Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
do gość wczoraj Jeśli zapiszesz się do kancelarii prawnej i opłacasz abonament to masz zapewnioną opiekę prawną w przypadku 'kryzysowych" sytuacji,które mogą Ci się przydarzyć w pracy. Jeśli pracodawca będzie ci chciał zrobić krzywdę ,to sam fakt pojawienia się prawnika jako twojego pełnomocnika skutecznie ostudzi zapędy jakiegoś głupka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RCN nie zapewnia indemnity insurance osobom mających kontrakty. Zmiany weszły w życie w lipcu 2014 roku. Indemnity insurance z RCN jest dla pielęgniarek agencyjnych i studentów, i osób pracujących samodzielnie, samozatrudnionych. Nie mogę wkleić linka ani zacytować bo kafeteria uznaje to za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość (16:20) Czy mogę dostać do Ciebie jakies namiary i bardziej dopytać o tą pracę support workera? Ja też chyba na początek bym się tego podjęła, ale też nie wiem do konca czy się odnajdę w takiej pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz szukać jakiś firm Home Care w twojej okolicy i patrzec na oferty, to jest dobra praca by zobaczyc i odnaleść sie w tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie dzięki dla tych z Was, którzy podpowiedzieli mi w kwestii RCN i pomocy prawnej. Mam nadzieję, że nie będę tego potrzebować, ale lepiej na zimne dmuchać. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za życzliwe rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy do tego pierwszego listu do Nmc musi być już podpiś z Izb pielęgniarskich odnośnie przebiegu pracy zawodowej, (czy jakkolwiek to sie nazywa) czy to sie po jakims czasie dopiero im wysyła? Chodzi o to, że ja jeszcze jestem przed rejestracją i nie wiem, czy zdążę ze wszystkim to tego 18.01, żeby ominęły mnie zmiany :/ będę wdzięczna za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko wysylasz w jednym liscie. przesylki kurierskie do angli sa drogie wiec lepiej wszystko za jednym razem wyslac :) jak juz bedziesz miec numer prn to zarejestruja cie bez testow jezykowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy dostaje się ten numer prn? - zaraz po aplikacji internetowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekałam 1 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile udaj się wam odłożyć na miesiąc w U.K ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27.000 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 funtów? (0 po kropce się nie liczą) Współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zera nie liczą się po przecinku ale po kropce jak najbardziej tak. Zadałaś głupie pytanie i dostałaś stosowną do pytania odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka :) mam pytanie do osob które poszukiwaly pracy jako pielegniarka w Anglii czy jezyk na poziomie B1 jest wystarczajacy aby zaczac prace czy moze lepiej na poczatek sprobowac od care assistant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emt81
Nie kojaze tych poziomow, ale tak czy inaczej zasada jest jedna-Im lepszy jezyk tym bezpieczniej i bardziej komfortowo. Na nieszczescie nie kazdy ma okazje popracowac z kilka dni zanim podejmie sie decyzje czy "language skills" sa wystarczajace. Z drugiej strony jesli uda sie przetrwac kilka miesiecy z bardzo podstawowym jezykiem i skupi na ciaglej nauce to potem juz moze byc tylko lepiej. Ale prawda jest, ze jesli ma sie duzego pecha to mozna przez kiepski angielski popasc w niezle klopoty. Moj angielski pozostawial wiele do zyczenia kiedy zaczynalem ale jakos przezylem zaczynajac jako pielegniarz. Ale jesli ktos mysli o szpitalu to radze poczekac troche (jako HCA, pielegniarz w nursingu, cokolwiek) bo ich akcent moze napsuc krwi i troche doswiadczenia jednak potrzeba zeby wylapac podstawowa informacje zwlaszcza jesli zamierzacie pracowac gdzies na polnocy :). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki dzieki wielkie ja akurat jestem w Londynie ale z ich akcentem tez tutaj nie najlepiej dodatkowo duzo narodowosci kazdy mowi innaczej najgorsze jest to ze na roznego rodzaju kursach puszczaja sluchania z takim prostym akcentem a rzeczywistosc jest zupelnie inna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeży pielęgniarz
