Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Oby się nasze bobasy poodwracały :) A teraz po całym dniu wrażeń lecę pod prysznic i spać. Dobranoc wszystkim :) Jutro na badania krwi, wrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny9
Jutro do pracy, czas kąpi kapi i do łóżka. Spokojnej nocy Mamuśki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzisiaj tez krew beda pobierali i mocz oddam. jutro lekarz wiec sie jego zapytam o ten test z glukozy... zaraz wstawie pranko, prysznic i spadam aby jak najszybciej to zalatwic pozniej do mamy na sniadanko a potem znowu zakupy.. chyba nie pisalam ale bede miala problem z zakupem stanika :O wczoraj zmierzylam w jedynm sklepie ponad 10... porazka... a jeszcze taka doswiadczona byla sprzedajaca ze co rusz nowy obwod mi podsuwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Peggy strasznie sie cieszę, że będzie córa i bardzo mocno Wam gratuluję :) zawsze to bliżej równowagi w naturze :) ja idę jutro na badania, w końcu, bo wybieram się juz dobry tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuszki:) Ja też myślałam, że maluchy obracają się główką do dołu przed porodem ... ostatnio była ułozona główką do dolu Wesolutka kup sobie może na allegro, ja kupiłam alles mama, jest mieciutki i się naciaga jak piersi rosną i do karmienia ma odpinane szelki:) zamiesciłam nowe fotki brzuszka: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4e66779afb6ce90.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1f5e668b99ff77f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja tez jutro ide na badania bo w czwartek wizyta i ogladanie dzidzi....:D Ja mam ta glukoze przepisana na recepcie od gin i teraz nie wiem czy mam kupowac bo przeciez na badania prywatnie chodze? Albo wykupie bo glukoza sie przyda dla dzidziusia mozna mu podawac z woda do picia.... Piekne sloneczko dzisiaj u mnie w Mysłowicach az chce sie z domu gdzies wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka ale masz cudną piłeczkę... patrzę i napatrzyć się nie mogę, bo to taki fajny kontrast do mnie... chociaż u Ciebie sobie popatrzę, bo to naprawdę śliczny brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane! Jaka u was pogoda, bo u mnie mrozno ale pieknie i slonecznie. Maja, peggy super ze wszystko ok. Witamy kolejna dziewczynke, ciekawe czy jeszcze jakas sie pojawi;)? Zaczynam troche bac sie produ...wczoraj moja mama opowiadala mi jaki koszmar przezyla kiedy mnie urodzila, nie przyniesiono jej mnie przez dwa dni i nikt jej nie chcial powiedziec co ze mna jest. Stala pod sala poloznych i plakala, ale doslownie kazdy ja omijal bez odpowiedzi. Okazalo sie na drugi dzien ze zaraz po porodzie zlapalam przeziebienie i podawano mi antybiotyk. Kiedy sluchalam mamy, po prostu sie poryczalam, tam mi sie jej zal zrobilo:( jak bardzo musiala sie martwic! teraz tez mi sie lezka kreci jak o tym pomysle. Mam nadziej, ze czasy sie zmienily i zadnej kobiety nie spotka juz nic takiego w szpitalu... Co do ulozenia dzieciatka to siostra mojej znajomej miala juz zaplanowana cesarke ze wzgledu na ulozenie posladkowe a jej synus kilka dni przed porodem sie obrocil i urodzila naturalnie. Coreczka mojej kolezanki dwa razy zmienial pozycje. Tak wiec nic nie wiadomo. W jednej ksiazce znalazlam cwiczenia i specjalna pozycje do siedzenia, ktore pomagaja dzidzi sie obrocic. Jesli nie zapomne to niedlugo napisze jakie to cwiczenia. Milego dzionka. Acha jeszcze kawal Żona mówi do męża: - Ale Ty jesteś pierdoła... - Jesteś taki pierdoła, ze większego na świecie nie ma... - Wszystko, za co byś się nie wziął, zaraz chrzanisz. - Gdybyś wystartował w konkursie na największego pierdołę, zająłbyś drugie miejsce! - Dlaczego drugie? - Bo taka jesteś pierdoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka ale mi posłodziłaś:) Twój brzusio jak wystartuje to pewnie większość naszych brzuszków przeskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1. ciąży wystartowałam na dobre koło 24 tc, może tym razem będzie podobnie :) zamierzam Was niebawem dogonić drogie panie, a co... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple dobre:) u mnie też fajna słoneczna pogoda:) dziewczyny nie wiem jak wy ale ja przez tą \'\'piłeczkę\'\' powoli mam problem z ubieraniem skarpetek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mamy jeszcze jedną dziewczynkę na topiku... koleżanka lady panthera też będzie miała córeczkę... spotykamy się na innym topiku, więc wiem... wpiszę jej to więc w tabelce, myślę, że nie będzie miała nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiuję ostatnią wersję tabelki, mam nadzieję, że nic nie jest w niej namieszane... kasiak79......Kasia...29......Żary...............29.03.0 9... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K......31.03.09.. .Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów...........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec........ ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.......02.04.0 9... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan.. 02.04.09...Noemi Inka83.........Irena.....25........Pszczyna.....02.04.09 ...Robert mikolajamama...Aga....26.........Poznań.......03 .04.09.Mikołaj eliza ............Eliza.....25......Białystok...... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury ........03.04.09... umbrella82......Kinga...26.....małopolska........5.04. 09 Adaś Monixyz........Monika..29......Mazury.........05.04.09.. . MaJa86....Marzena.....22......Kraków.........05.04.0 9.MaTeUsZeK syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska......06.04.0 9... natala007...Natalia...20......Warszawa..... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ....06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....07.04. 09...chłopiec legally blonde 86..Marta..22..Warszawa........08.04.09...Bartek wesolutka......Marta.......24.....podlaskie.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice.......08.04.0 9... Lilka79......Lilka......29.....Warszawa..... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin............10.04.09 ...Krzyś Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie......10.04.09.. . martusiatko....Marta....24.....Szczecin.......10.04 .09...Franek Martenka84....Marta....24.....Koszalin........10.04.09.. . matyjasowa...Malwina..23......Będzin..........11.04.09.. . Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk...........11.04.09. .. 25wiki........... Diana.........25.....Kielce.......13.04.09....Patryk Mocca85.........23............Warszawa....... 14.04.09....chłopiec rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik.........15.04.09 ... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.......15.04 .09.Kacperek alison28.......Justyna...28.......Krakow.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów........20.04.09. .. Sunn9 Olka........24......pomorskie............20.04.09..Nikodem mimmy.....Aga......32.......Krakow.............20.04.09. .. katarina67....Kasia....29....grudziadz........20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopo....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk..............22.04. 09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk...............24.04 .09... gosian.....Gosia....28........Gostyń............25.04.09 ... joasia82...Asia......26........Poznań...........25.04.09 ... baderka...Justyna...31.........Piła..............26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk......... ......26.04.09...Maciuś Menia21...Marzena...23....Edinburgh..........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska........26.04. 09...Nadia alexandra2p..Ola......29.....Dublin..............26.0 4.09... venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk......27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa........28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja.........28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__..........30.04.09 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pogoda średnio na jeża, nie jest najgorzej, ale do pięknej i słonecznej to dużo jej jeszcze brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja:) Filka, brzuszek prześliczny:) U mnie dzisiaj pogoda okropna, zimno, mokro i pochmurno brrrr Nic tylko siedzieć pod kocykiem, ale cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka, ja mam trudnosci z ubieraniem skarpetek, butow, nawet przy zakladaniu spodniu musze sobie usiasc. A co to bedzie dalej?:) Ostatnio przed wizyta u gina chcialam sie ogolic w wiadomym miejscu i mialam problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Orzeszku:)Apple no ja też się przy tym wczoraj nagimnastykowałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Ja wlasnie wrocilam z badan krew i glukoza . i powiem wam ze to nic strasznego ta glukoza to troche slodsza woda najgorsze bylo to czekanie i pobieranie krwi az 3 razy co godzine ale juz po wsyztskim jutro odbiore wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuszki. ja też mam powoli problem z zakladaniem skarpetek :) powiedzcie czy was też denerwuje jak ktos was maca po brzuchu?moi znajomi jak mnie tylko widza i glaskaja po brzuchu bez pytania, ciekawe jakby sie poczuli jakbym ja im tak robiła.drażni mnie to, kolezanka ostatnio zapytala czy moze mnie poglaskac po brzuchu a ja jej zapytalam czym on sie rozni od jej brzucha oprocz tego że wiekszy i dała mi spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zdenerwowałam właśnie! Wyjrzałam przez okno przypadkiem i co widzę? Wyjazd z parkingu zamknięty bo ktoś postanowił wylać cement w okropne dziury które tu mieliśmy. Tylko jednocześnie to oznacza, że nie da się wyjechać a nikt nie zamieścił o tym żadnej informacji wczoraj! I właśnie muszę szukać kogoś kto po mnie przyjedzie, żeby zawieźć mnie do pracy (20km) Grrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_m
cześć jestem nowa, 22 tc, termin 21 kwiecień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_m
dziewczyny, co robicie w sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sylwestra umawiam sie ze znajomymi ktorzy maja male dzieci i robimy imprezke w domu jeszcze nie wiemy u kogo. Sala w tym roku i w tym stanie odpada ..ale czego sie nie robi dla dzidzi... Matyjasowa czemu 3 razy ci krew pobierali?? A od wypicia glukozy do nastepnego pobrania trzeba siedziec w laboratorium czy mozna isc do domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
hej dziewczyny powiedzcie mi ile przytylyscie do tej pory??tez juestem z kwietnia 3. i mam 3,5kg na plusie i na 90% bedzie to dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie 6 kg ale dookola mi poszlo i boczki mi urosly. Mi to wyglada jakby wiecej mi przybylo ale wg wagi 6 kg. W sumie to jestem zadowolona. Ale to byl taki boom w ciagu ostatniego miesiaca i yroche a teraz od prawie 2 tygodni waga stoi w miejscu narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Mamusie:) Dawno mnie nie bylo.Pojechalam na kilka dni do mamusi żeby się troche pobyczyc.Udało sie:).Niestety mój mąz zostal panem na wlościach na klka dni i wczoraj caly dzień doprowadzalam do porządku pobojowisko jakie po sobie zostawil. Peggy gratulacje!Musiałam dwa razy przeczyać żeby się upewnić,że naprawde pisze:córka:) Iza po tym badaniu trzeba siedziec plackiem dwie godziny.Ja musialam napisac deklaracje,że jeśli wyjde to na własna odpowiedzialnośc.Tylko nie wiem czemu ktoś napisal,że 3 razy krew pobierają.Mnie pobierali przed wypiciem i po dwóch godzinach czli dwa razy(a i tak mam piekn pamatke na rece).Glukoze kupiłam sama w aptece-jakies 3 złkosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza śliczna kołyska:) Co do problemów z ubieraniem skarpetek itp to też je mam, mąż sie ze mnie śmieje,że wyglądam wtedy jakbym była w 9ms,bo tak się męczę. Mi nie przeszkadza,kiedy ktoś mnie głaska po brzuchu:) Jutro wizyta, nie moge się doczekać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o zgrozo 9 kilo więcej czyli 66.Masakra: Mam juz trudności ze spaniem w nocy,bo nie mogę znależć dogodnej pozycji do spania.Mo brzuch jest wielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×