Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Wesolutka się nie martw na zapas. Podobno - powtarzam podobno - każda z nas z natury MUSI pokarm mieć tylko niekiedy może się pojawić kilka dni po porodzie, czasem względy psychologiczne blokują, niekiedy dzidzia ma problemy z ssaniem. Ja w szpitalu siedziałam cicho, nie domagałam się pomocy w karmieniu, porad i uwag, a oni się nie kwapili z pomoca...ale tym razem, jeśłi się okaże, że będzie coś nie tak - będe męczyć i dręczyć, w końcu od tego są. Zasmarkana, to uprzedź chętnego masażystę, żeby sobie jakiś fartuszek skombinował nieprzemakalny ;) Mój biedny małż wiecznie był zlany przy masażach. Powiedzcie, a leci Wam już z mlekodajków? Mnie w piątym zaczęło kapać (kilka nocy zalanych), potem cisza i teraz znów. Spanie już tylko w staniku. To oczywiście wcale nie świadczy o tym, czy pokarm będzie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam wiekszych problemow z cera. teraz co jedynie mi wyskoczylo jak jestem podziebiona, to taki starszny syfek w samym kaciku ust. i co wycisnelam a nie powiem bolalo jak diabli to od nowa sie pojawialo. az chyba w nocy zdrapalam to... najpozniej do czwartku nie powinno byc sladu. moja mama tez mnie ostatnio pocieszyla, ze tylek mi urosl, kochana mama.... gruba nie jest ale nizsza z wiekszym brzuchem i zadkiem tez :D ja jak nie nosze stanika to cycki na brzuchu mi wisza, a szczegolnie gdy sie schylam to juz przeszkadzaja, a beda jeszcze wieksze... ehh marny nasz los, faceci nie maja takich problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nie mam rozstępów na brzuchu ,ale na piersiach to juz mam z przed ciąży wiec chyba juz nigdy sie ich nie pozbędę:( Celulitis tez mi sie pokazał,piersi jak balony,a twarzy już nie wspomne,poprstu masakra, pryszcz na pryszczu:( Moja mama bedąc ze mną i z siostrą w ciży tez miałą paskudną cere i długo też nie karmiła. Ale mam nadzieje ze mi sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nic nie kapie. sutki niewiele mi urosly, brodawki same sie wiecej powiekszyly, a moze jeszcze sie poszerza. tez sie boje z tego wzgledu ze bedzie problem z karmieniem, ze dzicko nie bedzie umialo chwucic porzadnie i wyssac co trzeba... a co i jak sie wszystko okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez juz w nocy pojawia sie siaar dlatego zaopatzryłąm sie we wkładki:) A jak jestem pez stanika to ciążą mi na brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zaczeło cieknąć jak byłam w 16 tyg. A tez zastanawiam sie jak to bedzie z jedzeniem przy karmieniu,bo jak ostatnio pytałam sie mojej koleżanki co je bo ona tez karmi maluszka to powiedziałą ze je to co w ciąży, maluch jej rośnie jak na drożdżach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi i gabarytów wolę się nie wypowiadać co do szczegółów, bo my zupełnie inna grupa wagowa ;) Ja praktycznie od pierwszego miesiąca zaczęłam przybierać, choć jeść prawie nie mogłam. W trzecim już widać było brzusio. nawet lekarz od USg się ze mnie śmiał, gdy robiłam badanie w 24tym tyg. Zanim chwycił za głowicę i zaczął badać zapytal z sarkazmem: "- no to który, trzydziesty tydzień? ;> - nie, 24ty, tylko taka wielka jestem :P - ale rozstępy to już pewnie niezłe?;> - jeszcze ani jednego...! - z niekłamaną satysfakcją" Żarty żartami i smialismy się wszyscy z mojego brzuchola, ale jesłi lekarz już mówi, że wielki, to coś w tym jest ;) Teraz już tylko rosne wprzód, ale tyłek, ramiona, cyc, uda.... one już nadrobiły na poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj masażer powiedział że mam byc spokojna on bedzie miał cały sprzęt niezbędny do masażu ;] Ciekawe jak długo będzie mu się to podobało :D Znam ten ból wiszących cycuniii ;D mi sie poci tam pod cyckami i sie wsciekam ;D A jak sie schylam to dyndaja sobie ;D hehe Ja zauwazyłam że po pieszczotach, gdy potem spie na lewym boku to mi cieknie z lewego... ostatnio muslałam ze kot mi narobił na poduszki a to moj cycek.. A tak to nie leci mi... sutki nie wiele urosły... ale brodawki oj taaak.... a do tego mam takie ciemne cycki, jak po opalaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze przed spaniem wtrące swoje trzy grosze:) Naan ważymy dokładnie tyle samo-przed ciąża 53 teraz 68.Moja doopa i uda to jedna wielka skóra pomarańczy.Coś strasznego.Czuje sie jak hipopotam.Ta ciaza strasznie mi sie dłuuuuuuuuuuży...cchce juz wygladac jak człowiek.... Co do karmienia to ja nie miałam zadnych problemów,żadnych zapalen,na początku tylko brodawy troche miałam pocharatane,ale bephanten natychmiast pomógł.Troche sie z nich lało przez pierwsze pół roku także