Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Witam po weekendzie. Ja tez mam w tym tygodniu w czwartek usg i juz sie nie moge doczekac i mam nadzieje ze wszystko oki a jak tylko sie dowiem kogo mam w brzuszku to fruuuuu na zakupy!!!! Matyjasowa czekamy na relacje . Apple problem z zaparciami mam od samego poczatku moja gin powiedziala ze nic innego nie mozna stosowac oprocz czopkow glicerynowych one sa bez recepty (ok 5zł) wiec raz na pare dni korzystam z tej nieprzyjemnej metody bo wszystko inne zawiodlo. Nudnosci i wymioty minely mi chyba calkowicie . Od dwoch tygodni obzeram sie normalnie jak slon, tzn co chwile cos jem bo za duzo na raz nie moge (chyba mi sie zoladek skurczyl przez te 5 miesiecy) i widac juz pierwsze efekty mojego glodomorstwa bo tylek mi rosnie ehhhh. ....a tak wszystko mi smakuje a mleczna czekoladke to bym kilogramami mogla pochlaniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam artykuł na temat zaparc i zwalczania tego problemu....wyzej pisałam o tym specyfiku..... 6. Laktuloza (Lactulosum, Duphalac, Normase, Normalac) Laktuloza jest zalecana w leczeniu zaparcia przewleklego. Działa na zasadzie osmotycznej sprzyjając uwodnieniu masy kałowej. Ponadto zakwaszając treść jelitową powoduje korzystną zmianę składu flory jelitowej. Jest dobrze tolerowana. U nielicznych pacjentów przyjmujących duże dawki na początku leczenia mogą pojawiać się wzdęcia i bolesność brzucha. Laktuloza dopuszczona jest do podawania kobietom od 4 miesiąca ciąży do 8 miesciąca... moze akurat komuś ta wiadomość sie przyda...mnie pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, Lactulosum stosuje, dziala srednio ale jakos tam dziala. Jablek jem dosyc duzo, a czekolady naprawde malo, najwyzej kostke czy dwie dziennie, ale moze i to jest za duzo. Te zaparcia powracaja falami, ostatnio naprawde mnie boli. No ale coz, taka chyba moja uroda:) Dalej tryskam mlekiem z piersi, na szczescie tylko w nocy:) Nie chce spac w staniku, bo i tak te moje obolale piersiatka sciskam biustonoszem przez caly dzien, wiec musze codziennie zmieniac koszulke do spania. Zaczne sie przyzwyczajac do czestego prania, bo jak dzidzia sie pojawi to podobno pralka chodzi non stop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez znowu powrocily zaparcia :O a najgorsze jest to, ze jak juz zjem jakiegos owoca to zaraz mam chec na czekolade i nie moge sie powstrzymac. wczoraj bylismy u znajomych i zwarzylam sie u nich. i dalej jestem w szoku, bo juz na plusie mam 5 kg, czyli w ciagu miesiaca przytylam 4 kg, a wszystko to miesci sie w moim brzuchu bo tylek ani nic z tych rzeczy mi nie rosnie. cycki jak sie powiekszyly na poczatku ciazy tak sa moze minimalnie wieksze. i tez przylaczam sie do leniwcow, nic mi sie nie chce... nie wiem jak wy macie ale ja jakis czas temu zaczelam przesypiac noce a teraz od kilku dni znowu budze sie i to 2 razy :O pewnie dlatego tez znowu jestem zmeczona. dzis obudzilam sie z placzem, mam straszne sny ostatnio... raz dwie noce pod rzad snilo mi sie, ze bedzie chlopak i z jednego snu pamietam ze mojego nienarodzonego synka klejnoty ogladalismy przez mikroskop, niezle co?? niby lekarz pobral ode mnie jakies komorki i pozniej to sobie podziwialismy. i luby od razy stwierdzil, ze bedzie dziewczynka. hehe po kolei sie dowiaduje co miesiac ze kolejna para zaciazyla wsrod bardziej znanych i mniej znanych nzajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) Zima zawitała do Krakowa.Narazie to tylko śnieg z deszczem,w przyszłym tygodniu ma sypnąć prawdziwm śniegiem.Moj sym już sanki przyszykował . Iza o której masz to USG w czwartek,bo ja o 15? Znowu coś mamy tak samo:).Juz nie mogę spać po nocach.Jeśli nie dowiem sie kto mnie tak kopie od pewnego czasu:) to będę bardzo rozczarowana.Też chce już wiedziec zeby spokojnie po sklepach pobuszowac:) Poki co musze przyrządzić tort urodzinowy dla mojego mężusia gdyż jutro ma urodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, czy to tylko taka sugestia i zludzenie (bo sama jestem w ciazy) czy rzeczywiscie jakos wiecej kobitek z brzuszkami ostatnio widze....W sumie dobrze by bylo, po przyrost naturalny dalej kiepski w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... poród ....płeć kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........4.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09... matyjasowa...Malwina..23......Będzin......5.........08.0 4.09... izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....4.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ... Karolina1983..Karolina..25.....Mazury......4.. ..01.05.09...