Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

:):):):):)nO:)własnie dzwoniłam do lekarki.....przełozyła mi termin o dwa tygodnie...2 GRUDNIA...GODZ 12.00:):):)widac jednak sie da:)(najgorsze jest to ze DZIS ktos odwołał wizyte na 12.20 w ost.chwili i gdyby to zrobił troche wczesniej juz dzis by mnie przyjeła....zostawiłam nr.tel.i jakby sie cos takiego powtorzyło odrazu beda dzwonic...:DCiesze sie strasznie i dzidzia cos tez sie cieszy bo wariuje na całego:)KOCHANE MALENSTWO:) cO DO PASÓW to ja tez ogladałam program w telewizji...I zapinam tak jak tam pokazywali....czyli pod brzuszkiem:)I jak ktos mi zwraca uwage po co zapinam...bo przeciez nie musze...to zawsze mowie:\"BEZPIECZNIE ZAPIĘTE PASY MOGĄ URATOWAĆ ZYCIE TWOJE I TWOJEGO DZIECKA\"powiem wam ze przed ciąża nie zapinałam a teraz nie ma siły...MUSZE SIE CZUC BEZPIECZNIE:D Jestem w trakcie sprzatania...bo dzwoniła koleżanka ze dzis przyjedzie do mnie najgorsze jest to ze nie mam w domu NIC...herbata sie skonczyła mąż własnie dzis zbrał kawe do pracy...a ja własnie wypiłam cały sok...I MUSZE ISC DO SKLEPU Brrrr CHYBA ZWARIUJE:(tak mi sie nie chce...:(:(:(Wogole to sie boje bo boli mnie gardło....kosci i cos nie zaciekawie sie czuje....i nie wiem co moge zjesc(jakie lekarstwa)zeby nie zaszkodziły dzidzi:(wieczorem musze wysłac meza do apteki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
Filka wszystko zależy od ułożenia maluszka. Ja też już czułam mocne kopniaczki a od 2 dni takie słabiutkie. Ale na usg widziałam że akurat leży w poprzek plecami do brzucha, więc nie bardzo ma czym mnie uderzyć. Czuję tylko takie wiercenie po bokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........IMIĘ....WIEK....MIEJSCOWOŚĆ....MIESIĄC ... PORÓD ....PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09... matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....4.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ... i OCZYWIŚCIE AKTUALIZUJE TABELKĘ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja podziwiam Twoją cierpliwość w oczekiwaniu na to usg. Ja się z góry poddałam i poszłam pywatnie bo ilekroć już mam coś do załatwienia w służbie zdrowia nerwy mi puszczają, te 70zł mies jakoś odżałuję dla świętego spokoju i komfortu psychicznego, tam mnie przynajmniej nie przyjmują z wielką łaską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiątko pewnie masz rację, nie wzięłam tego pod uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ja też mam wizytę 2.12. Miałam mieć w oststnim tygodniu listopada, ale mąż mój wyjeżdża na szkolenie a że dojeżdżam 80 km do lekarza to przełożyliśmy. Gdybym miała lekarza na miejscu to pewnie też byśmy przełożyli bo mój mąż bardzo uparł się na te wszystkie wizyty i dzielnie mi towarzyszy czasem zadaje więcej pytań niż ja, ale niech pyta w końcu płacę tyle kasy za każdą wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuszki:) Zaczynam dzisiaj 5 miesiąc i 19 tydzień a mój mąż kończy 31 lat:)Torcik zrobiony,co prawda biszkopt i masy kupne,bo nie miałam sił na taki z prawdziwego zdarzenia,ale mam nadzieje,ze chłop i tak to doceni:) Filka masz racje,niestety to o czym wszyscy mówią jest prawdą-jeżeki nie dasz w łape nie potraktują Cię jak człowieka.Ja byłam na pierwszym bezpłatnym USG u tej samej lekarki ,która póżniej robiła mi następne już odplatne.Babka mnie nie poznała a różnica w traktowaniu znaczna.Usmiiech na twarzy,sama mi mówiła i pokazywała poszczególne części ciała mojego maluszka:)i nie musiałam ją ciągnąć za język.Teraz ide znowu niestety na darmowe:( Moj bobas też już fika na całego,dzisiaj jak włączyłam mikser to miałam w brzuchu tormado:)Maluszek chyba sie troche przestraszył tego hałasu:) Filka na razie możesz jeszcze nie czuć ruchów dzidzi codziennie,ale za kila tygodni to się napewno zmieni:) Dziewczyny żadna mi w sumie nie odpowiedziała a zastanawiam się czy tylko ja tak mam.Nie macie problemów z normalnym oddychaniem i z tym,że jest Wam bez przerwy duszno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........IMIĘ....WIEK....MIEJSCOWOŚĆ....MIESIĄC ... PORÓD ....PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09... matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison