Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) No ja niestety mam umowę do dnia porodu,potem macierzyński a dalej nie mam pojęcia,chociaż mogłabym wrócić niby do obecnej pracy ale nie uśmiecha mi się praca na 2 zmiany i w niedzielę na 12godz. Poza tym zarabiałam około 1100zł,a opiekunka bierze u nas 5zł na godz, to niestety za dużo nie zostałoby mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka84
kasiak79......Kasia...29......Żary...............29.03.0 9... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K......31.03.09.. .Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów...........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec........ ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.......02.04.0 9... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan.. 02.04.09... Inka83.........Irena.....25........Pszczyna.....02.04.09 ...Robert mikolajamama...Aga....26.........Poznań.......03 .04.09.Mikołaj eliza ............Eliza.....25......Białystok...... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury ........03.04.09... umbrella82......Kinga...26.....małopolska........5.04. 09 Adaś Monixyz........Monika..29......Mazury.........05.04.09.. . MaJa86....Marzena.....22......Kraków.........05.04.0 9.MaTeUsZeK syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska......06.04.0 9... natala007...Natalia...20......Warszawa..... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ....06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....07.04. 09...chłopiec legally blonde 86..Marta..22..Warszawa........08.04.09...Bartek wesolutka......Marta.......24.....podlaskie.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice.......08.04.0 9... Lilka79......Lilka......29.....Warszawa..... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin............10.04.09 ...Krzyś Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie......10.04.09.. . martusiatko....Marta....24.....Szczecin.......10.04 .09...Franek Martenka84....Marta....24.....Koszalin........10.04.09... matyjasowa...Malwina..23......Będzin..........11.04.09.. . Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk...........11.04.09. .. 25wiki........... Diana.........25.....Kielce.......13.04.09....Patryk Mocca85.........23............Warszawa....... 14.04.09....chłopiec rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik.........15.04.09 ... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.......15.04 .09.Kacperek alison28.......Justyna...28.......Krakow.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów........20.04.09. .. Sunn9 Olka........24......pomorskie............20.04.09..Nikodem mimmy.....Aga......32.......Krakow.............20.04.09. .. katarina67....Kasia....29....grudziadz........20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopo....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk..............22.04. 09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk...............24.04 .09... gosian.....Gosia....28........Gostyń............25.04.09 ... joasia82...Asia......26........Poznań...........25.04.09 ... baderka...Justyna...31.........Piła..............26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk......... ......26.04.09...Maciuś Menia21...Marzena...23....Edinburgh..........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska........26.04. 09... alexandra2p..Ola......29.....Dublin..............26.0 4.09... venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk......27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa........28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja.........28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__..........30.04.09 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki:) Weekend wreszcie i wiecej czasu wolnego:) Byłam dzis rano na zajeciach w szkole rodzenia:)- cwiczenia byly oddechowe rozciagajace i relaksacyjne a potem wykład o karmieniu piersia :) Naprawde fajnie:)...wiecie ,ze jak po porodzie mleko nie chce cieknac.. to nie masowac nie ciskac tylko robic przez godz cieple oklady z gazy( nie gorace) potem karmienie.. a potem kapuste kiszona schlodzona wczesniej w lodówce ukladamty na piersi 15 min.. powinno puscic:D To tak z ciekawostek z dzisiejszych zajec ..:) Naturalne sposoby heh.. Ja mam umowe do konca 2010 r.. w sierpniu musialabym wrocic do pracy ale jeszcvze caly wrzesien urlopu i planuje ok 15 powrócic;) Mam dobra prace nie chciałabym jej utracic..:) Wiec only macierzynski + urlop letni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuszki:) spokojnie tu dzisiaj jak zwykle w soboty:) Ja chce zostać z Agatką przynajmniej do konca roku a najlepiej to do ukonczenia przez nią roku. Zobaczymy czy pozwoli nam na to sytuacja fin bo na wiosne bierzemy kredyt na dom. A wrócić do pracy