Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość DO czasnakropeczke
dziewczyno, Ty dzisiaj zaczęłaś 6-ty tydzień ciąży idź do lekarza na usg tak jak Ci zalecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz w poniedzialek. lekarz nawet jesli nie zobaczy nic na usg ( a juz powinien zobaczyc pecherzyk) to pozna podczas badania ginekologicznego czy to może być ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz dobrze zaczełam 6 tydzień ale czy to mozliwe ze lekarz nie znalazł ciązy w piątek??? moze i głupie pytania ale ja jeste pierwszy raz w ciazy jeeli faktycznie jestem w 6 tygodniu to sie przeniose do marcówek swoja drogą moje dzieciatko urodziło by sie jak mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mozliwe ze nie zobaczył... bo moze nie chcial zobaczyc :-/ baba do ktorej chodzilam na poczatku to w 8 tyg tez nic nie widziała... jak sie komuś nie chce to nie zobaczy... albo jak nie umie. nic sie nie przejmuj. poczekaj do tego poniedzialku czy tam srody i idz jeszcze raz do lekarza. najlepiej do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest na prawdę dobry lekarz uznany i byłam u niego prywatnie to juz jest stary lekarz:) i dobry dlatego dziwie sie ze nie zobaczył tzn powiedziął mi ze mam napuchnietą macice i otwart kanalik jak we wczesnej ciązy i powiedział mi o jakiejs kropeczce która moze byc moim dzieckiem ale powiedział ze na pewno nei mzoe jeszcze tego stweirdzic bo jest za wzcesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie lekarz potwierdzil ci juz ciaze slownie, tylko ty to zle interpretujesz za duzo wymagasz od niego jak na poczatek 6 tygodnia, chcialabys juz zobaczyc serduszko itp jezeli zobaczyl pecherzyk to znaczy ze jest tam gdzie powinien z tym czy na 100% jestes w ciazy pewnie chodzilo mu o to ze masz przyjsc pozniej zeby sprawdzic czy serduszko bije, wtedy pewnie zalozy ci karte ciazy itp nie ma co panikowac idz tego 28-go jak ci radzil i ciesz sie bijacym serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tez mam nadzieje ze bede kwietniówka:) w pon testuje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropelka malutka łzy
Niewiem z moich wyliczeń termin będę miała na koniec marca początek kwietnia, ale zawcześnie jeszcze na lekarza. Jestem niby z facetem już 5 lat. Ale i tu zaczynają się schody, on jest strasznym dzieciakiem, dla Niego najważniejsze są przyjemnośći, ryby, konie wszystkie pasje a ja na końcu... Do tej pory byłam pewna że to właśnie on, że będziemy szczęśliwi, ale teraz widzę, ja staje się coraz bardzij odpowiedzialna. On niestety nie.. Nie potrafi zrozumieć, że fajnie by było gdyby odzywal siędo mnie w ciągu dnia i wieczorem. Chociaż jeden dwa esemesy, ewentualnie sygnałek. A on milkie na 2-3 nawet dłużej dni. W tym czasie pisze do Niego, jak już naprawdę jest mi żle dopiero dzwonie. On oddzwania.. wczoraj mi powiedział że on nie ma ochoty ze Mną ciągle gadać. Zapytałam czy nie tęskni, czy nie martwi się jak się nieodzywamy do Siebie kilka dni, a on mi sucho powiedzial że nie. Mam 22 lata, jestem mloda, studia w toku, on ma 23.. I bardzo się boje, żałuje też trochę, niestety nie zmienie już chyba nic. Najgorsze jest to że to on bardziej nalegał na dziecko.. ja chciałam się zabezpieczyć. Od jakiegoś pól roku trudno było nam się dogac, odsunelam się od Niego. A on wtedy zaczął biegać koło Mnie, zapewniać że kocha, tęskni, byl cudowny.. zaczarował Mnie tak jak na początku( on wie że kocham go na zabój). I stało się teraz MNie olał. Niby mówił coś o ślubie ale bąłgam powiedzcie czy warto z kimś takim, czy nie lepiej być samotną matką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska_bb
ja tez mam nadzieje ze bede kwietniowka 2009 :) juz mam corke z kwietnia 2003 :D ale jestem po wizycie i ginka mam do bani szyjke ! po porodzie! moze byc przyczyna mojej nieplodnosci :( za 2 dni testuje ale pewnie znow zobacze brak 2 kresecki jak to ma miesjce juz od roku :(((( zycze Wam wsyztskich 2 kreseczek juz teraz :)))))))))) do kropelka malutka lzy ------> kochana wspolczuje Ci! nie ma to jak byc na koncu !!!!! uwierz mi ze lpeiej jak nie bedziesz teraz w ciazy! i zuc takeigo chama !!!! wiem co mowie! mam jzu troche doswiadczenia wiec z takim typkiem bezie Ci bardzo zle ! bedziesz sama jak palec!!!!! :( przykro mi to mowic bo widze ze go mocno kochasz ale ... on to wlasnie wykorzystyje!!!!! przemysl to !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska_bb
ale plama! widze ze jestes po testowaniu i juz jestes w ciazy :? kochana no to ja Ci zycze duzo cierpliwosci!!! a moze on sie zmieni? co on na wiesci ze bedzie ojcem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropelna malutka łzy
