Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona brukselka

CZEMU TYLU FAJNYCH LUDZI JEST SAMOTNYCH?

Polecane posty

wyszłam z kąpieli > ja to kumam, naprawdę. Ale parę lat mi zajęło żeby do tego dojść. Gdy miałem te 18-20 to myślałem podobnie jak koledzy wyżej. Z wiekiem jednak człowiek patrzy na pewne sprawy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatta
haha wazne co pod kopułką a nie powłoczka zewnętrzna Juz tu kochająca zachody pisała ze uroda nie trwa wiecznie Ja cię człowieku nie znam ale gadasz z sensem i to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
Belzebub - a ja rozumiem Twoja siostre doskonale. Gdy ja bylam z moim facetem, byl biedny. Naprawde. Ale mimo to bardzo go kochalam, byl mily, staral sie, swietnie sie dogadywalismy. Potem zalozyl wlasna firme ktora udalo m sie rozkrecic - i to juz nie ten facet... Kasa tak mu uderzyla do glowy... Nie moglam tego zniesc i sie rozstalismy. Zrobil sie z niego cholerny egoista. A teraz z tego co wiem wyrywa laseczki ktore leca na kase, i jakos mnie to nie martwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem, czy Wy z wiekiem nadal szukacie idealnie pięknych lalek, czy czegoś więcej w kobiecie? Że się tak naiwnie zapytam.... jednym słowem czy zakochałbyś się w brzydkiej dziewczynie, gdyby urzekła Cię pięknym wnętrzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
wyszlam z kapieli - a czy faceci najpierw nie patrza na wyglad? i dopiero jak sie spodoba to zaczynaja poznawac wnetrze? no bo jak to inaczej zrobic... jak brzydka dziewczyna to nie poznaja jej wnetrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatta
kremik --- to rusz sie człowieku i zaznajom sie --jestes młody wyglądasz normalnie wiec o co cho??? Zobaczysz jak będziesz miał 10 lat wiecej wtedy juz nie bedzie łatwo o znajomych,i to dopiero wtedy zaczyna sie samotnosc a nie w wieku 20 lat Zreszta pozyjesz zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
Krem ,a o to przyklad panny w moim typie http://www.fotka.pl/profil/kiciaaaaa1989/ A z tą jedna ktora bylaby moim idealem moglbym byc juz zawsze Kochająca zachody słońca tyle ze pare osob chyba niedokladnie wie i co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam z kąpieli > no oczywiście mam swój typ urody i nie twierdzę, że nie patrzę na wygląd kobiet. Ale z drugiej strony ja nie spotykam brzydkich kobiet. Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem tak brzydką, żeby mnie od razu odrzuciło. Tak więc pewnie zakochałbym się w każdej która choć trochę podoba mi się z wyglądu i ma super charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatta
czy to działa --- ales dzidzie wybrał :D Lalusia barbie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harry_______
aby zakochac sie w nie urokliwej dziewczynie potrzebne sa ku temu warunki, wpolne pezbywanie ze soba mimo woli i poznawanie siebie (oboz, biwak, jakies kolko zainteresowan). a dobrowolnie to kazdy woli byc blisko kogos ladnego, kto nas zauroczy. pisze to z doswiadczenia, bo sam sie takzakochalem (a na brzydkich nie naleze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
no co super jest :) ale ta panna do ktorej startuje jest milion razy ladniejsza heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
głupoty gadacie. facet to ma być facet. nie wiem co o tym decyduje ale są jakieś takie cechy dzięki którym kobietom miękną nogi. jak tego nie masz to całe życie będziesz kolegą choćbyś był inteligenty jak hawking, przystojny jak brad pitt i sam nie wiem jakie pasje miał. fakt że jednak przystojnym trochę łatwiej, oni przynajmniej szansę dostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
hmm nawet jak dziewczyna jest nieurokliwa to musi byc zadbana zeby przynajmnie jakos odwrocic uwage od mankamentow urodu czyli make up ,solarka ,idealne uczesanie wtedy na pewno moze miec powodzenie tak jak jedna moja kumpela. klientka ma niezafajna twarz ,jest niska , nie ma idealnej figury ,ale strasznie o siebie dba i jest mila dzieki czemu kolesie nia leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
o rany, naprawde uwazacie ze ta panna z fotki jst ladna? ale czytajac komentarze pod jej zdjeciem to zaczynam watpic w facetow... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremik to ty dopiero zaczynasz życ 25 lat to super wiek tylko nie siedz przed kompem a znajdz sobie jakąs pasje (jak radzi Gerronimo)idz na kurs tanca tam sa miliony wolnych lasek wiem cos o tym :P Salsa solo --- będą sie biły o ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
krem - to tak w sam raz Twoj wiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
aj tam czepiacie sie :P ta panna jest naprawde niezla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pitoleee
to jest zawodowa curva ktora bierze do pysia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
krem - no i przynajmniej masz dobry gust, skoro pani na fotce jest dla Ciebie bleee... Masz plusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
nie ma co gadać. atrakcyjna dosyć jest, wszystko na miejscu ma, nie? ładne włosy, nogi, piersi. problem jest jednak taki że sądząc po stylu tych fotek to bym ją pierwszego dnia naszej znajomości zabił. może i sądzę po pozorach ale wygląda na nieźle pie.dol.....ą. weźcie choćby ten jej nick. masakra. także drogie panie, nawet dla niektórych facetów ładne ciało to nie wszyskto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
w sumie jej styl tez mi do konca nie odpowiada,ale mi chodzi bardziej o twarz , figure i ogolny wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
oferma - a twarz? to sie nie liczy? Ale jezeli chodzi o reszte Twojej wypowiedzi to sie zgadzam. Gdybym miala taka kolezanke to tez bym ja ciachnela ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no okazuje sie ze są jeszcze normalni faceci na świecie :D i rózowy dresik to nie wszystko.Brawo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Despero_Desperski
No f**kin way. Znałem i przebywałem długo, gdyż razem mieszkaliśmy z kobietą - ideałem żony. Uwierzcie, na kilkadziesiąt poznanych w życiu kobiet ona była ideałem. Wiem to teraz po latach jak i wtedy mając niewiele do trzydziestki. I nawet próby zakochania się na siłę nie pomogły aby z nią być: jej uroda odpychałą nie tylko mnie ale i resztę facetów - była po prostu aseksualna i kropka. I mimo że byłbym gotowy się z nią przespać, nie odrzuciło by mnie, to nie bylbym wstanie z nią iść ulicą pod ramię. I wtedy ze łazmi w oczach przeklnąłęm naturę, że tak to stworzyła: najpierw pociąg fizyczny dopiero potem cała reszta... PS wyzwijcie mnie od niedojrzałych, a może uwierzę, że jest jeszcze szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
No i cisza :) Heh, chyba temat sie wyczerpal ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×