ja nieraz mam problemy z oddychaniem tak ciezko mi sie oddycha albo serce w momencie bije jakos dwa razy mocniej a co do dzusznosci to mam ale nie czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison 28 ja też mam problemy z oddychaniem i jest mi duszno u nas dzisiaj jest przymrozek ale w domu i tak okna pootwierane:) Dodatkowo podejrzewają u mnie astme, więc mi sie problem z oddychaniem nasilił, ale nie martw sie to jest normalne w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja druga ciąża,a w pierwszej owszem miałam tak ale dopiero gdzieś w 7 miesiącu,Dlatego mnie to dziwi i martwi zarazem,bo brzusio jeszcze przecież sporo podrośnie i co wtedy będziie?Widocznie starość mi już doskwiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do usg dziewczynki to macie dobrze ja miałąm jedno w Polsce w 7 tygodniu jak byłam na urlopie, a drugie jak już tutaj w 13 tygodniu .A najsmieszniejsze było to ze jak przyszłąm na usg to maluch niechciał sie ułożyć do zmierzenia i miałam 3 razy robione co jakies 15 min, uparciuszek mały:) Ale potem jak zaczoł pozować to pani doktor była w szoku:) No a teraz to tylko modlic sie aby było dobrze, jeszcze w czwartek mam isc po ankiete do wypełnienia w sprawie ciśnienia, bo im sie nie podoba, no ale w sumie nie moge nażekać na położną :) I lekarz rodzinny też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Gratuluję dziewczynek i chłopaczków!!!!! Ja już też nie mogę się doczekać kolejnego usg może już wtedy dowiem się czy mieszka tam 3 boy czy pierwsza girl:) Ale u nas mroźno dziś ubrałam czapkę i ciepłą kurtkę do pracy , ciekawe kiedy spadnie śnieg:) Wiecie coś dziś jest takiego w powietrzu że cały dzień mi się chce spać i widzę że nie jestem sama, no to dziewczyny idziemy spać :) pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama się podziwiam...ale juz przezyje te dwa tygodnie...:D Alison ja tez mam problemy z oddychaniem...jak wyjde po schodach to dysze jak LOKOMOTYWA...miewiam tez dusznosci ale rzadko...:(WIEC TO CHYBA NIRMALNE W CIAZY:) Gorsza sprawa bo sie po chwaliłam ze nie mam dolegliwosci...ale niestety....kregosłup boli nie do wytrzymania nie moge czasem garkow umyc...i nerki od wczoraj...tez strasznie...EEEhhhHH:( Idę teraz doo sklepu bo nie mam nic...do jedzonka...a tu Aska za godzinke przyjezdza...:) BUZIAKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie, gratuluje dobrych wiadomosci. Alison witaj w klubie z dusznosciami heh ja juz dawno tu pisalam ze slabo mi sie robi i serce kolacze i tez myslalam ze to za wczesnie bo w tamtej ciazy pod koniec dopiero tak mialam a tu sie okazuje ze w kolejnej ciazy wszystko szybciej sie do gory przesuwa i stad te dolegliwosci. Ja sie ucze w koncu sie bardziej oszczedzac i narazie nie narzekam na jakies dolegliwosci (oprocz bolow plecow lub jak za dlugo siedze to tez zebra mnie z przodu bola) a najbardziej mnie cieszy ze w koncu mam apetyt i moge sobie podjesc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No I Iza wiek już nie ten:)Oj masz racje z tym jedzonkiem.Jak sobie przypomne pierwsze 3 miesiące....Myślałam,że te mdłości i wymioty się nie skończą nigdy.Naszcęście mamy to już za sobą:)Zapraszam do mnie dzis na obiad.Udało mi się zrobić coś naprawde dobego:makaron z pieczarkami i serkiem topionym.Proste i pyszne:) Coś mi się wydaje Iza,że dziewczynki będą,bo samopoczucie inne niż przy chłopakach.Zobaczymy w czwartek.Oby się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem wymęczona strasznie. Dopadła mnie grypa żołądkowa, bllee i cała noc nie spałam. Teraz jest już o niebo lepiej. No to może ja się pochwalę swoimi danymi z 20 tyg ciąży: Moje wzrost 160, waga przed ciążą 57, teraz 62,4. Obwodu brzucha nie mierzę, bo w domu centymetra brak. Dziecko: obwód główki 5,2 cm bruszek 17,78 cm kość udowa 4,33 cm waga 500 gram Będzie mieć niezłe nóżki, no cóż rodzice mają do samej ziemi hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według tych wymiarów termin porodu przypada na ...13 marca. Dziecko leży w ułożeniu miednicowym, ma jeszcze czas żeby się obrócić. Czyli to co czuję to piąstki- mały bokser rośnie!!!!! Moja mama się smieje, że jak dzidzia