wkładeczki były nieodzowne,ale żadnych przebojów innych nie miałam.Mam nadzieje,ze tym razem tez tak bedzie. Dobranoc wszystkim.Pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny co Wy tak dzisiaj produkujecie te strony, że nie mogę nadrobić w czytaniu :). Wesolutka mój mail nowagosa@wp.pl. Jestem już padnięta po tej wizycie. Jutro Wam napiszę co i jak bo nie mam już siły, jestem trochę zmartwiona tymi informacjami, które usłyszałam, ale były też dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmarkana mi tez sie pod cyckami pot zbiera. a najsmieszniejsze jest to ze jest zima chyba zmykam juz do wyrka bo pozno jest. moj jutro znowu rano musi wstac, pewnie nawet nie uslysze jak wychodzi z domu. buziole i karaluchy pod poduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Alison ja to bym chciała tyle ważyć.... strefa marzeń, pomyliłaś mnie chyba z zasmarkana mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej i przespanej nocki wszystkim odchodzącym do łóżeczek. ja czekam na męża z pracy i aż wybije godzina na fenoterol... lecę po jakieś musli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ naskrobałyście jak mnie nie było:) Mam takie pytanie zanim nadrobię zaległości. Dostałam maila bezpośrednio na maila od anka247buziaczek@op.pl z numerem telefonu i że też czeka na mój numer. To któraś z Was? Wydawało mi się, że wymieniamy się telefonami przez skrzynkę naszą, bo maila może napisać każdy z prośbą o telefon. Także póki co na tego maila nie odpowiadam, chyba, że któraś z Was się przyznaje:) Mój numer telefonu jest już na naszej skrzynce:) A teraz nadrobię zaległości w czytaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dawno w łózku byłam... ale jakoś stwierdziłam ze jak jeszcze na troche sobie wejde to nic sie nie stanie ;] i tak siedze juz godzine. Ale chyba tez zaraz pojde... wszystkie sie rozchodzicie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu to jutro napisz wszystko po kolei czego sie dowiedzialas i co cie zmartwilo... odpoczywaj kochana :) Orzeszku mi sie wydaje, ze to nie od nas. byla rpzeciez jasna sprawa, ze wywylamy na nasza skrzynke maile z informacjami, nie wymiwniamy sie bezposrednio na prywatne maile no chyba ze takowy mail bedzie w ksiazce adresowej naszej skrzynki. poczekaj moze sie cos wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku jednak sie pomylilam ten mail od naszej od Arletki :) jest juz od niej wiadomosc na poczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie czeka męczarnia jutro znowu w pracy :( Tak mi sie nie chce iść:( Głowa przestaje mnie bolec,jestem zmęczona ale wiem ze jak sie położe to będę miała problem z zaśnięciem. I mi też sie pod piersiami pot zbiera i ciesze sie ze jednak nie tylko mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maluch znowu zaczyna buszowac eheh a juz myslalam ze spokojnie usne, byla przerwa i juz po przerwie. jak sie poloze to pewnie sie dopiero zacznie ;) kocham tego szkraba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wesolutka - dzisiaj już chyba nie dam rady sprawdzić skrzynki, bo zmęczona jestem, ale rano nadrobię zaległości wszystkie:) Ja też mam siarę, już długo, także non stop piorę staniki i koszulki nocne, bo cieknie i w dzień i w nocy chociaż w nocy bardziej. Rozstępów na razie brak i oby tak dalej, ale też ciągle się smaruję. A teraz już życzę dobranoc wszystkim i lecę do łóżeczka:) Aha. W szkole rodzenia ok - było o porodzie dziś. Póki co nie czuję się bardziej przerażona, więc chyba dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka tez tak ma teraz kopie jak szalone a jak sie położe na lewy bok to koniec spania,dzisiaj jak robiłam serwetki w pracy to mnie kopało pod biustem i mało mu brakuje do żeber:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj też bardzo aktywnie spędza czas ;D czasami aż mnie zaboli... ale i tak baaardzo go kocham :** Ja też zmykam do łóżka bo oczka mnie pieką... Dobranoc bulinki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, a jakich wymiarów łóżeczka i pościel kupujecie?? Bo tą pościel co oglądałam to 100x135, a łóżeczko 120x60, czyli ta pościel jakaś taka zaduża do tego łóżeczka. A ma któraś łóżeczko, albo zamierza kupić łóżeczko z drewexu?? dobre one są?? Witaj Pola! Pola ja też mam urodziny w kwietniu, a dokładnie 4. Czyli postarałyśmy się o nasze dzidziulki mniej więcej w tym samym czasie co nasi rodzice;) O Wesolutka widze że i ty oglądasz Brzydule;) Ogólnie seriali nie oglądam, ale ten mnie wciągnął, i najciekawsze jest to że mojego I tak samo. Ogląda intensywnie razem ze mną;) Oj Kijaki wykasowałaś mnie z