Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Olgak a ty placisz 100zl za wizyte? Dziewczyny czy dla stalych klientek (czyt: w ciazy:) ginekolog robi jakies znizki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny, też mam termin na kwiecień na 7 ,bardzo się cieszę, chociaż czasami ogarnia mnie niepokój czy wszystko dobrze. Też pobolewa mnie brzuch,czasem kłują jajniki, i napięty jest to mnie niepokoi, biorę luteinę a wizytę mam w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja doszłam do wniosku że narazie mnie stać ale potem... wizyty pod koniec są co tydzień a potem nawet co 3 dni.. Jezeli przyjdzie mi płacic za każda to spłukam się jeszcze przed porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale to naprawdę b. dobry lekarz wczesniej chodziłam o "lekarzy", którzy wymyslali mi różne dolegliwości i kazali przychodzic na wizyty konrolne czy było jeszce drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co 3 dni? o rany przecież jest tyle wydatków, ubranka, wózek, łóżeczko dla maluszka ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj robie drugie podejscie do lekarza.. jak mnie nie przyjmie w ciagu godziny ide na fundusz... :D Olgak a ja nażekam że u mnie drogo (80zł).. :) Co do znieżek też się właśnie zastanawiam, ale głupio tak w prost pytać... Jak sie pozbyć maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie mogę się doczekać, kiedy będę miał piękny brzuszek i oczywiscie kiedy dzidzia pojawi sie na świecie, to bedzie cudowna wiosna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co teraz robicie, jestescie w domu/ w pracy? Ja klikam z pracy, mam tak euforyczno-zaniepokojony nastroj ze praca zeszla na dalszy plan....Nie moge myslec o niczym innym...Na szczescie szef na urlopie:) OK wracam do pracy ale zostawiam sobie okienko otwarte i bede zagladac w przerwach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w domu... pracuje w oświacie :D Ale mam trzylatke w domu... nie wiiem co gorsze :D Musze sie zebrać na jakis spacer bo mi dom rozniesie :D Ale mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anijka84 myśle, że na dziecko nigdy nie jest się gotowym tak na 100%. Bierzecie ślub więc to chyba nie jest taki problem a teściową bym się nie przejmowała, przecież każda czeka na wnuka:) jak zobaczy to się zakocha:) moja jest bardzo szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple ja też siedzie w pracy i głowa mi opada na klawiature ... Do 15tej jeszcze 3 godziny. Myśli oczywiście gdzie indziej. Podobno jest taki przepis że w ciąży można pracować przy kompie max 4h na dobę, zamierzacie z tego korzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jest taki przepis, tylko co później, ja mam prace przy komputerze - TYLKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie sie zastanawiam, ja pracuje 8 godzin przy komputerze to jest moje jedyne narzedzie pracy. Nie wiem jak to rozwiazac... Ten przepis byl wprowadzony chyba jakis czas temu, kiedy monitory byly kilkadziesiat razy bardziej szkodliwe (czytalam o tym) a teraz sa te plaskie i bezpieczne.. tak sie pocieszam. Juz teraz wstaje co pol godziny i robie mini gimnastyke a niedlugo zamierzam wychodzic na troche w srodku dnia zeby pospacerowac (mam taka mozliwosc naszczescie). Jesli ktoras z was wie cos na temat tego przepisu dajcie znac! Mroweczki3 - fajnie ze w pierwszych tygodniach ciazy nie musisz pracowac po 8 godzin, marsz na spacer!:) Chetnie bym sie z Toba zamienila:) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam dzisiaj doktorka o ten komputer, czytałam o tym przepisie i jeśli pracodawca nie może zapewnić innej pracy lub jest ona bezcelowa to pownien zwolnić pracownika po 4 godz z zachowaniem normalnego wynagrodzenia. Teraz to jeszcze nie bedzie uciążliwe ale z czasem wysiedzenie z brzuchem przed kompem 8 godz to bedzie horror, bardzo źle to wpływa na stawy i kręgosłup wolałabym nie iść zbyt wcześnie na L-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka, ok czekamy na twoja relacje z wizyty u gina nie tylko jesli chodzi o ten przepis:) Jak pojde do mojej pani dr to tez sie spytam. Szperalam kiedys w internecie na ten temat i znalazlam