Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ahantiki

planujemy z narzeczonym ślub , a każdy nam gada zeby poczekac bo za młodzi..

Polecane posty

Gość ahantiki

ale my wiemy lepiej a ciagle słyszymy , poczekajcie kilka lat , moje kuzynki jego , ciocie wójki kolezanki , mamy troszke sie z tym pogodziły itd , ale mojego ojca to jest szok . wkurza juz nas to dlaczego nam tak mówią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahantiki
jestesmy pewni ze to miłosc , ze tego chcemy ale ciagle słyszymy , ze to za wczesnie jeszcze.. slub planujemy na wrzesien 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzielda
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiaczek bilboa
jak pisze wójki to pewnie 16..wiec poczekajcie...z 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahantiki
ja skoncze w listopadzie 19 lat a chłopak ma 23 lata jestesmy pewni tej milosci , jestesmy związkiem 4 lata i bardzo sie kochamy , jestesmy zaręczeni juz -[jak wiadomo (w tytule..)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sluchajcie wojkow, ciotek, babek, kuzynek i kogo tam jeszcze .... Skoro chcecie byc razem, to poprostu badzcie, co oni maja do was? Ja wyszlam w wieku 20 lat za maz i wcale tego nie zaluje, nie uwazam tez zeby to bylo za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahantiki
o jezuu , napisałam błednie jeden wyraz i juz jest afera sensacja na całą kafeterie ze jestem moze jakas młoda szczeniara , o jezu ale afera!!!!!!!!! , jeden błąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiaczek bilboa
nawet jak bys napisała poprawna polszczyzna to i i tak jestes za młoda..uwierz mi w wieku 25lat bedziesz spieprząła od meza do mamusi i kolezanek które jeszcze bede imprezowały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzielda
Błąd jak błąd, ale weź coś na uspokojenie, bo jesteś nadpobudliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co wy od niej chcecie
przecież im wystarczy sama miłość - ona ich utrzyma, wyżywi, opłaci rachunki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahantiki
tylko moja babcia sie cieszy bo mówi ze to odpowiednia pora , jak to babcia ... ze w jak była w moim wieku to moja mama miala 2 latka i takie tam , ale babcia cieszy sie niezmiernie :) i dzidek tez sie cieszy ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaaaa
ja mam prawie 20 a moj facet 21 i tesz planujemy slub jak dobrze pojdzie to w nastepnym roku ale poki co tylko cywilny.nie wiem jak zareaguja rodzice pewnie beda mowili zebysmy poczekali ale chcemy tego.nie jestesmy ze soba kilka miesiecy tylko 4 lata i wiel=my czego chcemy dlatego doskonale Cie roszumiem autorko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wlasnie macie prace, meiszkanie itd? bo wziecie slubu "bo tak" to dopeiro glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Statystyki mowi,ze wiecej jest rozwodow w grupie osob, ktore wziely slub przed 25 rokiem zycia :) Ale to tylko statystyki, jak chcecie wziac slub to bierzcie, ja wiem jedna rzecz, ze gdyby moj 18 letni brat zdecydowal sie na malzenstwo to na pewno bym oponowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki ale czytając twoje
teksty wychodzi z ciebie infantylne, niedojrzałe zachowanie więc z czym do ślubu? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahantiki
rodzice kupili mi mieszkanie , ale mieszkam z nimi jeszcze bo niepracuje , a chłopak konczy studia za rok ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie tu widzicie rozum
?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiaczek bilboa
słuchaj to moze byc twój zyciowy bład ale zrozumiesz go za pozno..moze poprostu na razie zamieszkajcie rqazem na dwa lata i wtedyt bedziesz wiedziała czy dalej tego chcez..oczywiscie mowie tu o osobnym mieszkaniu nie pod okiem mamusi która wszystko za was zrobi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaaaa
po prostu przejezyczylam sie wiem ze tez pisze sie przez z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzielda
A skąd weźmiecie pieniądze na ślub, skoro żadne z was nie pracuje? Od rodziców będziecie doić?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahantiki
co ma ortografia do wzięcia slubu ?????, czy ksiądz przeprowadzi mi egzamin z gramatyki czy ortografii przed ołtarzem ,???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no dziewczyno
masz jeszcze strasznie dziecinne podejsce do życia wiec o jakim ślubie tu mowa? ty chyba jeszcze nie masz pojęcia, że małżenstwo to nie tylko sielanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dzis 26 lat
Kurfa co wy z tym mieszkaniem wspolnie przed slubem??😡 :-0 Nasi rodzice i dziadkowie jakby tak czekali i zastanawiali sie,to chyba nie byloby nas na swiecie jeszcze. Ja nie mieszkalam z mezem przed slubem(jestem juz 3 lata po) i nie zaluje.Nie musialam wyprobowywwac narzeczonego a on mnie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzielda
A skąd weźmiecie pieniądze na ślub, skoro żadne z was nie pracuje? Od rodziców będziecie doić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×