Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Hej dziewczyny. Peggy gratuluję córci, Maja super, ze wszystko ok. Witaj Monika. Ja też oprócz witamin biorę jeszcze zelazo 2x1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
no ja brzucha raczej nie mam wielkiego. moge normalnie ubierac skarpetki i tym podobne.. dodatkowe kilogramy sie przydadza:) ale wstawanie z lozka to juz od dawna dla mnie problem tak juakby ktos chcial,zebym ciagle sobie lezala;p Kolyska przepiekna. a ja nie mam ani jednej rzeczy dla malej. moj zapal do kupowania rzeczy dla dzidzi jest ostro chlodzony, nie bede nalegac. zostaly przeciez niecale 4 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Ja w pierwszej ciazy czekalam po glukozie 1 godzine tylko... Filka piekby brzuszek - pocieszylas mnie ze nie tylko ja mam taki ogromny... a co do golenia Aplle to tez ostatnio mialam z tym problemy :) nie wspomne skarpetek i butow :) Wczoraj porownywalam karty ciazy z poprzedniej i ta bo mi sie wydawalo ze okropnie duzo przytylam (7 kg) a tu sie okazuje ze dokladnie tyle samo co w poprzedniej ciazy a wtedy lacznie przytylam 13 kg :) tzn nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałyscie ostatnio o szmateksach.Kupiłam wczoraj przesliczna kurteczke na rozmiar 74.Taka jesienna.Czy myślicie,ze nie bedzie za duża w pazdzierniku na mojego synka?Nie mogłam sobie kurcze przypomniec jak to jest z tymi rozmiarami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez sie ze mnie smieje ze sapie i stekam a jak wstaje z lozka tzn z pozycji lezacej to juz wogole komedia najpierw na bok potem na czworaka i dopiero upp ale to tylko wtedy jak mnie plecy bola. Sama sie wtedy z siebie smieje to co dopiero moj obserwujacy maz musi sobie myslec. Heh Ubieranie skarpetek to jeszcze dla mnie nie duzy problem za to golenie sie "tam" to masakra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja im bardziej byłam w ciaży :)tym więcej tyłam.Pewnie dojde znowu do 25:9 Filka mam podobnej wielkości brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tyje dokładnie tak jak za 1. razem... jeśli tendencja się utrzyma to nie powinno byc źle :) a rozmiar 74 dla półroczniaka powinien pasowac jak najbardziej... znaczy za duża nie będzie na pewno... moja Dominika nosiła właśnie 74-80...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison to zalezy jak twoj mlody bedzie przybieral ale z tego co pamietam to ten rozmiar 74 dosyc dlugo mi sluzyl bo to juz po okresie tego najwiekszego wzrostu dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do golenia jeszcze daje rade:)ale pewnie nie dlugo się to zmieni i albo mąż okarze sie pomocny albo nici z sexownego wyglądu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przybieram zupelnie inaczej niz za 1 razem. W 6 miesiacu to juz chyba z 20 kg mialam na plusie wtedy a teraz dopiero 6 wiec nawet jak widac mi kazdy nowy kilogram niekoniecznie tylko na brzuchu to i tak jestem wniebowzieta. Wtedy przytylam ok 30 kg brrrrr!!! i caly rok to zrzucalam bo po porodzie jakos tylko 6 kg mniej bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Tak, nie pisze ale codziennie czytam jakie tam u Was nowosci. Pewnie bardziej bede zasilac forum swoimi wypowiedziami blizej wyznaczonej daty. A swoija droga szybko mija ten czas, po swietach bedzie juz 3 trymestr. ja teraz czuje sie duzo lepiej niz niz do 4go miesiaca dzieki Bogu. No z tymi kilogramami zapewne bedzie roiznie jako,ze roznie tyjemy podczas ciazy i zdecydowanie nie zaezy to tylko od objadania sie.baderka zdecydowanie nie wyglada na szosty miesiac, taki malutki brzuszek, no ale jeszczae pewnie wystrezli na dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki takmyslałam:) Teraz sobie mysle,że błędem bylo kupowanie tylko właśnie ubranek na 62,bo pożniej jak dziecko juz siedzi w wózku to potrzeba ich znacznie wiecej(buciki,kurtki itd.) a jak lezy w wozeczku to