odpowiedz ginekologa na pytanie internautki dotyczace wlasnie pracy przy komp. On stwierdzil ze 8 godzin jest bezpieczne ale oczywiscie wszystko zalezy jak sie dana kobitka czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez klikam z pracy. Moja praca, to tez 8 godz. przy kompie. Inaczej nie mam możliwości pracować, bo poruszam sie tylko w programie komputerowym. Na papierze nie da rady. Nie wiem, czy nawet żądać od pracodawcy tych 4 godz. bez kompa, to to w moim wypadku nie ma sensu. Kurcze, mam tylko nadzieję, że to nie zaszkodzi Płodkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki a ile Wy macie lat? mi już stuknęło w lipcu 28, trochę to późno jak na pierwsze dziecko, tak mi się wydaje, będe starą matką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj filka:) - ja mam trzy dychy na karku:) Tak mi sie zycie ulozylo, mam wreszcie stabilna sytuacje uczuciowo-rodzinna i dopiero teraz sie zdecydowalam na dziecko. Mysle, ze u kazdej dziewczyny sytuacja wyglada inaczej. A poza tym co zrobisz? Przeciez nie cofniesz czasu:) Trzeba sie cieszyc z dzidzi a nie mysles o presji spolecznej! Z reszta na zachodzie Europy gdzie mieszkalam pare lat kobiety zachodza w pierwsza ciaze srednio kolo 30stki i wszyscy maja z tym luz. Bedziemy mialy jako mamy inne zmartwienia niz nasz wiek, no nie? Usciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Apple:) masz rację nie jest źle, w sumie to dopiero za miesiąc będziemy mieć pierwszą rocznicę ślubu więc chyba nie jest to taki zły wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam ze spaceru... ale upał.. masakra.. teraz czas na rowerek ale to na szczęście w cieniu :d nic mi się jeść nie chce, mojemu dziecku na szczęście tez nie :D Apropo wieku mam 25 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was, Więc melduje się kolejna kwietniówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! byłam wczoraj u doktorka i JESTEM Z CAłą PEWNOśCIą W CIążY:)) dostalam pliczek badań do wykonania i na wszelki wypadek luteine więc laseczki nie odwlekajcie wizyty. nastepna wizyta za 3 tyg. jest też szereg zakazów, mróweczki3 kobietom w ciąży nie wolno jeżdzić na rowerku:( właściwie zero wysiłku:( ja nie wiem co teraz będę robić poza \'\'spacerami\'. co do pracy przy kompie to powiedział że napewno jest mniej szkodliwa niż przy starych monitorach ale te monitory co mamy są zbyt młode by były przeprowadzone dokładne badania nt ich szkodliwości, w miarę mozliwości ograniczać, robić większe przerwy zwłaszcza w bardziej zaawansowanej ciąży. Wiecie może kobitki czy kredyt hipoteczny można dostać jak się jest na L4 ciążowym?\'Mamy w planie zacząć budowę domu na wiosnę i boję się teraz czy nam dadzą kredyt jak bym była na L4 a w grudniu mogę już być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mizo! Filka, no dobrze ze masz juz takie jasne wytyczne od lekarza. Dzieki za info w sprawie monitorow! Niestety nie umiem powiedziec czy udziela Ci kredytu ale moze po prostu zadzwon do kilku bankow i sie spytaj. Nie wiem dlaczego mieliby w sumie Ci nie dac kredytu jesli jestescie oboje zatrudnieni. Dziewczyny piszcie o swoich objawach. Ja dzis rano nic nie czuje oprocz nabrzmialych piersi. Nie mam zadnych mdlosci, zaraz ide zjesc sniadanie. Ciekawe jak bede znosic ciaze...Moje kolezanki to dowod na to ze kazda przechodzi ja inaczej...Niektore rozkwitaja, nie maja mdlosci, inne wrecz przeciwnie. Hm... Ostatnio mialam wzdecia, zadzwonilam do pani doktor i poradzila mi kupic Espumisan, bezpieczny w ciazy, i juz nie mam tego problemu (na razie...:) Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :D Filka piszac rowek mialam na mysli taki dzieciecy z moja corcia.. a ze na rowerze nie wolno to wiem :d Apple.. Ja wczorak przeszłam samma siebie.. pochlanialam ogorki kiszone.. poprostu nie moglam przestac :D A dzisiaj jakos tak mniej zmeczona jestem.. czyzby przechodzil juz ten okres sennosci? Witaj Mizo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka, jak nie ma przeciwskazan to spokojnie mozna chodzic na basen, czy na gimnastyke dla kobiet w ciazy... zawsze to jakas odmiana od spacerow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×