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moj lekarz kazal calkowicie odstawoic czekolade bo powoduje zaparcia.. na szczescie i tak ochoty na nia nie mam.. jak mnie najdzie na cos slodkiego pochlaniam krowki :) Czopki glicerynowe sa ponoc o tyle niedobre ze organizm latwo sie przyzwyczaja ipozniej ciezko wrocic do \"normalnego trybu\" Lactulosum stosowalam na poczatku ciazy i pomagalo.. Dziewczynki sprobojcie poranczy i innych cytrusow - te biale blonki maja bardzo duzo blonnika... Matyjasowa pewnie po wizycie po sklepach buszuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a babek w ciąży jest faktycznie więcej, w końcu roczniki wyżu demograficznego są w wieku rozrodczym :) na porodówkach jest teraz takie przepełnienie, że czasem na szybko organizują prowizoryczną salkę do kolejnego porodu, by nie rodzić na korytarzu... powaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Ja juz skonczylam prace ale czekam jeszcze na mezusia bo pracujemy razem, dzisiaj tak sie wscieklam na jednego kelnera ze myslalam ze go wytargam za kudly matol jeden!!! Ja nie wiem skad oni biora takich debilow:P Dzisiaj mam na 15.40 mojego czasu wizyte u lekarza rodzinnego, bo chcem isc na zwolnienie bo mam juz tej pracy dosyc, jak tak dalej beda mnie denewowac to urodze wczesniej:) Matyjasowa czekam na dobre wiesci:) Trzymajcie sie kobietki i dam wam znac po wizycie jak poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki:) Przez cały weekend nie miałam neta;) teraz jestem w pracce ale nadrobie zaleglosci wieczorkiem;*.... hymmm...usunełam konto na naszej klasie bo były przez to same problemy u mnie w zwiazku:(;* buzka.. odezwe sie za pare h:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim jestem po usg prenatalnym jestem sczesliwa jak nigdy dzidzi zdrowqe i ku zaskoczeniu wsyztskim dziewczynka bedzie wiktoria :):) najpiekniejszy dzienw moim zyciu juz polecialam do smyka z mamuuska i pokupowalysmy ubranka bo mialam od kolezanki ale dla chlopca hahahah nick.........imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... poród ....płeć kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........4.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09... matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....4.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ... Karolina1983..Karolina..25.....Mazury......4.. ..01.05.09...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej matyjasowa, moje gratulacje, fajnie, ze bedzie corunia! Mroweczki cie przejrzala- wiedziala, ze zaraz po usg polecisz na zakupy:) Mroweczkina ktora masz jutro wizyte? Ja na 17.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz moge opowiedziec jak bylo naspokojnie:):) a wiec ... pojechalismy wizyta sama trwala 30 min i caly czas prawie widzialam moja mala krusyznke:) wazy 230g ale nie powiedzial dokladnie ile mierzy ale ponad 17cm bo tyle miala 2 tyg temu na usg :) powiem wam ze nie zaluje tych 160 zł oplacalo sie i bylo warto wsyztskie kostki pomnierzone paluszki nozrki :P super jest zdrowa i ciesze sie niezmiernie :P jak pislam wczesniej myslam ze bedzie chlopak wiec jak lekarz powiedzial ze widzi wargi to az mi sie buzia zasmiala i sie poplakalam moj mezus zadowolony bo bardzo chcial miec corke:P Troche sie zestresowalam bo pzredemna dziewczyna wyszla i plakala chyba cos nie tak i mialm juz miesane uczucia zeby nie wchodzic ale super ciesze sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie dolaczam do gratulacji!!! Tez bym chciala corcie...ale juz w czwartek o 17 sie dowiem;)..mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyjasowa , gratuluję córci!!! Ja też juz jestem po połówkowym i chodzę z \" bananem\" na buzi. To niesamowite szczęście zobaczyć dzieciątko. Wszystkim, które czekają na wizytę życzę powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję córeczki :) ciekawe jaki nastrój ja będę miała w środę po tym USG 3d oby wszystko było ok z naszym maleństwem = ale mam gigantycznego stracha - już bym chciała być po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyjasowa ja też przyłączam się do gratulacji;) Ja mam Wiktorię w domku,jak się sprawdza to że jakie imię taka osoba to da popalić:Dale może nie wszystkim się sprawdza..... matyjasowa Ty miałaś robione usg 3D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyjasowa gratuluje!!!! Tak myslslam ze nie wytrzymasz i na zakupy polecisz odrazu :) Apple ja mam dopiero o 19.00.. ale juz sie doczekac nie moge.. Zastanawiamy sie z mezem czy nie wziasc kamerki bo usg bede miala w szpitalu, a tam chyba na plytke mi nie nagra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki my mieliśmy kamerę i super się sprawdziła, ogladam film codziennie. Tylko wyłączam dźwięk, bo mnie trafia jak mężowi komórka dzwoniła z wrażenia zapomniał jak dźwięk się wyłącza>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę ze spuchniętymi oczami bo płakałam dziś jak bóbr oglądając na tvn style program Taka miłość się nie zdarza o Agacie Mróz i jej mężu i małej córeczce, ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny z calego serca to usg mialo byc 3d a okazalo sie na miejscu ze bedzie to d2 ale troche lepsze niz te na ktorym dotej pory mialam robione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie tylko ja się poryczałam jak to oglądałam....to jest dopiero nieszczęście😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) widze, ze po weekendzie się tu dzieje:) ja dzisiaj mam urlop ale cały dzień zjeździliśmy po urzędach by załatwiać pozwolenie na budowę .... ufff Matyjasowa gratuluję zdrowej córci:) Ja mam wizytę w czwartek o 20, już sie nie mogę doczekać ale też trochę się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ten tydzień mamy pełny wizyt - wszystkie po kolei - ja mam na 15.30 a ty baderka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ten tydzień mamy pełny wizyt - wszystkie po kolei - ja mam na 15.30 a ty baderka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×