Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Kijaki, dobrze wiedzieć, że nie tylko mój maluch tak się rozpycha. Oczywiście nie mam nic przeciwko, żebyś pokazała zdjęcie mężowi. Nigdy nie wiadomo kiedy aparat się przyda:) Ja też nie miałam pod ręką i nie ruszałam się, ale mąż szybko poleciał i stąd to zdjęcie. Ja myślę że nasza skrzynka dobrze funkcjonuje i nic bym nie zmieniała. Jeśli chodzi o mój numer telefonu to z racji tego że prowadzę szkołę językową to numer i tak jest w różnych miejsach w internecie. Nigdy nie zdarzyło mi się żeby mieć z tego powodu jakieś nieprzyjemności. Jeśli ktoś dzwoni to tylko rodzice nowych uczniów:) Skoro ustaliłyśmy że nikt nowy nie dostaje już hasła na wejście to każdy będzie miał okazję przekonać się do skrzynki. Nie ma sensu się sprzeczać już o to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuszki! Wesolutka ja się potem wpiszę coś mi teraz nie wychodzi.Wreszcie cię zobaczyłam fajnie wyglądasz. Idę zaraz zrobić spagetti z mięskiem mielonym, nie mam sera żółtego Darię wyślę do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, napisałaś, że jesteś z lubelskiego. Mam takie pytanie, czy Ty to ta osoba o której myslę?:) Wiem, że pytanie brzmi dziwnie ale jeśli to Ty to będziesz wiedziała o czym mówię:) Cieszę się, że z synkiem wszystko w porządku. Ładne imię Olivier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątkowy poranek, no może w południe;)! Dzisiaj wstałam o 11, obudziłam sie o 6 do wc i przez 2 godz. spac nie mogłam, i jak zasnełam to na dobre;) Gosian, dzięki za odpowiedz. Leggaly ja na początku, jak się zwiększyła wydzielina, to też myślałam że to może wody mi odeszły, chociaż ilość tego mnie jednak uspokoiła, bo nie było tego aż tyle. Legally, co do moich preferencji co do płci, to na samym początku chciałam chłopca, tatuś natomiast chciał córcie, i jak dowiedziałam się że będzie córcia, to już teraz nie dopuszczam nawet myśli że będzie chłopiec, nie, nie, musi być córcia. I naprawdę się przeraziłam, jak mi te babki mówiły że chłopak, no i moje zachcianki na jedzenie to głownie ostre i kwaśne, słodkie to raz kiedy w niewielkich ilościach. I tak opisałaś tą dziewczynę, to brzuch mam z przodu, biodra i uda nic nie utyły. W środę mam wizytę, to poproszę moją gin o potwierdzenie płci. Wow Orzeszku, ale Ci brzuszek powykrzywiało:))) Super to wygląda. Łóżeczko b.ładne. A bok jest ściągany?? Bo niektóre z drewexu tak mają. I wymiary 120 czy 140???? Dziewczynki, ja wysłałm swoje dane do wszystkich z was na wasze prywatne skrzynki, z naszego kwietniówkowego konta. Dostały wszystkie?? Ale już za miesiąc będe miała szybkiego neta, wiec wtedy już będe słała ze swojej prywatnej poczty. I już niedługo będę mogła zrobić pokoik dla dzidzi, cieszę się bardzo. Kupiliśmy wkońcu swoje mieszkanko, bo jak dotąd wynajmowaliśmy. I moja dzidziuńka będzie miała swoj pokoik, yuppie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o zmiane skrzynki, ale o zmiane hasla. przynajmniej mi. bo masz prawo nie podawac tego czego nie chcesz, ale tez mysle ze skoro tego nie chcesz robic, to tym samym nie powinnas miec do skrzynki dostepu. z mojej strony to nie jest zlosciwosc ani sie nie kloce, ani nie chce sie klocic. wydaje mi sie, ze podalas adres aby dolaczyc do skrzynki, bo nie moge cie znalesc u siebie na prywatnej skrzynce. a wlasnie dziewczynom ktore mi wysylaly cokolwiek na prywatna @ powysylalam najpierw dane do naszej poczty. reszta dziewczyn widac tez jest w porzadku, po mimo tego ze moga pisac z nami krotko. czasem odzywaja sie czesciej niz te, ktore sa od samego poczatku. z mojej strony nic nieprawidlowego czy zlego sie nie dzieje, mysle ze reszta tez nie ma zastrzezen. nie chce na kimkolwiek wywierac czegokolwiek. kazdy ma swoje zdanie. i niech kazda sie w tej kwestii wypowie osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy ktoras z was tez ma takie bardzo wrazliwe dziasła bo ja jak jem jabłko to czasem widze krew tak troszeczke ale mnie to niepokoi i jak zeby myje tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, ja mam chłopca, ale zachcianki już teraz to raczej głównie na słodkie rzeczy:) Więc chyba nie ma reguły. Co do łożeczka to można odkręcić cały bok (bo montaż naprawdę nie był skomplikowany). Ma też wyjmowane szczebelki - tak było w opisie, choć powiem szczerze nie sprawdzaliśmy gdzie i jak to zrobić. A wymiary to 120x60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak no to gratuluje wlasnego M :) mi tez sie marzy, ale wiem ze dlugo dlugo to bedzie nieosiagalne. marta a czy ja ciebie widzialam?? bo nie kojarze?