Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

WIec od poczatku, bylam u lekarza, fasolka ma 2,5 mm i zaczyna jej bic serduszko :d Termin mam na 1.04 , ale coreczke urodzilam dwa dni po terminie wic mam nadzieje ze nie bedzie to prima aprilis :D Apple, mi objawy ustapily, no moze tylko troszke piersi czuje :D Eliza, Witaj! Jestem w twoim wieku i tez to moje 2 dziecko, bardzo sie martwie ze bedzie sie czula odrzucona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie myślę dokładnie tak samo zawsze mówiłam ze chce by moje dzieci były mniej więcje w tym samym wieku (a nie np 7 lat różnicy) a teraz jak patrze na mojego synka to az płakać sie chce jak pomyślę np.o spacerze samej z dwójką bo przecież nie będę chodziła z dwoma wózkami naraz :( szkoda mi jego . Ja mam dwie siostry jedna rok młodsza, druga dwa lata i teraz jest super, mam z kim pogadać na kim wypłakać jak trzeba . Ale jak byłam mała to mama często mi mówiła np .ty to sie nachodziłaś w dziciństwie ,siostry w wózku a ja na piechotkę , Nie chce takiego dzieciństwa dla mojego synka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza r, a co powiesz na to: http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23476399,Poznan_Dla_dziecka___Wozki,139-39.html http://www.edziecko.pl/zakupy/1,79383,3895345.html http://www.4kids.com.pl/oferta/DLA_DZIECI/wozki_dzieciece-12/wozki_bliźniacze-14/ Nie komentuje cen ale zawsze to jakies rozwiazanie... Jak juz pisalam mieszkalam za granica a tam sie napatrzylam na takie wozki o jakich mi sie nie snilo:) Nawet dla trojki dzieci:) Teraz to pojawia sie w Polsce Nie martw sie na zapas:) Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozik
czesc mamuski :D wlasnie od jakiegos czasu juz nie spie, po nocce. byla to najgorsza moja noc jaka przeszlam w pracy, tak sie zle czulam strasznie chcialo mi sie spac, po ptostu na sile otwieralam oczy, byl taki moment ze usnelam na chwile. ale czulam sie i czuje okropnie bo nie spalam praktycznie nic :( moze uda mi sie dzis pojsc do gina oanstwowo, tylko legitymacji nie mam podbitej aby zwolnienie wziasc od razu :( i nie wiem co robic... uciekam do wanny na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodnie ciążowe
Mam do sprzedania spodnie ciążowe Huppy Mum rozmiar M długość 102 cm w pasie 36 bez rozciągania, nie zniszczone mi służyły całą ciąże do tego dodaje dwie bluzki jedna H&M a druga Mothercare . Cena 30 zł .Proszę o kontakt aga.t8@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bylam wlasnie u lekarza ale USG bede miec dopiero przy nastepnej wizycie. Mam przepisana luteine bo progesteron mam ponizej normy i pobolewal mnie tak dziwnie brzuch, ale pani dr powiedziala ze nie ma powodu do zmartwien. Zbadala mnie i mowi ze cacy. Wczoraj mnie cos tknelo zeby zrobic to badanie progesteronu przed wizyta u gina, no i prosze, nie ma jak kobieca intuicja... Kozik, widac organizm daje ci znac ze nie mozesz sie tak przemeczac..Slodkich snow:) Pytalam sie gin czy mozna pic herbate, powiedziala ze slaba mozna i zielona tez a najlepiej sobie urozmaicac roznymi, ale slabymi. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaII
Heyo ciezaroweczki :) nie robilam jeszcze test, ale moje cialo nieca wariuje... Okres spoznia mi sie 4 dni, sutki bola, piersi jakby sie powiekszyly, ale nie sa twarde, brzusio pobolewa mnie w dole tak jakby miala dostac za chwileczke @ :) hmmm.....qrcze, ale sie niecierpliwie :) test robie w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaII
aaaa, zapomnialam dodac, ze temperaturka w pochie to 37,3-37,7 PS jakie byly Wasze pierwsze objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Onall, Podziwiam Cie, ja nie moglam az tak dlugo wytrzymac z testem i zrobilam go w dniu spodziewanej miesiaczki. Wyszly dwie kreski, w tym jedna slaba, na drugim tescie tak samo. Nastepnego dnia znowu zrobilam testy i badanie beta. Objawy mialam takie jak ty, ale teraz znikly i tylko piersi mam wieksze, co mi sie bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha dziewczyny, wybaczcie, ze nie uzywam polskich znakow ale i w domu i w pracy mam komputer przywieziony zza granicy i slownik jezyka polskiego dziala np. w programie Word ale nie podczas uzywania netu:( sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaII
Apple... to chyba bardziej lek ;) oboje z narzeczonym staraliscmy sieo dzidziusia 4 miesiace, ale teraz jakos strach mnie oblecial..... ehh, myslisz, ze jestem w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jestes, ale masz jak najbardziej prawidlowe obajwy:) Ja juz dawno bym zrobila test...:) Rozumiem Twoj lek, ja staralam sie dluzej, mialam troche problemow hormonalnych i juz tak strasznie nie moglam sie doczekac ze ledwo dotrzymalam do dnia kiedy mialam dostac okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaII
...chyba kazdy jest zajety, bo cos tu cichutenko ;) mam nadzeje, ze niedlugo wszytkie sie zlecicie :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaII
ehhh..... sama nie wiem co myslec =/ mam nadzieje, ze dam rade wytrzymac ;) qrcze.....a moze faktycznie poprostu okres i sie spoznia i TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozik
wlasnie wrocilam od lekarza. po pierwsze nie potrafila okreslic kroty dokladnie to tydzien,po drugie stwierdzila ze to nie jej biznes ze sie mecze w pracy ze powinnam pokazac szefowi skerowanie i aby umiescil mnie na innym stanowisku, tylko pytanie JAKIM???? mam tankowac gaz czy obslugiwac myjnie czy moze chodzic po placu???? po prostu chore nigdy wiecej do niej nie pojde, chociaz dala mi skerowania na wyniki to pierdziele ja serdecznie [wsciekly ja chyba mialam objawy juz dwa dni po stosunku, dokladnie dwea dni kiedy mialam na rano strasznie bylam spiaca, zaden redbuull czy cokolwiek innego nic nie pomagalo a nasilalo zmeczenie. w miedzy czasie strasznie zbierala mi sie slina i zaczelam duzo pluc. przed okresem czulam jakby macice ciagnelo mi do dolu i klucie w obu jajnikach, czasem promieniowalo z dolu do zoladka. oslabienie w pracy, codziennie pobudke mialam o 4 na siku, pecherz jakbym caly dzien nie siusiala. no i okres mi sie spoznial, teraz juz tydzien a wczesniej wcale o tym zapomnialam i bylam przekonana ze dostane na poczatku miesiaca sierpnia a nie pod koniec lipca. w sobote kupilam test pokryjomu przed partnerem i rano w niedziele gdy stuknelo nam 3,5 roku razem o 5 nad ranem oznajmilam jemu ze prawdopodobie zostanie ojcem, on na to: to jak nazwiemy naszego synka, bo bedzie oczywiscie chlopak :D:D:D haha a najsmieszniejszem w tym wszystkim jest to, ze tydzien temu o maly wlos rozstalibysmy sie. zaraz ide do innej lekarki, jakos do faceta sie wstydze, wiem to glupie dorosla baba ale mimo wszystko. a i jeszcze cos, u mojej mamy wyklyli raka piersi. niedlugo bedziemy jechac do stolicy na umowienie zabiegu a pozniej na sam zabieg. informowalyscie juz kogos o waszym stanie?? bo ja mowilam kolezance i znajomemu heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozik
