Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

legally ja nie zdecydowalabym sie na wyjscie w jej stanie. sama bardzo chetnie gdzies bym poszla, wieki nie gralam w bilarda a uwielbiam, ale wlasnie ze wzgledu na dziecko nie chodze. przeszkadza mi dym, chociaz sama palilam, ale wole siedziec w domu i miec spokojne sumienie niz pozniej plakac. strasznie lekkomyslna ta kobitka. dba tylko o swoje przyjemnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dopisac. moja kolezanka nie pali i moze keidys palila ale rzucila, za to bardzo lubi alkohol. w ciazy normalnie chodzila na imprezy, nie zalowala sobie tez piwka, bo przeciez pila z sokiem :O nie przyjmowala zadnych witamin, nie wiem czy chociaz brala kwas foliowy, objadala sie mcdonaldsem, wszystkim co niezrowe, slodyczami, przytyla 30 kg... corka jej wydaje sie zdrowa, ale nigdy nic nie wiadomo. maja jak miala ok roku jadla chipsy, czasem nawet troszke piwka dostala... wiem, ze to nie dziecka wina, ze ma taka matke ale jak przychodzila do nas z nia to mnie na same spojrzenie od tej malej odrzucalo... jak widzialam ze pampers jej do kolan wisi, albo ma brudne spiochy czy cos... szkoda mi tego dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUrcze własnie sama juz nie wiem o co chodzi z tym bólem znow mi przeszło ale zapewne za chwile wroci....:( Leggaly tak tak szczesliwy 86 rocznik;)LUTY dokładnie:)A ta baba to faktycznie dziwna jakas...ja jak do rodzicow jade...to ojcu nawet w kuchni nie pozwalam palic....:(meczy mnie jak jakis kumpel do meza przyjdzie Dbam strasznie o malenstwo niewyobrazam sobie imprez... Wogole to moja tesciowa dzis mi powiedziała ze te bole to nerki...i zebym sie PIWA NAPIŁA:(to jej powiedziałam ze ja chyba BOG OPUSCIŁ!!!!Wkurzyła mnie jak nie wiem...NIGDY W ZYCIU:( A teraz cos na rozweselenie WIEM ŻE PASKUDNY ALE DLA MNIE SMIESZNY...takie polskie realia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja moze napij sie karmi, czasami lekarze sami zalecaja, bo dobrze oczyszczaja nerki itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wkleic kochana jestem:D Siedzi sobie zebrak i smaruje chleb gównem... przechodzi obok Amerykanin i pyta -bieda? -ano bieda -to masz tu 100$ chwile potem przechodzi niemiec, patrzy tak na tego zebraka i pyta -bieda? -ano bieda -to masz tu 100 Euro potem przechodzi polak i pyta -bieda? -ano bieda - to co tak grubo smarujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiago81
Zgadza się Misiago81 to peggy81 A propos szanowania swojego stanu, to sama paliłam i to jeszcze na początku ciąży. Trochę się boję czy tym nie zaszkodziłam naszemu dziecku. Chociaż mam koleżankę, która po pubach chodziła do 9 miesiąca ciąży a na dyskoteki do 5 i urodziła zdrowiutkie dziecko. Ja osobiście nie popieram tego i sama nie praktykuję, ale zauważyłam, że te które chuchają i dmuchają na siebie w ciąży mają większe problemy z donoszeniem ciąży czy ze zdrowiem dzieciaczka. Mi jednak sumienie nie pozwala inaczej. A co powiecie na temat czerwonego wina, można czy nie? Bo czasem mam ochotę, ale sama nie wiem czy nie zaszkodzę, bo są różne głosy wśród lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie rozne sa opinie na temat wina. sama czasem bym sie napila... karmi moze 2-3 razy pilam ale jakos mi nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys mowiono ze czerwone wino nie szkodzi ale ostatnio czytalam ze nawet najmniejsze dawki alkoholu szkodza naszemu malenstwu w brzuszku no bo przeciez dla niego ten kieliszek wina to jakbysmy my mysualy wypic wiaderko heh. Ja tez nie chodze po zadnych knajpkach i rzucilam palenie w ten sam dzien kiedy zrobilam test i wyszlo ze jestem a moj maz rzucil razem ze mna:) kochaby jest. Ja to nawet tak mam ze jak jestem w jakims sklepie i jest tloczno (tak jak ostatnio mi sie przydazylo w ikei) to sie boje o brzuszek i druchowo zakrywam reka wiec nie wyobrazam sobie chodzic po dyskotekach. Moim zdaniem decydujac sie na dziecko trzeba sobie potrafic niektorych rzeczy odmowic. Udowodniono ze dzieci matek palacych nawet jezeli rodza sie zupelnie zdrowe to potem czasciej choruja i w 90% przypadkow maja astme oskrzelowa . Tak ze ja moze nie przesadzam bo czasem i coli sie napije i chipsa zjem ale wszystko staram sie z umiarem a alkohol i paperosy narazie dla mnie nie istnieja Acha! witam i pozdrawiam wszystkie nowe mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W ost M jak Mama jest duzo o alkoholu.. w ciazy...:) Piekny jest list na pierwszej str w tym nr tego pisma..pt\"Co widac z okna metra?:... piekne:) i realne.. czytalyscie;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszych tygodniach pilam i palilam, bo nie wiedzialam. pozniej z czasem odstawilam papierosy, od razu ciezko mi bylo rzucic ale sie udalo :) a moj kochany brat stwierdzil, ze przy zonie nie bedzie palic tylko najpierw wykonczy ich zapas, bo co oni z tymi papierosami zrobia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie również z łatwością nie przyszło rzucanie papierosów, za dużo przyjemności dawało mi ich palenie :( ale całe szczęście w końcu się z tym uporałam. Boję się jednak, że wrócę do nałogu po porodzie bo to był jedyny sposób odreagowywania przeze mnie stresów no i jakoś tak pasował do plotkarskich spotkań przy kawie z koleżanką. No ale teraz zdrowie naszego bobaska jest priorytetowe, więc kiedy przychodzi mi ochota na dymek (a pojawia się coraz rzadziej) sięgam po prasę dla młodych mam. Pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