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, ja też tak mam z dziąsłami, choć to podobno normalne teraz. Ostatnio jak jadłam jabłko to właśnie zauważyłam krew:( Do zębów kupiłam miękką szczoteczkę ale i tak czasem krwawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka mi własnie chodzi o to ze jak ktos sie nie chce ujawniac to nie powinien miec dostepu do skrzynki bo to bez sensu i tez sie nie chce kłucic zreszta pozostawiam decyzje tym dziewczynom ktore sie ujawniły ja bym podała namiary ale sie obawiam gdyz juz raz podałam kiedys jak juz wczesniej pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja tez niedawno wstałam ale nic mi sie nie chce:( Co do teściów to nażekać nie mogę bo i nawet bardzo za nimi tęsknie:( Orzeszku jestem w szkou ze maluszek moze wyczyniać takie akrobacje:) A łóżeczko jest przśliczne, tez chciałam z szufladą ale cholera jasna tutaj nie są tak modne:( Co do maluszka to znowu czuje go bardzo nisko i kopie mnie tez nisko to dość dokuczliwe i niezbyt przyjemne Zasmarkana mama ja tez kończyłam liceum zaocznie i wiem jak to jest i podziwiam cie ze masz tyle energi wciąży na szkołe:) U położnej mam wizyte 5 lutego a usg 30 stycznia wiec oby wsyzstko było dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak tez gratuluje własnego M dziewczynki czy urzadzacie osobne pokoiki dla maluszkow bo ja chyba narazie wstawie łózeczko do sypialni bo bede sie bała ze cos sie dzidzi stanie w nocy i ze nie usłysze jak bedzie płakac albo cos prosze doswiadczone mamy o porade czy sprawdza sie wstawienie łózeczka do sypialni czy lepiej w osobnym pokoiku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ślubu to tez mamy tylko cywilny i nikt sie nie wtrącał ,tylko oczywiście mojej mamy siostra co chwile sie pytała a kiedy slu a jej na to my juz jestesmy po slubie a to ze nie było na nim całej rodziny to tylko dlatego ze to miał być nasz dzień i koniec:) Dała sobie spokój później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ztego co pamiętam to gosia wypowiadała sie na temat łóżeczka w sypialni i popieram jej zdanie czyli ze to dobry pomysł na początek aby melęństwo był z rodzicami w sypialni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmm zrobiłam sobie koktajl bananowy:) Znaczy się zmiksowałam jogurt naturalny z bananem:D Pycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak angela mi tez o to chodzi. ale wydawalo mi sie, ze chcialas sie dopisac. no chyba ze omylkowo jakos wyslalam do ciebie maila. ja wiem, ze pola chciala sie dopisac a teraz jednak postanowila, ze tego nie bedzie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ponawiam pytanie dot wagi i obwodu brzuszka.. u mnie obwód stoi w miejscu a waga spadla i zaczynam sie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy tylko dwa pokoje jeden goscinny a drugi nasza sypialnie i dziecko bedzie z nami w sypialni. no chyba ze z czasem wynajmiemy wieksze mieszkanie, i maluch bedzie starszy to wtedy dostanie swoj pokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroweczki u mnie przybylo w pasie 1 cm i chyba tez waga psozla w gore. nie wiem czy jesli sie schudnie kg to czy to czyms grozi. moze sprobuj zadzwonic do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny:) widze ze jakies zamieszanie powstało z tą pocztą,zgadzam się z Tobą wesolutka,nie ma sensu nic zmieniać;) co do wydzieliny,to od jakiegoś czasu noszę już wkładki,bo chyba by mi po nogach leciało,dzisiaj się wystraszyłam że coś jest nie tak,bo mokro się zrobiło mi,ale to tylko śluz:o Gosian mam pytanie w tym sklepie pati i maks mają w miarę dostępne ceny,bo ostatnio słyszałam że dość wysokie są??? Kasiak gratuluję własnego M,fajnie tak mieszkac samemu,coś o tym wiem:D zasmarkana,wiem coś na temat nauki gdy jest się w ciąży,ja zaczynałam technikum wieczorowe w 4mies ciąży,zajęcia 2 razy w tyg,jak się córka urodziła to dostałam miesiąc wolnego,maturę pisałam jak córka miała 2.5roku,ciężko było ale jak się człowiek