zamierzam przynajmniej na jakiś czas na jakiś krótszy etat, góra 6 godz. Ale co z tego wyjdzie czas pokaże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza dzisiaj :) A ja mam zamiar iść na wychowawcze, bo prowadzę działalność wspólnie z mężem, więc sytuacja nam na to pozwala, z czego się bardzo cieszymy. Byłam dziś w H&M, widziałam śliczną czapeczkę z białego pluszu z uszkami, a przy jednym uszku była słodka różowa kokardka. Do tego kozaczki z takiego samego materiału i różowymi kokardkami po bokach. Sama słodycz :) Jakbym wiedziała, że będzie córka to byłby pierwszy zakup na następną zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Jak Wam mija weekend? My wczoraj oglądalismy do północy filmy i dziś obudziliśmy się po 10. Mąż chory, boje się,że mnie zarazi:( Mam nadzieję,że do środy jakoś wytrzymam,wtedy zapytam lekarza co mogę brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki:) Ja dzis znowu po szkole rodzenia.. cwiczenia okołoporodowe oraz wykład z pedriatra..o noworodkach bardzo ciekawie:) Ja dzisiaj padam mój mężus tez chory:(:(:(... pojechał do mamy na weekend bo ja nie chce sie zarazic zapaleniem oskrzeli;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legally blonde 86
Cisza i cisza dzisiaj na cafe:) Ja umiescilam troszke nowych fotek na naszej klasie... starsze i nowsze;)... zapraszam do obejrzenia:).. mam tez foto z mezusiem heh bo sie oburza,ze nie wstawiam nic z nim;) jest tu kto:>? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To wyzej to ja zapomnialam e na koncu ;) i mnie nie zaczernilo hhe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki ile macie na plusie teraz??? Leci 6 mies.. a ja juz 6 kg!!! Waze 65 kg... i sczerze czuje sie jak słoń...brzusio mam megaaa...;) Czy Wy jadacie kolacje??? Jak tak to min o której h i co zwykle?? Wystarcza Wam 2 kanapki i sok? Czy jakies specjały??? Bo powiem Wam szczerze,ze ja to bym jadła np obiad o 14-16 i potem juz do wieczora nic..ewentualnie jakis owoc badz jogurt..ale nie wiem czy dla mojego maluszka to zdrowe??? Nie lubie zasypiac z pelnym żoładkiem...ani nie mam apetytu jakiegos wieczorami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally ja tez tak mam ze kolacji praktycznie nie jadam tylko ja jjem obiad dopiero około 16.30-17 bo moj tak z pracy wraca i sniadanie jjem pozno bo na l4 jestem to moge sobie pospac ile chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally ja tez tak mam ze kolacji praktycznie nie jadam tylko ja jjem obiad dopiero około 16.30-17 bo moj tak z pracy wraca i sniadanie jjem pozno bo na l4 jestem to moge sobie pospac ile chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA kolację muszę zjeść,soków piję bardzo mało,za to dużo wody niegazowanej. A na plusie myślę,ze mam ok 4-5kg,waże ok 53kg. Legally chętnie obejrzę Twoje fotki ale podaj dane,to Cie znajdę na nk:) Jutro badania a w środę wizyta:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kijaki nie chce pisac na ogolnym forum moich danych...maja mnie dziewczyny w znajomych...poznasz po fotce głownej.. imie Marta taka czarnulka w białym topie;)...zaproszisz mnie:)? może uda Ci sie mnie znalezc:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kijaki 53 kg.. rany jak malo ja zawsze 58-60 kg wazylam... teraz 65 6 mies leci... ciekawe ile bedzie w 9:> z 72:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zazdroszcze Kijaki takiej niskiej wagi;):;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Cie znalazłam: I mróweczkę:) Ja od paru lat miałam stałą wagę-48kg, jestem niska 160cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No dziekuje kotek za zaproszonko:) Ja wczesniej byłam blondynka... teraz mam ciemne wloski:)... Ja mam 170 cm wzrostu... jak waze 58 kg czuje sie ok... w wakacjie wazylam 59 od pysznych lodów... i zaraz ciąza i mój synus rozwijajacy sie w moim brzusiu i juz 65:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czułam się spoko ze swoją wagą,choć przyznam,ze gdzie niegdzie brakowało mi ciałka,a teraz się cieszę z każdego kilograma:) Strasznie się wkurzałam kiedy w byłam już w 3 miesiącu a tu na wadze nadal 48.