No niestety, trudno mi z tym, bo wiem że On tez Mnie kocha.. tylko ten Jego cholerny egoizm.. Jest niedojrzaly, chce byc ze Mną tylko wtedy gdy sie ztęskni, gdy ma na to ochotę.. wiem że nie tylko o seks mu chodzi, ale to takie chore dla Mnie. Bo jak kochasz kogoś to piszesz do Niego, pytasz jak sie czuje, tęsknisz, nawet po godzinnej niebobecnośći..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kwietniówki W poniedziałek test mi pokazał pokazał 2 kreseczki wiec według moich obliczeń termin także będę miała na kwiecień.. Potrzebuje jedynie potwierdzenia gina... ale z tym chyba jeszcze pare dni poczekam żebym mogła chociaż coś zobaczyć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Jest już topik na kwiecień - fajnie! Ja dołączam. Dopiero co potwierdziłam testem - 2 piękne kreseczki, jestem bardzo szczęśliwa. Dolegliwości ciążowe mam już od 1-wszego dnia. Ból podbrzusza, uczucie balona w brzuchu, smak ssanej śruby w ustach. No i się straszny śpioch ze mnie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2909
Moje gratulacje Moni XYZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko malutka ciężki masz orzech do zgryzienia. Nie do pozazdroszczenia sytuacja. Jednak nie załamuj się Kochana, bo pamiętaj, że teraz nie jesteś już sama. Już malutkie serduszko bije w Tobie i jesteś dla niego całym światem. Widzisz, faceci w wieku 2stuparu lat często się jeszcze nie potrafią ustatkować i wyszumieć. Daj czas sobie i swojemu chłopakowi do oswojenia sie z ta sytuacja. To że odejdziesz, nic nie zmieni na razie, a tylko będziesz cierpieć. Puki co czekaj cierpliwie, może twój chłopak dorośnie i zacznie inaczej myśleć. A Ty Mała ciesz sie tym co masz i sie nie zamartwiaj. Będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2909
U mnie niestety to dopiero 2 dzień bez okresu.. ( cykle 26 dniowe) a dzisiaj jest już 28 dzień i okres się nie pojawił, a do tej pory wszytsko chodziło jak w szwajcarskim zegarku, wczoraj test, pozytywny, dwie kreseczki, ale ten bol brzucha chyba się wzmaga, strasznie się boje.. że to falszywy alarm.. a tak bardzo chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2909
A za wcześnie na lekarza.. przecież on Mnie obśmieje.. powie że jakaś nadgorliwa jestem.. i wogóle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2909
Tak się martwie.. a może te bóle są normalne.. tzn.. już czytałam wszytsko co jest na ten temat i pewnego rodzaju bóle to norma.. tylko skurcze nie.. sama niewiem czy to skurcze czy bóle.. Boże bardzo chce być w tej ciązy. Mam wszytskie objawy, brak okresu, mdlości, jestem senna, bolą Mnie piersi, są jakby pełniejsze:( Test pozytywny.. tylko te uczucie jak przed @, mam przeczucie że ona za chwilkę będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filka
witam wszystkich! Mi @ przypaść miał na sobote, w niedz zrobiłam test i wyszły 2 czerwone grube krechy!!:) jutro ide do lekarza. Czulam już wcześniej że tak będzie. Aniołkowa ja też się czuje ciągle jak przed okresem, mam balon w brzuchu i bolą mnie piersi, śpiąca ciągle jestem, sikam co pół godz. Myślę że to to:) z kalkulatora wychodzi mi termin na 5 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple_Seed
Dziewczyny, widze ze juz kilka topikow na kwiecien 2009 jest zalozonych, no wiec tu tez sie wpisuje:) Ja zrobilam test przedwczoraj a potem potwierdzilam wynik badaniem beta. Jestem w upragnionej ciazy! Moj termin to okolo 7 kwietnia. Hurra!!!!!!!! Aniolkowa, nie martw sie, rozumiem twoje uczucia bo przechodzilam to samo. Najlepiej zrob badanie BETA. Ja wyniki mialam w ten sam dzien. To 100% pewnosci. Jednak zrobilas juz test (ja zrobilam 4:) wiec to ciaza. Bole brzucha tez mam, wszystko sie tam teraz przestawia zeby zrobic miejsce dla dzidzi. Niestety mecza mnie tez wzdecia:) - masakra:) Co do wizyty u lekarza moja gin powiedziala, ze mam sie u niej zjawic dwa tygodnie po terminie spodziewanej miesiaczki. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2909
Czyli mam jescze chwilkę żeby pójść do lekarza;( mam caly czas ten ból, dotej pory @ były bardzo bolesne.. ale tym razem boli a nie krwawie:( i to raczej takie parcie, a nie skurcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple_Seed
Aniolkowa zaloze sie ze kazda z kobiet ma troche inne odczucia, mnie pare dni temu (kiedy jeszcze nie wiedzialam) tak jakby gniotlo w macicy/pochwie i szarpalo w jajniku a teraz jelita mi sie obracaja do gory nogami:) Nie martw sie. Zamiast sie zadreczac zrob jeszcze test a najlepiej badanie beta. Tak jak pisalam ja zrobilam 4 testy a i tak jakos trudno bylo mi uwierzyc ze jestem w ciazy. Trzymaj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2909
Jeśli będzie okej to z moich wyliczeń wynika że termin 8.04.09:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple_Seed
Co do wizyty u lekarza to jesli jestes bardzo zaniepokojona to idz do gina ale i tak jeszcze nic nie bedzie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2909
Jutro zrobie:) badanie beta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple_Seed
No to super ja mam na 7 kwietnia:) wg kalkulatora. Ciekawe czy tak bedzie w rzeczywistosci..hmm..pogadam z gin bo dokladnie wiem kiedy zaszlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2909
Ja własnie też wiem dokładnie:) Wogóle bardzo chce żeby było okej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple_Seed
Nie martw sie, teraz kobieto pelen relaks, stres jest niewskazany w twoim stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×