uprze to da radę,trzymam kciuki że z Tobą będzie tak samo;) A co gwarantuje ślub kościelny,tylko to że można ochrzcić dziecko bez problemu i do komuni przystępować.Ja mam ślub kościelny,ale to jest każdego indywidualna sprawa,więc co rodzina ma do gadania najgorsze są stare ciotki i babcie:( Normalnie naszła mnie ochota na sernik Izaura,juz jest upieczony i jestem ciekawa jak wyszedł,pierwszy raz go piekłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syla-k ja bylam w pati i maks na starołęce i tam ceny są w miare ok takich podstawowych rzeczy do wyprawki, na ciuszki i inne uwagie zwracałam, za to w selgrosie bodziaki kosztują średnio 4-6 zł jak ktoś ma blisko to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszek przed chwilą oglądałam zdjęcie,superowsko to wygląda:D ja wczoraj położyłam sobie książkę na brzuchu,bo odbierałam tel. to malutka tak kopała że aż książka podskakiwała,też był niesamowity widok,ale do Twojego to mi daleko;););) co do obwodu brzuszka to ja mam już 104cm,:(:(:(normalnie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mikołajamama co do ciuszków to mam duzo bo szwagierka ma córkę,więc od niej dostaniemy. ale chodziło mi o wózki i może pościel,bo nie wiem czy się opłaca przez allegro zamawiać,zawsze możesz w sklepie zobaczyć,a tak musisz czekać aż przyjdzie:( my byliśmy w niedziele w Auchan w Komornikach i jest totalna obniżka na ciuszki niemowlęce,kupiłam piękny różowy komplet z polarku na odbiór ze szpitala,mam nadzieję że maleństwo nie zmarznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syla nie boj zaby, ja ciebie szybciutko dogonie co do obwodu brzusia :P ja juz mam 99 :) tylko 5 cm mniej :) uciekam na jakies zakupy, w koncu pierwszy raz od kilku dni wyjde na zewnatrz :) tylko najgorsze musze odsniezac auto nie chce mi sie choc zawsze to bardzo lubilam. ale w pare miejsc blizszych i dalszych msuze podjechac wiec niestety mus. buzka do pozniej jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, fajnie że do nas dołączyłaś:) Gdzie chcesz rodzić bo nie pamiętam czy mówiłaś? Fajnie mieć znajomą młodą mamusię w pobliżu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o wozki to nie zwracalam uwagi na ceny bo juz mam wozek, poscieli tam nie zauwazylam bo to raczej maly sklepik ale slyszalam ze ten na polnej jest duzy.posciel znalazlam w hurtowni w komornkach taka jak na allegro z tym ze w komornikach 42 zl na allegro 28 zl, ja tez zamowilam taka z Mamo-tato jak maja wiec dam znac jaka bedzie.zmykam na usg juz sie doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawe dziąsła udzielają sie i mi... ;/ Nawet szczoteczki dla dzieci używam :D MRÓWECZKI właśnie dzwoniłam do położne i w momencie zobaczyłam co napisałaś na temat spadającej wagi i zapytałam ją z biegu czy to coś złego... Powiedziała że jeśli to np kg... czy powiedzmy dwa, to nie ma powodów do obaw, bo wiadomo.. czasami mniej się zje... i np chodzeniem, czy jakimś innym lekkim wysiłkiem sie spali.. a może to waga była źle ustawiona. Ale jeśli zaobserwujesz że ona ciagle spada... to należy sie udać do lekarza. U mnie obwód 96...;] hm.. czy to może po zjedzonym obiedzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj też bym zjadała sernik. Teraz jak wiem, że nie mogę to mam straszna ochotę na słodycze. Położna powiedziała, że jak cukier będzie w normie przez dłuższy czas to można od czasu do czasu kawałek babki, parę krakersów. Sylwia jeśli chodzi o ciuszki dla maluszków to ceny nie powalają, ale strasznie mi się śpiochy podobały, więc kupiłam a ich ceny to 27 zł, a kaftaniki do nich w cenie 19 zł i widać, że bawełna dobrej jakości. Chciałam też kupić kombinezoniki polorawe białe na wyjście ze szpitala, ale był akurat jeden no i trochę przesada bo kosztował 91,50 zł. Ale udało mi się też kupić dla synusia kurteczkę zimową z przeceny na przyszły rok bo trochę większa za 60 zł. Bodziaków tam nie kupowałam chociaż były do kompletu ze śpiochamy, ale dla mnie taka bielizna musi być biała bo nie lubię jak przebija kolor przez inne ciuszki. Za dwie pościele z wypełnieniem firmy feretti zapłaciliśmy za jedną 239 zł a za drugą z uwagi, że nowy wzórk 249 zł. Nie chcę się wypowiadać czy to drogie rzeczy bo dla jednych drogie dla innych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×