przewaznie w spiochach i pzykryte kocykiem.Pózniej robi się spory wydatek jak zacznie kupowac sie to wszystko.Także tym razem zaczynam komletować ubranka w różnych rozmiarach.Ja myśle,że pora robi se juz w sam raz zeby zaczać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rozmiaru to on różnie wypada. Czasem numeracja jest zawyżona albo zaniżona. Mój synek ma aktualnie 16 m-cy i nosi kurtkę w rozmiarze 80, a nie należy to drobnych dzieci. Natomiast bluzeczki kupuję na rozm. 86-92, czasem 98 a body ma w rozm. 92. zanim kupię jakąś rzecz to porszę aby pokazano mi rozmiar mniejszą i rozmiar większą i wtedy dopiero decyduję. Dość długo też korzystałam z niektorych ciuszków w rozm. 56 bo wypadały większe. Tak więc różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie sprawdziłam w ksiązeczce zdrowia.Maly miał 70 cm w 6 miesiącu.Więc jest dobrze:)Swoja droga niesamowite jak te dzieci rosną-14 cm więcej w pól roku.Ze juz nie wspomne o stopach.Mati mogłby juz nosić moje buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobierali mi krew na poczatku przed wypiciem glukozy potem godzine czasu musialm czekac znowu mi pobrali i znowu godzine musialam czekac i znowu mi pobrali :P i moglam w ciagu tej godziny gdzies isc ale mnie sie nie chialo czas mi szybko zlecial bylam z mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzien dobry kochane ;) Filka przesliczny brzunio:) jaki kształtniutki:) Ja mam pepek schowany.. a podobno ok 23 tyg macica jest juz ponad pepekiem...i bede miala synka .. hymm ciekawe od czego to zalezy:>? Ja tez mam problem z zakładaniem skarpetek klade noge na krzesle i siadam na drugim obok jakos sobie radze jeszcze heheh;) tylko co bedzie za 3 mies:>??? Hymmm.. ja mam tez 6 kg na plusie...i 6 mies leci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1234
Hej przyszłe Mamusie:) Ja również jestem jedną z "kwietniówek". Termin 11 kwietnia. Przeglądam ten wątek od kilku dni ale czas aby się włączyć aktywnie mam dopiero teraz (przyszły tatuś wyjechał w delegację). Jeszcze nie znam płci dzidziusia, termin usg tuż przed świętami ale nie mogę się już doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak patrze na zdjecia waszych brzuszkow to zazdroszcze, mi prawie nic nie widac:-( a juz bym chciala zeby wszyscy widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny9
hej mamusie! Cały dzień w pracy, w końcu w domku po kąpieli i już sobie odpoczywam z moim synkiem :) i popijamy słodkie kakao (rano nie było mleka:( ) Widzę że pojawiły sie nowe mamusie i troche popisałyście dzisiaj. Jaka piękną kołyskę kupiłaś IZA, super taka słodziutka I jakie ładne brzuszki macie :) tak narzekałam że u mnie nic nie widać (4kg więcej), ale teraz zauważam że z każdym dniem robi się coraz bardziej okrąglutki :) :) na święta już będzie piłeczka, to wkleje i sie pochwale. Aplle czekam na te ćwiczenia dla maluszka w brzuszku żeby ładnie mi sie odwrócił . Pod koniec ciąży maluch jest już tak duży, aż dziwne że ma miejsce żeby sie odwrócić. Do 30 tak daleko, chciałabym chodzić do gin co dwa tygodnie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrzarłam się właśnie jak nieprzymierzając świnia ptasim mleczkiem.Oczywiście teraz boli mnie brzuch z przejedzenia i pewnie nie będe mogła usnać.Przed ciążą starałam się dbać jakoś o figure i starałam się jeść jak najmniej.Teraz mam do tego takie podejście: i tak jesteś(i będziesz jeszcze jakiś czas gruba)więc po co sobie odmawiać.W życiu nie miałam takiego parcia na słodycze. Iza rzeczywiście fajniutka kołyska.Ja dalej nie mogę sie zdecydować jakie chce łóżeczko. Czy Wam w nocy też bez przerwy śnią się dzidziusie?Mnie dzisiaj całą noc sniły się jakieś pieluszki i kaftaniki.Aropos kaftaników.Co się z nimi stało?10 lat temu pełno było tego w sklepach.Były albo takie na tasiemki albo na zatrzaski z przodu.Teraz są tylko body albo bluzki zakładane przez głowe.Nie kupuje