wroc... powinnam pokazac zaswiadczenie o ciazy, ktorego nie dostalam na dobra sprawe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dzieki za podpowiedz co do wózka :) na razie nie robiłam sobie testu bo jakoś dalej mam \"nadzieje\" że okres mi spóźnia bo sporo ostatnio schudłam i trzymam sie tej myśli. ale jakby co to nikomu nie mam zamiaru mówić na razie bo po co ? w pierwszej ciąży to jak sie dowiedziałam to od razu powiedziałam rodzinie i co ..? wszyscy sie ucieszyli no bo to pierwszy wnuczek u dziadków i wogule, a u mnie ? nie wiem ale jak tylko to oznajmiłam to miałam chore dni tzn. wymioty i nie możność zjedzenia niczego bo wszystko śmierdziało niesamowicie ufff na samą myśl robi sie nie dobrze fuj mama nadzieje ze druga ciąza nie będzie tak przebiegać pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaII
kozik faktycznie lepiej zmien lekarza, niektorzy tylko potrafia duzo gadac....nastepna madra pan doktor ;) eliza r. do kiedy czekasz, kiedy testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres miałam mieć 28 lipca no i nie mam nadal wiec chyba dzisiaj sie zaopatrzę na teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe ciężarówki:) Kozik zmień lekarza, mój np powiedział, że jak praca mnie będzie wkurzać to mam przyjść po L4, dodam że to facet. też byłam pierwszy raz u faceta ale pomyslałam sobie że w szpitalu i tak mnie to nie ominie i lepiej się przyzwyczajać i było spoko. Babki są mniej wrażliwe chyba. Sprawdzcie sobie na necie, są strony na necie z opiniami o lekarzach. Eliza ja też miałam mieć 28 lipca okres, raczej już nie bedziesz miała, rób test i nie czekaj, ja zrobiłam zaraz 29 lipca i wyszły grube czerwone krechy! Poza tym możecie sobie sprawdzić też sama czy szyjka wam spuchła, ja np to bardzo wyczuwam a to oznaka ciąży którą gin też sprawdza. Onall Ty też rób test! Ja też byłam w szoku, właściwie to w lipcu spróbowaliśmy tak sobie a nawet inaczej - nie zabezpieczaliśmy się i od razu się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozik
juz wrocilam od lekarza, niestety w kolejce stalam 3 godziny jestem glodna i umeczona :( ale za to mam zwolnienie do 26 sierpnia hurra :D:D:D i ta pani doktor bardzo zdziwila sie gdy jej powiedzialam co mi powiedziala tamta lekarka, ale jutro porobie badania mam nadzieje ze nie bedzie tak wialo i od razu pojade do pracy zawiesc L4 :D ciesze sie bardzo, mam juz nawet foto mojej czarnej kropeczki, takie malenstwo a jak sie usmiechnelam ;) heh ja juz wiem ile trwa moja ciaza i na kiedy jest przypuszczalny termin dokladnie 08,04,09 :D:D:D a zaciazylam 3 tygodnie temu, nie wiedzialam ze po takim czasie juz cosik bedzie widac hehe nawet pamietam tamta noc, akurat sie godzilismy po kolejnej sprzeczce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaII
a widzisz, jednak warto bylo zmienic lekarza :) EXTRA tak jak sama powiedzialas MalE a jak cieszy:) GRATULUJEEEEE i dalej czekam.... hmmm, zobaczymy co to bedzie;) bole brzucha nie ustepuja, sporo pije i duzo siusiam(ale to chyba od soku), sutki jak bolaly tak bola i to chyba na tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuStAa00000
cześć dziewczyny ,przyjmiecie mnie do swojego grona ?czytam was i tak jakoś niemiałam odwagi do was kliknąć chciłam dopiero jak już była bym pewna ale może łatwiej mi będzie przeczekać do czasu kiedy będe mogła zrobić test ,narazie jest jeszcze za szybko a czas wlecze sie niesamowicie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzi mi sie