Zapisałem się na pielęgniarstwo, znam bardzo dobrze angielski C1 . Mam do państwa pracujących w U.K. pytanie jak wygląda praca w szpitalu w Anglii czy ,,brudną robotę " w sensie zmiana brudnej pościeli czy przewijanie w pampersy itp. też robią pielęgniarki w U.K. ? Jakie macie główne obowiązki ? Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze robia! Wszystkie astekty personal care, mycie, zmiana pieluch, karmienie. Jak np na 24 pacjentów jest 2 care assistantow to wszystkim nie są w stanie pomóc. To się zalicza również do opieki pielęgniarskiej gdzie robisz assessment pacjenta, widzisz jego skore..Dziwne ze o to pytasz. Oczywiście nie robisz tego na oddziałach gdzie lozek nie ma (outpatient)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem że w U.K pielęgniarki głównie wydaja leki i prowadzą dokumentację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zle slyszales :) Jak pacjent potrzebuje pomocy to dokumentacja schodzi na dalszy plan. Czasem nawet trzeba zostac po godzinach any skonczyc pisanie. Pacjent jest priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze slyszałes - ale o care home'ach :P tam pielegniarki mają rzeczywiscie : leki, papiery (tony) i zmiany opatrunków - cala brudna robote wykonuja CAs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do os powyżej - zgadza sie, też tak pomyślałam. ale on przeciez pyta o szpitale gdzie pielęgniarka jest pielęgniarką a nie managerem piętra :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeży pielęgniarz
Dziękuje za odpowiedzi, bedzie to dla mnie ciężkie psychicznie aby przemóc sie robic takie rzeczy, cały czas o tym myślę ostatnio, z drugiej strony w PL bieda i brak większych perspektyw. Ile drogie Panie wydajecie na mieszkanie i jedzenie funciaków na miesiąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli myślisz aby kształcić sie w tym kierunku tylko dla kasy radziłabym sie dobrze zastanowić i jednak swoja prace i czas poświęcić na inny kierunek. To ciężka fizycznie i umysłowo praca, nie dla każdego. Daje satysfakcje, owszem (jak sie to "czuje") i nieźle płatna. Ale jak wyobrażę sobie że mogłabym tego nie lubić to koszmar. Ludzie czasem mogą doprowadzić do szewskiej pasji, wyobraź więc sobie że i tak musisz być miły, opanowany i cierpliwie wytrzeć takiemu osobnikowi tyłek. Zastanów się czy masz to w sobie. Pielęgniarstwo to nie tylko robienie zastrzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oferty pracy Axamo Recruitmet
ZAPRASZAMY DO KRAKOWA NA ROZMOWY KWALIFIKACYJNE 25-26 listopada 2015 PRACA W IRLANDII Rekrutacja na stanowisko Pielęgniarza / Pielęgniarka – Irlandia Spotkanie rekrutacyjne w Krakowie – 25 i 26 listopada 2015r Poszukujemy pielęgniarzy / pielęgniarek, zainteresowanych podjęciem stałej i legalnej pracy w Irlandii – Dublin i okolice. Placówki to prywatne jednostki w typie szpitalnym – składające się z oddziałów specjalistycznych zapewniających opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Pracodawca zaprasza na spotkanie rekrutacyjne oraz bezpośrednią rozmowę w dniach 25 i 26 listopada. Oferujemy pełen zwrot kosztów podróży do Krakowa oraz powrotu do miejsca zamieszkania. W przypadku zdobycia oferty pracy, zapewniamy: • Zwrot kosztów podróży do Irlandii • Darmowe zakwaterowanie początkowe • Zakwaterowanie stałe zorganizowane przez pracodawcę i w bardzo korzystnej cenie, bez opłat depozytowych • Zwrot kosztów rejestracji w Irlandzkich Izbach Pielęgniarskich (NMBI/ABA) • Darmowe szkolenia, kursy, wsparcie tutora • Pomoc w rejestracji w Irlandzkich Izbach Pielęgniarskich (NMBI/ABA) Oferty pracy – detale: • Praca stała, na pełen etat z możliwością pracy w nadgodzinach • Wynagrodzenie początkowe od €17/h dla osób bez doświadczenia lub absolwentów, do €20/h dla doświadczonego personelu. Wymagamy: • Gotowości do podjęcia zatrudnienia • Języka angielskiego na poziomie komunikatywnym • Chęci pracy oraz rozwijania się jako pielęgniarz/pielęgniarka na terenie Irlandii Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt bezpośrednio z naszą agencją poprzez maila: praca@axamo.pl lub na jeden z numerów: 17 7850 250 / 22 2660 250 Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w zdobyciu upragnionej pracy w zawodzie Pozdrawiam, Katarzyna - Axamo Recruitment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko wytresuje dziadków ;-) Żartuje , wiadomo lekko mi pewnie psyche styra ta praca mam nadzieje, że nie stane się gejem. W końcu lekarz urolog czy ginekolog też na co dzień się naogląda. Co do umysłowej pracy to jako bhp-owiec w PL mam taki stos rejestrów, że niejeden by się załamał a zarabiam 1,5 tyś zł. Ile Ci idzie na mieszkanie jak to nie jakaś wielka tajemnica ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna tajemnica, podobnie jak to ze ceny zależą od miejsca zamieszkania i mogą sie diametralnie rożnić. Ja mieszkam w niewielkim miasteczku i place 500f/mc za wynajem, plus tax ok 100f i rachunki. Przypuszczam ze za te kwote w Londynie masz pokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie za one bedroom 1000f, do dowcipnisia co "wytresuje dziadkow". W UK tego rodzaju żarty to jest abuse i może się naprawde źle skończyć, radziłabym stępić poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×