Dziewczyny dopiszecie mnie? Co prawda późno dołączam, ale wcześniej czasu brakowało na internet. Lilka 29 l., 5 miesiąc, termin 09.04.2009, pierwsza ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja z tego co opisujesz to jest kolka nerkowa - spowodowana przez zastoj w nerce... znam to z autopsji :) Dobrze ze jutro idziesz na to usg to popros o usg nerek.. jezeli sie potwierdzi ze to zastoj to musisz sie przejsc do swojego gina i on zadecyduje o leczeniu (ja przy kolce dostalam antybiotyk ) narazie mozesz wziasc no-spa a jak to nie pomaga to scopolan w czopkach - to wlasnie bralam na nerki z przeciwbolowych.. wygrzewaj ja jak sie da i powodzenia jutro :):) Ja narazie mam lekki zastoj w lewej nerce.. pobolewa codziennie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........IMIĘ....WIEK....MIEJSCOWOŚĆ....MIESIĄC ... PORÓD ....PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09... matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Lilka79......Lilka......29.........................5........09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska.....4.....26.04. 09... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ... Lilka prosze bardzo, witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też przez pierwsze tygodnie piłam.. a to Vermucik z cytrynka...a to Reedsik.. byłam nad morzem wakacje, upał, imprezowanie...jeszcze nic nie wiedziałam... dop 8 sierpnia sie dowiedziałam heh;) a to juz z 3 tydz ciazy byl... Palic nigdy nie paliłam wiec teraz nie mam problemu z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
dzieki! A jestem z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
byłam dziś u mojego gina. Zdziwił się , że nie czuję ruchow plodu. Z dzieckiem wszystko OK a ja za nic nie czuje (20 tydzień). Wsluchuje sie i wsluchuje w swoj brzuch i cisza:-) Dziewczyny kiedy wy coś poczulyscie? Jestem dosyc szczupla, wiec nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lilka napisz parę słów o sobie. Dodałam zdjęcie mojego psiaka wiecznie zmęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Baderka, skoro mamy ten sam termin, więc pewnie u mnie też już lekarz by rozpoznał. Ale muszę czekać do 8 grudnia, bo wtedy mamy USG połówkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
ano mieszkam w Warszawie, mam spokojną pracę wiec na razie na zwolnienia nie chodzę. Ciąża nie była misternie planowana, raczej wpadka po 5 latach związku:-) Ale cieszę się, że tak się stało, coraz bardziej czuję, że to był dobry "wypadek".Mojego mężczyzny jestem pewna, że to właściwy kandydat na ojca. Cieszy się zresztą bardzo, a ja powoli dojrzewam do myśli o byciu matką. Uwielbiam podróze, imprezy, spotkania z przyjaciolmi, sport i taniec. Coz, ciaza i dziecko na pewno wieeele zmieni przy moim trybie życia, ale mam nadzieje, ze sie odnajde w nowej roli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka ja też jeszcze nie czuję ruchów dzidziulka, a piszą że, w drugiej ciąży szybciej się czuje, też bym chciała już poczuć kopniaczka chociaż małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
ja też bym chciała poczuć. A jeszcze mnie gin dobil "jak to Pani nie czuje?" No takie motyle w brzuchu". A ja zadnych motyli, stukania, przelewania, falowania...:-) chyba muszę uzbroić się w cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka gratuluje:):):) Ja wlasnie siedze w pracy mam dzisiaj na nocke i mysle ze zaniedlugo sie juz poloze kimnac se troszke hahaha a mala kopie dziisaj bo siedze wiec wiecej czuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka no to moje gratulacje :) fajnie ze beda dwie dziewczynki w domu Ciekawe co tam u Inki, pewnie jutro nas radosnie poinformuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
Gratulacje Baderka! :) I witam Cię lilka. Właśnie wróciłam z basenu. Polecam wszystkim, które mogą się ruszać w ten sposób. To taki odpoczynek dla kręgosłupa i bioder. No i mam nadzieję że spowolni trochę moje tycie ;) I wypiłam dzisiaj Karmi. Moje pierwsze w ciąży. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi maleństwu, ale nie mogłam sobie odmówić. Żadnego innego alkoholu nie tykam, bo nawet nie lubię, papierosa nigdy w ustach nie miałam, więc taki malutki grzeszek z tym karmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) witaj Lilka:) Baderka gratulacje:) masz już imię? dzisiaj nareszcie jest ten dzien kiedy idziemy znowu zobaczyć naszą Fasolkę:) tylko gdzie tam do 20tej ... choróbsko do tego mnie coraz bardziej dopada, nie wyspałam się przez ten katar i wogóle do d... się czuję, chyba wezmę urlop na jutro bo coś czuje że gin będzie mnie znowu namawiał na L4 a jeszcze nie mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×