jak ludzie się między sobą różnią. Mam pielęgniarki pracujące w tym samym miejscu i jedne uwielbiają tam pracę a innym się ona nie do końca podoba. Najważniejsze żeby pamiętać, że nie ma chyba takiej decyzji zawodowej, której nie można cofnąć lub zmienić, to chyba jest coś o czym zapominamy (my migranci) najczęściej. Zmiany są trudne ale po to są rekruterzy, tacy jak my, żeby w nich pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TTMHealthcare, Masz racje .Wszystko zależy od ludzi,z którymi przychodzi nam współpracować.Cięższe warunki pracy w zgranym zespole są lepsze od lekkiej,dobrze płatnej ,ale z ludźmi powodującymi,że do pracy przychodzi się z odrazą.. Wiele z was dobrze zna to uczucie z Polski, gdzie poziom niektórych pielęgniarek to..no wiecie wodorosty i.....muł. W UK też takie rzeczy się zdarzają, ale pracownicy mają skuteczne narzędzia,żeby z tym walczyć a w Polsce co mają na chamówę przyjaciółkę "króliczka"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielęgniarz Artur
Witam wszystkich. Jetem 'zielony' jeśli chodzi o wiedzę na temat pracy w UK i chciałbym się zapytać czy taka pensja ok 2400 funtów brutto rocznie wystarczy, żeby utrzymać one bedroom flat, samochód żyć w miarę dobrze samemu i odkładać jakieś pieniądze każdego miesiąca? Mówię o okolicach poza Londynem i poza Surrey bo tam najdrożej. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTMHealthcare
Cześć Arturze, polecam zgooglowac okolicę w której zamierzasz mieszkać i porównać ceny wynajmu lokali, które Ci pasują. Nikt tu pewnie nie będzie nawet starał się odpowiedzieć na pytanie czy to wystarczy :) bo każdy z nas ma różne potrzeby i standardy :) minimalna krajowa w UK to teraz 6.5 za godzinę. Ja pracowałam za podobną stawkę parę lat temu i byłam w stanie utrzymać się na miejscu, pójść do pubu co jakiś czas i jeszcze coś odłożyć. ps. mówisz o 24K rocznie, prawda? daj znać na mojego maila (ujadowska(at)ttmhealthcare.com), chętnie do Ciebie zadzwonię i odpowiem na Twoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielęgniarz Artur, System ubezpieczeń samochodów w UK to mafia w dosłownym tego słowa znaczenia. Stawki ubezpieczeń dla osób młodych (przed trzydziestką) i nie posiadających historii ubezpieczenia są zabójcze dla kieszeni do tego stopnia,że ubezpieczenie może być wielokrotnie droższe od samochodu a każde zarejestrowane przewinienie drogowe może dodatkowo tą stawkę podbić kilkukrotnie.W wielu przypadkach firmy ubezpieczeniowe odmawiają ubezpieczenia samochodu ,jeśli z ich "kajecików" wyniknie,że ryzyko jest duże..Bardzo ważny jest twój kod pocztowy. Od niego mocno zależy wysokość ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanie odnośnie rejestracji w NMC. Czy dokumenty lepiej najpierw przetłumaczyć, czy potwierdzić notarialnie? Wiem, że już o tym było na forum ale znalazłam sprzeczne informacje? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTMHealthcare
Najpierw notariusz a potem tlumacz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam drogie panie .pracuje jako pielegniarka w nursing homie .moja szefowa bardzo pilnie potrzebuje kilku pielegniarek do pracy.jesli ktos jest zainteresowany prosze napisac mi wiadomosc.wtedy ewentualnie podam szczegoly.moj tel 07474802801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTMHealthcare
ja też mam oferty w Nursing Homie ale też w szpitalu i stacji dializ, wystarczy do mnie napisać ujadowska@ttmhealthcare.com :) nic was to nie kosztuje, a dodatkowo zyskacie pomoc w przygotowaniu do interview i pomoc w rejestracji w NMC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie tutaj dwie konkretne oferty pracy dla pielęgniarek chcących pracować w UK. Jak się nie zgłosicie to jesteście d**y wołowe a nie kobiety z 'jajami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zaakceptujecie jakąkolwiek ofertę w nursing home, przeczytajcie raport CQC https://www.cqc.org.uk To bardzo obiektywny raport, jeśli nursing home ma słabą ocenę to szkoda czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ! kompletuje dokumenty do rejestracji w NMC i nie chciałabym przedłużać niepotrzebnie tego procesu. W związku z tym prosiłabym dobre dusze o rozwianie moich wątpliwości? Czy mogę wysłać dyplom i suplement dyplomu w języku ang? Zauważyłam, że na suplemencie dyplomu w j.ang napisane jest ze to kopia, a w nmc chcą orginał? jezeli wysyłam dyplom w j ang to ,czy musze tłumaczyc potwierdzenie notarialne? czy prawo wykonywania zawodu wysyłałyscie całe czy tylko strony z istotnymi danymi? czy potwierdzenie notarialne kopii równiez tłumaczymy? Wiem, że to trywialne pytania, ale jak zaczełam zgłębiać temat, to przestało to być tak oczywiste. dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj forum to się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTMHealthcare
cześć Gość, NMC nie chce od Ciebie oryginałów ale potwierdzone notarialnie kopie dokumentów plus ich tłumaczenia napisz do mnie na maila swój numer, przejdę z Tobą przez aplikację do NMC i nie bedziesz miała problemu :) polska@ttmhealthcare.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitkaSzw
Na CuraSwiss (http://www.pielegniarkawszwajcarii.pl/) piszą, że pielęgniarka zarobi w Szwajcarii, jeszcze podczas kursu 3000 CHF netto. A jak kształtują się zarobki w UK, ile realnie dostanie pielęgniarka? Chcę wyjechać, ale nie wiem dokąd. Angielski miałam na studiach, niemiecki z LO znałam na 4 :) Tylko nie wiem jaki kierunek wybrać :( O Skandynawii raczej nie myślę, ichniejszych języków nie znam, więc pod uwagę biorę właśnie CH, DE i UK. Aczkolwiek przed DE coś mnie powstrzymuje, nie wiem, jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy ktoras z was miala problem z rejestracja i moze ktoras z was pisala skarge na NMC ? I Czy taka skarga moze byc skutezna? Chce napisac skarge, czy moge zalaczyc e-maile od NMC, jako dowod w skardze.. chce opisac jak dlogo rejestruja i ciagle cos wymyslaja.. a do tego odpowiadaja co 2-3- tygodnie za zapytanie droga e-mailowa.. Przez rozmowe telefoniczna mowia jedna, przez e -mail drugie a listami wysylaja trzecie. Czuje sie dyskryminowana. Prosza odpowiedzc w mojej sprawie od instytuji w ktorych ja nigdy nie bylam ..Jak to mozna traktowac jak nie dyskryminacja?! Od 28.02.2015 roku zmieniaja sie zasady udzielania numeru PIN. Kto nie zlozyl komplekt dokumentow do tego czasu rozpoczynaja rejestracje od poczatku.. A do tego osobiscie musa przyjechac do Londynu i w NMC office, tam wam robia zdjecie i po tym dopiero moga ( ale nie musza) wydac numer PIN! prawie jak w policji!! jak z przestemcami procedury! konkretny absurd. Dochodzi test z angielskiego.. mam wrazenie ze utrudniaja i chronia swoj rynek pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTMHealthcare
Cześć Gość, chętnie pomogę Ci w Twojej sprawie. Daj mi znać na email: polska@ttmhealthcare.com Podaj mi w mailu swój numer telefonu a ja oddzwonię. Nie ma spraw nierozwiązywalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTMHealthcare
Gość, informacje, które podajesz dotyczą jedynie pielęgniarek, spoza UE. Zasady dla Polskich pielęgniarek zostają takie same. Jedynie opłata aplikacyjna wzrasta o 10 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale test językowy wprowadzą także dla pielęgniarek z unii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTMHealthcare
Dzwoniłam dziś do NMC specjalnie żeby o to zapytać. Jedynie pielęgniarki spoza UE będą podchodziły do testu językowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oit
Do gościa Skargę na NMC składasz na ich stronie pod nazwa COMPLAINT tam informujesz i dolaczasz ksero dokumentów. Ja rak zrobiłam i odniosłem skutek w postaci postępu w rejestracji. Nawet dodałam ze dalej moja sprawę będzie reprezentował prawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko jest dostać pracę w uk na PICU bez takiego doświadczenia z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oit - dzieki..chyba musze tak zrobic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTMHealthcare
Do gość, mam teraz ofertę w NHS dla osób bez doświadczenia, jeśli chcesz więcej szczegółów, napisz do mnie na polska@ttmhealthcare.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielegniarka117
Witam , jesli sa tutaj na forum pielegniarki ktore by chcialy zaczac prace w uk w care home, to pomoge taka znalezc. Obecnie pracuje w jednym z care home i poszukujemy pielgniarki. Okolica luton, blisko lotniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oit
Witam,jakie zarobki na pełnym etacie oraz czy jest możliwość nadgodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×