Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
tak, moje izby napisały wszysko po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w section 2: education and training w rubryce Initial nursing qualification obtained rozumiem, że wpisujemy Bachelor of nursing a nie oryginalne "Licencjat pielęgniarstwa", tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba wpisałam Bachelor of Science in Nursing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy tłumaczyliście te pieczątki od lekarza i izb przysięgle? jeśli tak to w jaki sposób wam to zrobił tłumacz czy przetłumaczył to na osobnej kartce czy na formularzu obok pieczątek napisał ich tłumaczenie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pojdziesz do tlumacza to zobaczysz. nie masz co robic, ze zadajesz takie durne pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tłumaczy się pieczątek IZB i lekarza na formularzu NMC. tego formularza nie zanosisz do tlumacza. boże co wy tu wymyslacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam tutaj niektóre posty/pytania to sobie myślę: gdzie taka gwiazda się wybiera, skoro nawet nie rozumie najprostszych zdań zawartych w formularzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ILE na czysto dajecie rade odłożyć z tej roboty na miesiąc ?!? Bo nie wiem czy iść na pielęgniarstwo czy uprawnienia health and safety ( bhp) robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy angielski na poziomie b1/b2 będzie wystarczający, żeby przejść interview dostać pracę w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zas te same pytania polskich "InteligĘtek", z tym ze jeszcze bardziej udziwnione hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z 19.52 to jakis debil, ale pytanie o jezyk, przynajmniej nie jedzzie bez niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkładam około 200f miesięcznie w Londynie, mogłabym więcej pewnie, ale się nie ograniczam w wydawaniu pieniędzy :) Ktoś pytał czy warto pracować w NHS, na pewno zależy od szpitala, są plusy i minusy, ale agencyjne z którymi pracuję i zrezygnowały z NHS, mówią, że nigdy nie wróciłyby do NHS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z 19:33 to król DEBILI odpowiedź cytuję ,,nie jedźcie bez niczego" brawo ha ha , w każdym ogłoszeniu jest B2 idioto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 8:00 dziękuję za odpowiedź, 200 funtów to trochę mało ale skoro sporo wydajesz i mieszkasz w Londynie to usprawiedliwia te kwotę. Pielegniarz z Niemiec z którym rozmawiałem około 1000 euro ale tam jest tańsze życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie nastawiam już na oszczędzanie za wszelką cenę, bo chcę trochę pożyć, a nie wciąż liczyć każdy grosz (pens) i dodatkowo zarabiam najniższą możliwą stawkę, bo jest newly qualified. Gdyby mi zależało to odkładałabym ok 500f. Natomiast osoby z doświadczeniem zaczynają od wyższych stawek, więc pewnie proporcjonalnie więcej mogą odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się wydawać, że B2 to jest duuuużo, ale do pracy w szpitalu to i to czasem było za mało i początki były trudne, szczególnie raport. Natomiast do pracy w nursing home to przyjmowali nawet osoby dukające, ledwie wysławiające się po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzam przeprowadzić się do Angli z mężem, nie wiecie czy agencje pracy oferują pomoc osobom "towarzyszącym" w znalezieniu przynajmniej tymczasowej pracy?? - czegoś "na chwilę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Nurse from South West Odpowiem na Twoje pytanie. Ja uwazam, ze w szpitatu mimo wszystko troche lepiej niz w domu opeki. Tzn. wszystko zalezy na jaki oddzial trafisz. Ja z tego co widze to w szpitalu jest duuuzo wiecej stresu niz w domu opieki. Kasa mniejsza, no chyba ze dorabiasz z agencji albo pracujesz na bank. Ja po kazdym dyzuze w szpitalu jestem wykonczona, caly czas cos sie robi, odpowiedzialnosc taka jak w domu opieki, albo i wieksza. Lekarz raz jest a raz nie ma i musisz bleepnąć i czekac az przyjdzie a do tego czasu jak cos sie dzieje z pacjentem sama musisz go ratowac. Tak to u nas przynajmniej wygląda. Jak pracowalam w domu opieki nie mielismy tak czesto emergency sytuacji jak tu, w szpitalu. W szpitalu cos sie nauczysz a w domu opieki ciagle to samo. Mysle zeby zmienic odzzial na GP, bo juz nie daje rady. Zostajemy po godzinach, czasem dają nam time back a czasem nie. Nie zamierzam robic za darmo. Tsk to u mnie wygląda. Placa mniejsza niz 1800 f miesiecznie (z nockami i swietami).pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
happynurse ciesz się, że w ogóle masz jakiś time back, ja z tego co zostaje po godzinach na handover (rekord 50 minut) to już uzbierałabym kilka dyżurów, nikogo to nie obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drugiej strony Happynurse jest wiecznie zmęczona i nieszczęśliwa, nie słuchajcie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Gosc zmeczona ale szczesliwa* :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanie do osób, które były podbijać formularz NMC u lekarza (chodzi mi o Section 5: Good Health). Czy doktor przybił wam oprócz swojej własnej pieczątki również pieczątkę przychodni? Bo byłam dzisiaj u doktorki rodzinnej i się ze mną kłóciła że musi przybić też pieczątkę przychodni w końcu stanęło na moim i przybiła tylko własną i teraz mam wątpliwości......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieczątka przychodni pewnie nie zaszkodzi ;) ja miałam obydwie :) zawsze możesz poprosić w rejestracji o pieczątkę jeżeli nie chcesz mieć już do czynienia z lekarką :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zostać registered nurse ? Wiem że są pielęgniarki w U.K które zarabiają po 30-40 tyś F rocznie . Wie ktoś jak zostać taką pielęgniarką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 1.Musisz być niegłupia, skończyć szkolę średnią a później studia pielęgniarskie,w międzyczasie nauczyć się dobrze angielskiego.Potem rejestracja w NMC ,wyjazd do UK i oprócz pracy ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji przez dłuuugie lata. Na samym końcu przy odrobinie szczęścia możesz corocznie kasować 40k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cziksaa i NMC zaakceptowało Ci te pieczątki? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś czekam..... ale ważne że do tej pory jeszcze nic nie przyszło do poprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki chyba zrobie tak jak mówisz miałam praktyki w tej przychodni to może będą dla mnie wyrozumiałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×