Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jj23-latka

Szukam mężczyzny, który nie patrzy na wygląd...są w ogóle tacy?

Polecane posty

Gość NECIARA
ONA 18 to weź kup sobie meridie skutkuje jak cholera jest na recepte wiec muszisz isc do lekarza i powiedz mu ze nie możesz za cholere schudnąć:)) to ci przepisze tez nie moglam schudnąc ale meridia mi pomogla ja w sumie pyszczek fajny ale cialo zawsze mialam do bani :P :)) i co czwicze 4 razy w tygodniu na silowni zdrowo sie odzywiam:)) i teraz wyglądam bardzo fajnie i wreszcie sie akceptuje:)) faceta tez mam fajnego od roku:)) wszystko da sie zrobic trzeba miec silną wolę i małą pomoc:)) głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 18
wcale nie dramatyzuje jestem gruba nie da sie tego ukryć! co nie znaczy ze nie jestem aktywna i lubię sport prowadze zdrowy tryb zycia chce kurcze wszystko to co moge zmienic robic najlepiej jak potrafie a ciała jakoś zmienic nie moge...to pieprzone geny mówie wam już mi sie nie chce o tym pisać bo czuje taką bezsilość która mnie przytłacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 18
tylko jest taki problem ze nie moge zbyt wielu tabletek przyjmoweć bo jestem uczulona na niektore składniki leków ja nawet jak jem jakis pierdół to muszę czytać czy przypadkiem nie zawiera mojego alergenu... to tez mnie ogranicza co do leków z jedzeniem sobie radze zapytam o to mojego lekarza dzięki za pomoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doswiadczenia wiem, ze laski przesadzaja z ta swoja gruboscia i dodaja sobie zawsze kilka cm obwodu i kg wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NECIARA
ona 18 ale to jest kurde nie możliwe dieta i ruch pomaga taka jest kolej rzeczy tak jest w przyrodzie mniejsze spożywie i ruch zawsze skutkuje powoli bo powoli ale zawsze da rade to ty idz sie na tarczyce przebadaj bo możesz mieć problem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _tercia
znajdź sobie niewidomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NECIARA
ona 18 nie przejmuj sie tymi chujowymi uwagami ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NECIARA
dziwne jest tez to ze na forach internetowych i fajne dziewczyny krytykuja i te nie atrakcyjne tez -KOMPLETNY BEZSENS SERIOO takie mamy społeczeństwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
na wyglad patrzy kazdy - masz byc zadbana czysta i pachnąca:) a uroda?????????? nie to ladne co ladne ale co sie komu podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 18
z tarczycą to mają problem przeważnie faceci kobiety sporadycznie i to nie w takim wieku. kurcze musiałabyś mnie poznać zeby ocenić mój styl zycia i zobaczyć ze nie niesie ze sobą zadnych efektów;/ ale nie poddaje sie ruszam sie bo mi to radoche sprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 18
neciara fajna z ciebie babka musi być moze podasz jakiś kontakt i pogadamy sobie poza forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NECIARA
ona 18 to jak chcesz to podam ci maila :) darduk@wp.pl to napisz cosik czekam:) i nie przejmuj sie tak laska!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NECIARA
heh ONA 18 mam nadzieje ze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ide na aerobic
stwierdzam ze nie ma takich w dzisiejszych czasach ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ide na aerobic
a najgorsze jest to ze stwarzaja pozory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arol
Nie ma brzydkich kobiet, ale niektóre kobiety są zaniedbane. Może czasami wystarczy trochę bardziej o siebie zadbać. Jeśli chcemy, aby inni byli pozytywnie do nas nastawieni, powinniśmy być sami nastawieni pozytywnie do siebie, wtedy będziemy pozytywnie nastawieni do innych i będzie pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IPN
Są tacy, co nie patrzą - to ci, co nie mają oczu :classic_cool: Oni zwracają uwagę na zapach. Zapach kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu pu
Mi z kolei naprawdę żal niektórych facetów. Rzeczywiście wiążą się oni głównie z tymi najładniejszymi dziewczynami. W ogóle nie patrzą na charakter. I potem płaczą - że nie kocha, jest z nim dla pieniędzy, zdradza, że go porzuciła. Po prostu płakac się chce, a mówią że to kobiety kierują się emocjami a nie rozumem. Moja kuzynka ma teściową - straszny, stary pasztet, wredny charakter - kiedy była młoda wyglądała znacznie lepiej, miała zakochanego w sobie po uszy faceta. Rzuciła go a ten nie wytrzymał i się powiesił. Myślę, że gdyby on żył ją zobaczył teraz,pewnie zabiłby się ponownie, ale z powodu że był tak głupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arol
Każdemu się co innego podoba. Nie ma chyba na świecie osoby, która by się każdemu podobała jak również nie ma osoby, która by się nikomu nie podobała. Każdy ma swój gust, a o gustach podobno się nie dyskutuje. Po prostu trzeba trafić na odpowiednią osobę. Poza tym wygląd chyba nie jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×