się już teraz kaftaników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzidziuś ma położenie poprzeczne,ale ginka powiedziała,że na tym etapie ciąży to normalne i ze jeszcze ma mnóstwo czasu zeby się odwrócić główką.Miejmy nadzieje,że się zlituje i przestanie wreszczie kopać w mój prawy bok,bo to troche czasem boli. Tak sobie mysle,że za 4 miesiące moje życie przewróci się do góry nogami.To piekne i przerazajace jednocześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison ja tez jestem coraz bardziej przerazona tym co bedzie przeciez 10 lat roznicy miedzy dziecmi to tak jakbym pierwsze teraz rodzila hehehh. Co do jedzenia to tez sobie pozwalam:D ale moj mazpowiedzial ze pieknie mi w tej ciazy wiec jestem narazie spokojna choc sama zauwazam ze tu i owdzie wiecej....i buzia jakas inna jakby to nie ja.... Staram sie nie myslec co to bedzie po porodzie z tymi faldkami i celulitem.... Taka jestem happy ze kupilam ta kolyske ze nawet nie macie pojecia jak tylko przyjdzie to zaraz wam zrobie realne foto i napisze recenzje juz nawet sobie wymyslilam ze sama sobie uszyje dodatkowe obicie to bede miala 2w1 ... Co za frajda takie dzidziusiowe zakupy!!!! Acha Alison Co do prezentu na gwiazdke dla mojego mlodego to w tym roku mnie przekonal i kupuje mu gre na ps2 need for speed, a niech ma od mamy choc raz cos niezdrowego...;) Na dzis juz dobranoc a jutro z rana mykam na glukoze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i po 32 tygodniu dopiero maleja szanse na odwrocenie sie dziecka w brzuchu. Do tej pory niech sie uklada jak chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myśle Iza jak te nasze chłopaki dogadają się z mlodszym rodzeństwem.Będą bardziej jak ojcowie niż jak bracia:).Mam nadzieje,że Mati będzie mi pomagał przy małym(i to jest duży plus w naszym wypadku:)),bo na razie aż się pali do tego Mam tylko nadzieje,że rola brata nie znudzi mu się szybko. A co do twarzy to ja juz swojej nie poznaje w lustrze:)ale zbytnio się ni eprzejmuje tym,bo juz tyle razy się odchudzałam w życiu,że dam rade i jeszcze jeden.Boje się tylko nieodwracalnych zmian typu:celulitis,rozstepy i sflaczały biust a to już gorzej zlikwidować:( Mój mąż chrapie więc czeka mnie dziś upojna noc:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam jeszcze na chwile na styczniówki żeby spraawdzić jak dziewczyny się przygotowują do porodu.No i wszystkie mają już serdecznie dość ciąży.Jakoś się nie dziwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny9
moja przyjaciólka ma termin na 18 stycznia. ma ogromny brzuch, w nocy nie spi , bola ja strasznie biodra,ma mdłości ciągle je nie dobrze, nie ma już siły. I mówi ze kto nazwał ciąże stanem błogosławionym, jak to taka męka jest :) :) :) Koniec jest ponoć cieżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :) za dwie godziny mam wizyte u lekarza :) mam nadzieje, ze mi teraz malego pomierzy bo jak nie to sie wkurwie!!! i pojde prywatnie :O i zapytam sie o ta glukoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka powodzenia... :) ja dziś nie spałam całą noc, bo do córeczki przyplątało się mega-katarzysko i się strasznie męczyła w nocy biedaczka... mam nadzieję, że chociaż Wy jesteście dziś radosne i wypoczęte, bo mi daleko do tego, oj daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja wlasnie chwile temu wypilam glukoze i czekam jeszcze pol godzinki i lece na pobranie drugi raz. Tylko ze strasznie mnie mdli dzis chyba bedzie kiepski dzien.....wiedzialam ze tak bedzie po tej glukozie;( W nocy tez za bardzo nie spalam bo cos mnie katar zbiera a to bedzie dopiero tydzien bez snu bo kropelek nie mozna stosowac.... Tak ze dzien nie zaczal sie optymistycznie.Pocieszam sie tylko ze juz jutro wieczorem znowu zobacze moja dzidzie ....a tak poza tym to zimno brrrrr u mnie wszystko biale od mrozu, nie cierpie zimy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×