tabelki;(( Dziewczynki czy jak siedzicie długo to wam też pupa drętwieje?? Wesolutka, prześlij mi tego naszego maila i hasło wiadomością na nk, bo jak wczesniej pisałam to mojej poczty na hotmailu nie moge otworzyc, bo mam bardzo wolny internet. Ciekawe czy bede mogla otworzyc tez ta nasza kwietniówkową skrzynke. Orzeszku a z jakiej strony zamówiłas rzeczy dla dzidziuni? Mi wszystko w brzuchol idzie, nogi, pupa i ręce mi schudły, ale mimo tego to na nogach celulit straszny sie zrobił, no chyba że tak skóra której nadmiar teraz wisi;) A mi nic nie wycieka;(( Zanim wszystko przeczytałam, to już widzę że wszystkie poszłyście spać. Uzupełniam tabelke: i tak jak legally termin porodu wpisze z miesiączki, chociaż z usg wychodzi mi późniejszy. kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28.03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów.............01.04.09.... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin............01.04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.04.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna...........02.04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska.......02.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....29 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09.... Fabian MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn...........05.04.09..dziewczynka Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...28 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..28.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko.Marta.....24.......Szczecin............ 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.Marta.....24.......Koszalin..............10.04.09 matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.04.09. .. Nikola79......Kaska....30.......Malopolska...........14.04.09....Kacperek alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 27.......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia gosian.......Gosia.....28......Gostyń..................25.04.09 ... baderka....Justyna...31......Piła..................... 26. 04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Angela26...Ania........26.....Warszawa...............28.0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek Dobrej nocki wszystkim brzuszkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki :) to i ja poproszę namiary na tą naszą skrzyneczkę... jpodpora@wp.pl ale miałyście wczoraj wenę twórczą! doczytałam, ale po drodze zapomniałam co to ja właściwie chciałam :) dzisiaj mój ostatni dzień w pracy, od jutra zwolnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewuszki!!!!!:) Ja dzis w nocy normalnie spociłam sie pod cyckami..:D patrze co mi jst wchodze na forum a Wy tu wczoraj wypisałyscie o poceniu sie pod cyckami:D Matko..sa juz takie big ze masakra.. i w zime:D Normalnie,z\\az koszulke musiałam zmienic;)Może to jakis objaw 7 msca:>? Bo wczesniej tak nie miałam hheh..podejrzewam,że brzisek wiekszy cyc na brzuchu stad efekt naszych potów;) Stanełam własnie na wage i UWAGA UWAGA 67 kg!!!!!!:D Przytyłam 9 kg!!! Dziewczyny jak na poczatku nie tyłam teraz tez masakra!..Czytam o wWaszych wagach..ale nie piszecie ogolnie ile macie na plusie?? 9? 10? 12? kg???Czy tylko ja az tyle w góre urosłam:>? Owód brzuszka 95 cm;)Z rana heh;) Rozstepów na brzuszku nie mam..smaruje sie jak głupia po 3 razy dziennie tymi kremami..za to na piersi wyskoczyły...po bokach szczegolnie..cellulit na udach to masakra...a w lato miałam takie gle\\adkie nózki:( Mi laski moje kochane nic z piersi nie wycieka...???? Nie mam zadnej siary:( Cyc sie powiekszyl z marnego b na d:D...ale siary nie mam nadal:( roszke sie przejmuje bo Wy piszecie,ze juz Wam leci,ze od 16 tc... a ja w 28 i nie mam nic:(...boje sie,ze nie bede miala pokarmu:( Czy jest jeszcze któras ,której nic nie leci:> Czy jestem evenementem:D Lece do banku..zajrze do Was troszke pózniej:* Buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się... mi też nic nie leci i w 1. ciąży było podobnie... siara pojawiła się u mnie po porodzie a dobę po byłam zalana mlekiem... także róznie to bywa... tak szacunkowo to ja mam tez ok. 9 kg na plusie... dzisiaj się zważę u lekarza, więc będzie jasnosć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Kasiak i Baderka sprawdzcie poczte :) Legally mi tez nic nie leci, nie nerwuj sie :P bedzie gites hehe u mojego lekarza waga zepsuta ale wg niej i po dodaniu dwoch kg mam 60 na + czyli przybylo mi 10 kg. dzisiaj mamcia do mnie przyjdzie jakis biznes ma. ciekawe co takiego tam wymyslila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×