dostanie prezenty pod choinkę to od razu ustawi się do pionu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALison mnie tez czasami dusznosci dopadaja.. w szczegolnosci jak sprzatam albo po schodach wchodze... i wiecznie mi goraca teraz :) Maja to jak bedziesz na tym usg to popros lekarke zeby ci nerki odrazu sprawdzila... kkarolina moze masz zle termin obliczony - czasmi zdarza sie tak ze wystepuje jedna miesiaczka jak sie jest juz w ciazy... wtedy by sie wszystko zgadzalo u ciebie :) CO do wanienki to ogladalam ja na allegro faktycznie jest sliczna, ale jakos nie wyobrazam sobie kapac w niej noworodka- w tym hamaczku caly czas jest na zewnatrz i zmarzl by strasznie, a co wiecej zwroc uwage ze tam malo co miesca zostanie na zamoczenie chociazby reki... Filka tez place 70 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki co do terminu porodu to te usg podaje na podstawie wymiarów dziecka i dlatego taka data. Nie uzwględnia terminu ostatniej miesiączki. Nie jest też możliwe żeby dziecko było poczęte wcześniej, ponieważ ja po zabiegu na szyjce na początku czerwca miałam zakaz współżycia. Wczesniej zresztą też bo miałam pobierany wycinek i też z seksu nici. Ten celibat trwał od maja do lipca. No i proszę...są skutki,chyba, że oczymś nie wiem. Śmiałam się, że zabieg miałam w znieczuleniu ogólnym, więc kto wie..... co tam się jeszcze działo, dobra bardzo głupie żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego tak napisalam bo u mnie tak podejrzewali w poprzedniej ciazy - byla duza roznica miedzy terminem z usg a z miesiaczki... ale sie okazalo ze moja mala to byl wielkolud od samego poczatku do konca.. dzisiaj zobacze co mnie czeka z braciszkiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wanienki. Oglądałam kiedyś program z niejakim Pawłem Zawitkowskim, który to radził, zrezygnować z takich hamaczków jak na tej mojej wanience. Że ręka rodzica jest niezastąpiona i dziecko czuje się bezpieczniej. Ogólnie to ja bym ten hamak odpięła, ale mam wrażenie, że ta wanienka jest malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam dziewuszki:).... ja już po pracy weszłam do domku zjadłam obiad i padam:(... bardzo żłuje,że nie mam neta w pracy już... bo to wojsko i nasz przełozony oficer stw ,że neta nie bedzie bo mamy wojskowe systemy to nam nie potrzebne i nie moge Was podczytywac ani nic pisać od 7 do 16:(...ehhh.. ale wieczorkami nadrabiam:):) Alison ja też mam problemy z oddychaniem.. .dysze i sapie jak 90 letnia staruszka jak wchodze po schodach:(...szczegolnie ale bywa i ,że jakoś ciężej mi oddychac jak leże szczególnie wieczorami.. suchosc powietrza, kaloryfery i ciąża robią swoje;) Ostatnio też po seksie z ukochanym miałam serce w żoładku i bilo podwójnie.. dziwne uczucie...:/ ja swojego maluszka róznie czuje dzis w pracy kopał i kopał u dołu brzusia...a teraz cisza może przysnał;).. dzieciom w łonie wytwarza sie w połowie 5 msca własnie rytm godzin aktywności i snu.. moze moje maleństwo sobie to własnie stabilizuje..musze go poobserwowac:) Koleżanka mi dzi s poleciła bym od 20 tyg własnie czytała dzidzi bajki... by sie uspokajało;) hehhe.. może dzis wypróbuje przed snem:D czytacie bajki swoim maluszkom w brzusiu:>??? Karolyyynnn;) - gratuluje:) Wymiary podane wszystko ładnie.. ciesze sie,że maluch zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki.filka i kkarolina,ale Wy naprawde jesteście w ciąży i nie rodzicie na niby:)?bo taki śmieszny termin macie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally czytalam corci jak byla w brzuszku, ale po narodzinach nic to nie dawalo.. wolala kolysanki :) Pracujesz w wojsku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz miała syna z poczuciem humoru:).Chociaż raczej wątpliweżeby zechcial zachować się zgodnie z oczekiwaniami...śmiesznie by było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mróweczki- w wojsku w wojsku;););)... hehhe;) - praktycznie prawie z samymi facetami;)wiec mam wesoło i w pracy nie musze nic robić;P... co teraz skrzętnie wykorzystuje bo mam takiego lenia w ciązy,że heh;)mój facet zołnierz zawodowy wiec dzidzia wojskowa bedzie;) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×