Cześć dziewczyny! 🖐️ ja też prosiłabym o przeanalizowanie mojej kandydatury do przystąpienia do waszego wątku :D ostatnią @ miałam 28.06, więc jakby nie było trochę się spóźnia i mam nadzieję, że już się nie pojawi, chciałam poczekać jeszcze z robieniem testu, bo czasami @ mi się opóźniała, ale stwierdziłam, że nie wytrzymam, test już kupiłam (dzisiaj) i jutro z rana będę robiła a później po tygodniu powtórzę i dopiero będę umawiała się na wizytę u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozik
ja robilam juz kilka testow w swoim zyciu a to byl chyba 4 na ktorym zobaczylam dwie krechy :D nie wiem dlaczego "widzi mi sie" tak zwlekasz ze zrobieniem testu. ja myslalam ze tak jak za wczesniejszymi razami zobacze jedna kreche. ale sie zdziwilam :P zaraz spadam spacku i jutro rano na badania do przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wie, ale chyba bardziej prawdopodobny jest test z rana, dlatego czy tak czy tak poczekać muszę. dziewczynki a jakie macie propozycje imion dla waszych przyszłych pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuStAa00000
Ja już jedną pocieche mam ,ma na imie Miłosz teraz chcielibyśmy córeczkie ale co będzie to będzie najważniejsze teraz dlamnie żebym była w ciązy ,testować będe za tydzień narazie tylko pobolewa mnie brzusio i jajnik a do @ mam jeszcze niecałe 2 tyg. może ja sobie już wmawiam że jestem bo to chyba za szybko żeby cokolwiek mi dolegało już sama niewiem mineło już 7 lat od poprzedniej ciązy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny.. .troche nam sie grono poszerzylo - super :D Kozik super ze zmienilas learza... Ja poszlam do faceta (tez pierwszy raz) ale to lekarz pracujacy na porodowce wiec mam nadzieje ze bedzie jakos inaczej patrzy;l na \"swoja\" pacjentke :D Wogole to na wstepie zapytal na jak dlugo l4 potrzebuje... ja narazie mam wakacje wiec lajcik... :D Co do tego kto juz u mnie wie - najblizsza rodzina, przyjaciolka, i wy :D Poazdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani pod krawatem
Hej dziołchy 🖐️ Pozwolę i ja się dołączyć :) @ mi się spóźniała 4 dni, nie wytrzymałam i zakupiłam test a właściwie dwa, żeby potwierdzić no i pojawiły się dwie kreseczki!!! na obu testach, jestem niesamowicie szczęśliwa. Mam już dwójkę dzieciaków, ale jedno ma lat 10 drugie lat 5, więc czas najwyższy na trzecie, trochę mi się zaczęło tęsknić za pieluszkami, kaszkami i nieprzespanymi nocami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, witajcie nowe czlonkinie naszego topiku:) Fajnie, ze jest nas coraz wiecej. Widzimisie - zaczelismy sie wlasnie z mezulkiem zastanawiac jakie imie nadamy ale do tego chyba dluga droga jeszcze. Jak na razie nazywamy kruszynke - Dzidzius albo dzidziulek. Moja mama podobno kilka miesiecy przed porodem czula, ze tak a nie inaczej mam miec na imie, wiec moze na mnie tez przyjdzie takie \"oswiecenie\":) Dziewczyny korzystacie/bedziecie korzystac z jakis ksiazek na temat ciazy? Czy starcza wam internet? Ja chyba wybiore sie do ksiegarni i moze kupie jedna ksiazke, ale tylko jedna zeby sobie nie narobic metliku w glowie. Widzialam w kiosku ze sa tez takie magazyny dla ciezarnych np. \"9 miesiecy\" - chyba kupie, bo normalnie czuje sie wspaniale ze moge takie rzeczy teraz czytac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×