Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość
Matyjasowa gratuluje zdrowej córci:) WSPANIALE!!!!! a jak z wymiarami? obwód brzuszka,głowki,dł kosci udowej, itd?? podalil Ci:>? Hymmm maci racje,ze tydzien pełen wizyt..czekamy na kolejne sprawozdania... ja mam tez póżny termin USG połówkowego bo dop 2 grudnia...nie wiem jak tyle wytrzymam;P Ja już wróciłam do pracki... a tak sie rozleniwiłam w domku przez tydz..,że totalnie nie chce mi sie chodzic.... hehh;)... od 7 msca dostane mam nadz zwolnienie już do konca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiejak
troche z innej beczki Czy któraś z was brała MAGNEZ+B6 OPTIMAL będac w ciązy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiejak
Czy któraś z was brała MAGNEZ+B6 OPTIMAL będac w ciązy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mieszyl wsyztskie konczyny glowke brzuszek serduskzo no wsyztsko :) i wszystko ok :) a Legally czemu sie z NK wypisalam moze juz pislaas ale niedoczytalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja brałam Magne+ B6... 3 razy dziennie po tabletce.. przez 4 mies z kwasem foliowym..teraz odstawiłam wszystko na rzecz preparatu witaminowego dla kobiet w ciazy:) Polecam te magnez bo z wit b6 sie szybciej wchłania nie ma skurczy i uciążyliwych bóli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aj matyjaskowa.. miałam takie problemy przez to w związku,że mój narzeczony sie wkurzał;) heheh.. bo to sympatia z liceum do mnie napisała bo to ktos zaczepiał.. bo to zdjecia sciagali masakra:/..... Kłocilam sie ost przez ten durny portal z facetem- wiec pomyslałam na co mi to do szczescia? i usunęłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) Matyjasowa podasz wymiary:):) czy pózniej wszystkie podamy:>? chciałabym jak bedzie już nas wiecej porównac obwody poszczególnych czesci ciała naszych dzieciaczków w podobnych tyg ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam wymiatrow podanych do bylo usg prenatalne a nie polowkowe wiec tak tylko patrzyl pod katem czy dziecko zdrowe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
yhy yhy:) extra jeszcze raz gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyjasowa ale usg prenatalne czy połówkowe to to samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka i tak i nie.. nazwa znaczzy to samo.. z ta roznica ze twoj lekarz na polowkowym zapewne poda ci wszystkie wymiary, a prywatnie jak idziesz to mowia czy wszystko oki i tyle - tez tak mialam w poprzedniej ciazy Matyjasku tak mnie zarazilas ta twoja euforia ze jeszcze bardziej sie doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka,chciałam wstawić suwaczek a tu takie coś dziwnego mi wyszło, a jednak nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
Matyjasowa ja również gratuluję córeczki. Super że wszystko dobrze z tą kruszynką. Ja właśnie wróciłam od lekarze. Miała być tylko zwykła rutynowa wizyta bez szczegółowego usg, a tu niespodzianka! Maluch była tak ułożony, że aż się prosił o sprawdzenie płci. Więc... BĘDZIE CHŁOPAK!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie filka jest roznica miedzy tym a tym przynajmniej mi tak lekarz powiedzial i polowkowe jest refundowane a prenatalne tylko w okreslonych przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyjasowa gratuluje dziewczynki:) Ja już po wizycie i dostałam 10 zwolnienia, miedzy czasie mam chodzić na pomiar ciśnienia i pobranie krwi. A 2 grudnia mam badania w szpitalu na astme. Wiec wkońcu swego dopiełam niech sie sami męczą w hotelu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martusiatko gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hillly
Dziewczyny!!!! Czy takie jaby pukanie , uczucie jakby drzenie miesnia czesto bardzo w dolnej czesci brzucha.... (tak jak czasem powieka drga)... to ruchy mojej dzidzi????? jestem w 17 tyg i nie wiem czy dobrze to odczuwam>?>?>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazde USG robione w ciazy nazywa sie \"prenatalne\", wlasnie dlatego ze jest robione jak kobieta jest w ciazy i w celu sprawdzenia dobrostanu plodu. W zaleznosci od etapu ciazy ma swoja odmienna nazwe- genetyczne w celu wykluczenia wad, polowkowe w polowie ciazy dla sprawdzenia prawidlowego wzrostu i rozwoju itd. W trakcie trwania ciązy refundowane sa tylko 3lub 4 badania usg bo tyle w prawidlowym przebiegu w zupelnosci wystarczy. To tak dla wyjasnienia po krotce. Ten tydzien mozemy nazwac tygodniem plci bo wiele z nas wlasnie teraz dowie co skrywaja nasze brzuszki. Mam nadzieje ze ja tez;) A moj syn chce miec brata i zebym go nazwala kajtek to wtedy go bedZie przezywala Kajtek bez majtek. Wlasnie mi zakomunikowal hehehh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
Dzięki. Imię wybrałam- będzie Franek. Hilly to co opisujesz to właśnie pierwsze ruchy. Dużo kobiet tak je właśnie charakteryzuje. Ja już wreszcie czuję porządne kopniaczki. Niesamowite uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilllly
Dziekuje Matyjasowa...:).. bo martwie sie ,ze nie sa to jakies silne kopniaki....ale podobno po 22 tyg czuc silniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulację martusiątko:D takie samo imię wybraliśmy,oczywiście jak pojawi się synek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyjasowa i martusiatko gratuluje zdrowych dzieciaczkow :) niedawno wrocilam, zjadlam paluszki rybne na kolacje i moge sobie w koncu odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Matyjasku i Martusiątko gratuluję chłopców (też bym chciała) mojej córci dzisiaj śnił się braciszek, czyli będzie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×