Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ahantiki

planujemy z narzeczonym ślub , a każdy nam gada zeby poczekac bo za młodzi..

Polecane posty

Gość gryzielda
skoro autorka ma mieszkanie, to dlaczego nie zamieszka w nim z chłopakiem. Przecież ona może póśc do pracy i zarabiac na siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooo wwwwwwwowwwwww
duell jestes cudna ktos dostal kase z kuroniowki i jest dla ciebie wzorem :-) ty tez jestes samodzielna choc chorutka , bo na rodzicach nie zerujesz - tylko na mezu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzielda
pestka, jesteś tak infantylna, że aż strach. "nie lubięprzecinków" :O - a kto ci je każe lubić ofiaro losu? Piszesz nieczytelnie i nieskładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiaczek bilboa
pestka ale tu kazda daje argumenty.. a co do tego mieszkania i starszych..to garuluje im podejscia..znam jeden przypadek młoda dziewczyna,koles sie do niej wprowadza ,a mamusia jeszcze im kupiła wieksze wyrko zeby mieli jak sie bzykac..i co on z nim wpadła w domu sajgon,on nie moga juz na siebie parzec nawet rekoczyna sa..całe szczescie ze too on \a go bije..a nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam na tamtej stronie .. ja wyszlam za maz majac 18 lat :P z niczym poszlismy do nowego mieszkania ktore sami wynajelismy .. nikt nam nie pomagal , maz mial dobra prace i tyle .. za rok bedziemy swietowac 10 lecie malzenstwa ... ja sie utrzymalam z milosci bo dla milosci robi sie wszystko .. nawet uczy sie tego czego sie nie mozna bylo spodziewac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
ona nie jest dla mnie wzorem....dużo ludzi dostaje kase z kuroniówki na rozkrecenie...zawsze lepsze to niż kredyt.....mi i mężowi nie przeszkadza to że on mnie utrzymuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppffffffffffffffffff
pestka - ani przecinków, ani kropek nie wstawiasz i dlatego twoje posty bywaja nieczytelne po szkole podstawowej powinno sie wyniesc umiejetnosc sensownego i klarownego formułowania wypowiedzi to pomaga w życiu - nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sileska
mi mala-to ciekawe jakie to wielkie studia skonczone w wieku 23 lat i juz dobra praca:) no no..chyba,ze zaczelas szkole wczesniej:) no nic...nie o tym w topiku:) autorko-ja tez uwazam,ze to za wczesnie za malzenstwo, dajcie sobie jeszcze 2, 3 latka, zacznijcie pracowac i wtedy pomyslcie o zalozeniu rodziny:) jezeli jeszcze bedziecie razem-czego wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiaczek bilboa
duell a wiesz ile teraz sklepów upada?to straszne ale tak jest.wygryzaja nas te auchany,geanty,i sklepy wszystko po 2,5..albo po 1zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooo wwwwwwwowwwwww
lepsza kuroniowka niz kredyt??? wiesz kto na ta kuroniowke daje? podatnicy a jak chcesz zaczynac biznes to bierz kredyt i splacaj go uczciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryzielda heheheh zabawna jestes .... fajnie tak?/ powyzywac za przecuinek od roznych?? trzeba miec cos z glowa zeby sie tak bulwersowac :P ja sie az tak nei nudze zeby komus liczyc przecinki nie jestem od dzis na kafe ... i uwielbiam te straszne babsztyle co maja tyle jadu w sobie hehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiaczek bilboa
ta jak w przyłowiu na złosc mamusi odmroze sobie uszy.. pewnie poleciała na zapowiedz dac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
ona ma ten sklep już kilka lat i dobrze prosperuje....a co będzie za kilka lat to nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooo wwwwwwwowwwwww
sileska mi mala-to ciekawe jakie to wielkie studia skonczone w wieku 23 lat i juz dobra praca no no..chyba,ze zaczelas szkole wczesniej no nic...nie o tym w topiku autorko-ja tez uwazam,ze to za wczesnie za malzenstwo, dajcie sobie jeszcze 2, 3 latka, zacznijcie pracowac i wtedy pomyslcie o zalozeniu rodziny jezeli jeszcze bedziecie razem-czego wam zycze 18/19 lat matura +5 studia = 23/24 jakieś problemy z liczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe mam wiecej szkol :P malzenstwo to nie wiezienie mozna chodzic do szkoly do pracy do kina itp....P ale skoro uwazacie ze z data slubu siedzi sie w domu i gotuje to gratuluje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
dla tego kto chce coś otworzyć to z kuroniówki lepiej...bo jak będzie miał biznes przez rok to nie musi nic spłacać..a kredyt trzeba spłacać...no ale nie o tym mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pffffff nie wnosisz nic ciekawego :P przyszlas sie poznecac pod kilkoma nickami :P pokaz sie na czarno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahantiki
nie mamy dzieci i nieplanujemy przez najblizsze 5 lat , wiec mąz jak pójdzie do pracy to chyba wystarczy dla 2 osób , ale ja tez cos dorwe m jakąś prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooo wwwwwwwowwwwww
o tym duelll dlatego ze jedni biora UCZIWIE kredyty i je splacaja, a inni biora kuroniowke.. to sie nazywa prlowska mentalnosc roszczeniowa pozdrawiam kretaczy - przez takie podejscie w ten kraj nigdy nie wyjdzie na prosta ale to juz inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiaczek bilboa
no własnie o tym mowie jak maz pojdzie do pracy..moze ty nie szukasz odpowiedzialnego zycia tylko natepce mamusi i tatusia który bedzie cie dalej utrzymywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
tylko teraz ile małżeństw nawet starszych wynajmuje lub mieszka z rodzicami....rzadko kogo stać na mieszkanie....a nawet na kredyt nie kazdego stać...jakby wszyscy patrzeli na to że musi być mieszkanie to prawie nikt by się nie chajtał....taka jest prawda niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ciagnelam od rodzicow .. raczej MY ... maz mial dobra prace i starczylo nam na czynsz , oplaty , auto i wszystko co potrzebne :P nikt za nas nie placil i nie dokladal bo niby z jakiej paki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech kazdy uczy sie na wlasnych bledach, a nuz im sie uda :) W wieku 18 lat trudno zrozumiec, ze czasami rodzice maja racje i wcale nie sa zlosliwi i nie wiedza co to milosc :) Nie wiedzialam,ze slubow w Polsce udziela sie tym ludziom z mgr , jakies nowe przepisy prawne wprowadzono ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahantiki
my mieszkanie mamy , rodzice mi kupili mój konczy studia w czerwcu, a we wrzesniu chcielibysmy sie pobrać , ja wiem ze małzenstwo to nie tylko sielanka , przemyslelismy to , pragniemy tego oboje , to jest prawdziwa milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzielda
ty akurat doiłas od meza :D wielka róznica :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
to jesli chcecie to się pobierzcie i nie słuchajcie innych...dużo szczęścia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahantiki
duell , wierze w to ze bedziemys zczesliwi tak jak teraz tak samo poslubie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomaranczo meza sie nie doi z mezem sie zyje i tworzy dom :) pewnie dlatego nie masz meza albo masz i masz i jest do bani :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×