Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

czy taka znajomość ma sens?raczej nie

Polecane posty

Znam się z tą dziewczyną od dziecka. Nie mamy ze sobą prawie nic wspólnego.Żyjemy w innych światach.Ja jak większość ludzi uczęszczałam i uczęszczam do szkoły.Ona olała szkołę zaraz po gimnazjum bo jej nie spasowała :O to co za problem iść do innej?pochodziła trochę do pierwszej klasy licealnej a na semestr miała kilka nkli (nie klasyfikowana) a reszta to pały.I jeszcze ją chcieli popchnąć dalej,jeśli tylko zaliczyłaby nkle :O Po olaniu szkoły szwendała się po ulicy,zresztą zawsze lubiła się szwendać. Prawie nigdy nie mamy ze sobą o czym gadać.Ona mi opowiada o swoim facecie(taki prawie łysoń,który ją okropnie traktuje),trochę powspominamy stare dzieje a tak poza tym to nie mamy o czym.Choć ona uważa że nam się fajnie gada i możemy o wszystkim dyskutować. Nigdzie nie mogę z nią wyjść: ani na kręgle,ani na bilard,ani do kina bo ona nie ma kasy.Wspólne zakupy też odpadają.Więc gdy się z nią widzę to zazwyczaj włóczymy się po mieście. Straszne też jest to , że dogaduje obcym ludziom.Kiedyś tak się przez nią najadłam wstydu, że musiałam potem ludziom w autobusie tłumaczyć , że ona taka już jest.Jechałyśmy kilka przystanków ,ona mi o czymś opowiadała i w pewnym momencie zwróciła się do stojącej przy nas dziewczyny(miło wyglądającej):\"A Ty nie podsłuchuj jak rozmawiam z moją koleżanką!!!\".Obciach jak cholera,siedzący przy mnie mężczyzna zaczął pod nosem mamrotać : \"kurwiszony\".Gdy wysiadła przeprosiłam za koleżankę i dodałam że ona często zaczepia ludzi.Później ten starszy pan siedzący obok mnie był miły i rozmawialiśmy chwilę. Z jakiej racji ja mam odpowiadać za jej głupie czyny ? :O Ona jest tak pojebana, że jak to piszę to aż sama sie dziwię po co mi taka znajoma :O Rzuca z okien w ludzi jajami, parówkami, jabłkami :O Obrabia dupę swoim koleżankom,nawet w jakiejś miłej dziewczynie szuka na siłę jakiś wad,np.przeszkadza jej to że nie przeklina :O Do swojej rodziny zwraca się okropnie,wyjątkiem jest dziadek. Nie wiem po co się z nią zadaję , może dlatego że ją tak długo znam i mam jakieś sentymenty.Czasem po prostu jestem ciekawa co u niej... Dla mnie jest miła,ale sposób w jaki traktuje obcych ludzi jest przerażający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu kupowac kredensu
polecam ksiazke 'chlopak rzeznika'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu kupowac kredensu
ciekawa i posmiac sie mozna :) opisuje chlopca podobnego do Twojej znajomej...naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starego psa nie nauczysz nowych sztuczek.. tak uksztaltowal sie Jeej charakter pod wplywem doswiadczen a to juz od Ciebie zalezy czy bardziej zalezy Ci na Jej przyjazni czy na tym co ludzie powiedza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×