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijaki dzieki za zaproszenie :D Ja od paru dni nie mam apetytu, ale kolacje normalnie jadlam do tej pory ok 20... Waze juz 71, ale patrzac na zdjecia wiem gdzie to idzie :) tylko sie martwie co bedzie za 4 miesiace :) Postanowilam ze od lutego ide na chorobowe - nie dam rady dluzej pracowac - juz mam dosyc... Wogole to beznadziejne sie sie czuje od kilku dni, jak stara babcia jakas - ciezko mi, wszystko mnie boli, nerka dokucza i wogole rycze co chwile o byle co.. I jeszcze glowa mi peka dzisaij :( Powiedzcie ze wy tez tak macie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja dziś na badania,więc musiałam tak wcześnie zwlec się z łożka:( JAk dobrze,ze to tylko 1 dzień. Nastroiłam śniadanie,myślałam,ze zjem z mężem i w ostatniej chwili przypomniałam sobie,ze przecież trzeba na czczo. Mróweczki ja ostatnio też miałam taka mała depresję,ciągle beczałam, najpierw próbowałam nad sobą panować,ale było jeszcze gorzej,wkońcu wyryczałam się porządnie mężowi w rękaw (biedny nie wiedział o co chodzi) i przeszło:) Nie przejmuj się,chyba każdy ma czasem takie trudne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po weekendzie :) wrzuciałam na fotosika moje ostatnie fotki... jakby ktoś nie dostrzegał różnicy to zaznaczam, że jest dosyć spora w obwodzie i w pępku, który wyłazi mi coraz bardziej na wierzch :) miłego poniedziałku Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ja czasem sobię lubie poryczeć, ale raczej w poduszkę, bo moje łzy działają na mojego M jak płachta na byka... a tak jak sobie upuszczę trochę łez w samotności to zaraz mi się lepiej robi i wszystko widzę w innych barwach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heju wsyztskim :) Ja dziisaj w pracy i tez juz mi sie marzy wolne:) tez popracuje mam nadzieje do lutego i koniec:):):) mam pytanie do was teraz u mnie ejst 22 tc i codziennie czuje mala w brzuszku jak figluje ale czujecie juz mocne kopniaki czy nie zawsze bo ja raz czuje mocne a w wiekszoci jescze takie male uderzenia raczka nozkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny9
Cześć Mamusie. Weszłam na wagę i u mnie 4,5 kg więcej, nie czuje się z tego powodu ociążala i gruba wręcz przeciwnie zajadam sie czekolada bo ponoć maluszki w brzuszku lubią sobie pokopać po słodyczach i wiecie co w sobotę w nocy gdzieś o 3 kiedy nie mogłam spać ( a spię tak sobie, mam koszmary albo tysiące snów na minutę ) poczułam jak mój malutki Aniołek puszcza mi sygnały już takie bardziej intensywne niż te bąbelki dotychczas ;) :), no i tak wczoraj rano i wieczorem i czekam na następne :). Ciekawe jak się zachowa po dawce glukozy na którą się wybieram w przyszłym tygodniu:) U nie z wychowawczym to podobnie jak u peggy. Prowadzimy mały interes także zastąpi mnie żona wspólnika która również wróci z wychowawczego, a ja będe mogła się cieszyć moim skarbem w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o ruchy maleństwa to ja czuję raczej takie porządne przesuniecia nie kopniaki... ale z 1. córeczka to pamiętam, że w tym okresie były to takie wyraźne puknięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry brzuszki:) jak ja nie lubię poniedziałku ... ja planuje pracować do konca roku, juz mam dość, codziennie 8 godz przed kompem moja mała raczej nie serwuje mi mocnych kopniaków, napewno przyjdzie jeszcze mocniejsza seria:) cieszę się już na czwartkową wizytę u gina:) czy ktoś jeszzce idzie w czwartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) a ja jak na poczatku nie mialam apetytu to teraz moglabym jesc nonstop. wczoraj znajomi zaprosili nas na obiad i zjadlam 3 kotlety, dwie porcje surowki, porcje ziemniakow a pozniej chyba 4 kawalki ciasta. a jak ustalam na wage to bylam w szoku, bo kolejne 2 kg do przodu czyli juz 7+ :O jakos trzeba to przezyc juz blizej niz dalej, mam nadzieje ze te dodatki do nie tluszcz a lozycko wody itd... moje bejbe kopie roznie. czasem czuje takie delikatne kopniecia a czasem jak zasadzi kopniaka to zawsze reaguje w taki sposob \" o kurcze\" :P w sobote pojechalismy do bialegostoku do kina z racji tego, ze chrzesniak mojego A mial male swieto \"mikolajki\" wzielismy go do kina na bajke 3D \"Piorun\". polecam jesli macie dzieci, ktore lubia disneya ekstra bajeczka. w pewnym momencie az sie poplakalam, hormony mi szaleja bo nigdy wczesniej nie plakalam na bajkach, jelsi filkim owszem zdarzalo sie ale nie na animowanych... Baderka fajny brzusio ale faktycznie malutki :) hehe jeszcze urosnie twoja malenka ;) ja ide do lekarza w srode. jutro badania porobie tylko nie chce mi sie jechac tak daleko ale co zrobic ehh. zaraz zjem, wykapie sie i na miasto, najpierw rachunki pozniej troche przyjemnosci, w koncu musze sobie nowy stanik sprawic tzn staniki hehe bo te co mam sa juz za male i strasznie odznaczaja sie po calym dniu na piersiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Człowiek mądrzeje z wiekiem. Zwykle jest to wieko od trumny. 2. Kobiety nie można zmienić. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia. 3. ZUS z pewnością jest instytucją przestępczą, ale nie można nazwać jej zorganizowaną. 4. Szalona dziewczyna staje się szaloną żoną, później szaloną gospodynią, a w końcu starą wariatką. 5. Według ostatnich sondaży 40% polskich nastolatków optymistycznie patrzy w przyszłość. Pozostałe 60% nie ma pieniędzy na narkotyki. 6. Budzi się we mnie zwierzę. Obawiam się jednak, że to leniwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×