Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

moj maz ze swoim dyrektorem doszli do wniosku ze kobiety maja fajnie: zachodza w ciaze i maga 9 miesiecy nie pracowac a im placa.. no i macierzynski do tego i jeszcze dodatkowo placa jak sie dziecko urodzi..... :D:D ehhhh faceci.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mróweczki moja sąsiadka mała też miała dzis bal i przylazła rano ok 8 się pokazać, szczerze... nawet nie pamiętam za co była przebrana ;D spałam :D Jutro przyjeżdża kosmetyczka zrobić mi próbny makijaż.. no fajnie tylko jakby nie mogła we wtorek to przynajmniej byłabym ładnie umalowana jak mój przyjedzie a tak to tylko tyle co w domu... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, widze ze na naszym topiku to tak na zmiane smuteczki i zarciki, jak to w zyciu... Legally trzymaj sie i odpoczywaj. Masz tu kilka kolezanek w podobnej sytuacji, wiec jest sie komu wyzalic. Dziewczyny ja sie tak ciesze ze nie musze lezec, trzymam za was kciuki! Usmialam sie z tymi wlosami powodujacymi zgage:) Zabobony sa the best:) Ja kwitne ciagle w pracy (do 17:(, ale potem jade z mezusiem na zakupy spozywcze jenak juz zapowiedzialam ze nie ma zmiluj i musimy do jakiegos dzieciego sklepu po drodze wstapic! Wczoraj przyszedl kocyk dla dzidziusia, ktory zamowilam przez internet, ale sliczny, och cudo. Dziewczyny mam dwa cienkie kocyki, czy myslicie ze powinnam dokupic jeszcze jeden gruby? Jestem troszke zla na meza bo obiecal ze bedzie malowal jutro w dziecinnym pokoju a tymczasem umowil sie z kolegami na snowboard, wiec nici z malowania:( Chcialabym zrobic to jak najszybciej zeby farba sie \"wysmierdziala\" no i ogolnie nie moge sie doczekac tego pokoiku po remoncie:) A za kare na objad dla meza zrobie cos z kasza gryczana, ktorej nie cierpi;) Taka ze mnie msciwa baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple_Seed - myślę że starczą Ci dwa... przecież już ciepło będzie się robiło.. ja np. kupuję taki kocyko-beciko-rożek czyli 3w1 no i do tego zwykły kocyk. I starczy. ;] A jak nie to zawsze można dokupić... :):) Mam ochotę na spacer..;/ ale nie mam z kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej apple ja chyba troche przesadziłam z kocykami bo mam 2 cienkie 1 średni i jeden grubszy i do tego 2 rożki którymi też w sumie mozna przykryc, grubszy kocyk kupilam do wozka bo nie kupowalam juz poscieli, zasmarkana a ja wlasnie mam dosyc wszelkich wizyt i unikam ich jak ognia, mojego nawet samego chce wszedzie puszczac ale on nie chce mnie zostawiac samej wiec ide z nim żeby nie kwitł w domu coś mu sie należy w końcu dzisiaj ide na urodziny do kolezanki do lokalu chcialam sie wykrecic ze niby palą tam i nie pojde ale ona tak chciala zebym przyszla ze zarezerwowala sale dla niepalących :) a ja juz po praniu i sprzataniu nie mam sily nigdzie isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, macie racje, jest jeszcze rozek...jeden z usztywnieniem dostalam od szwagierki a drugi miekki sobie kupie. Gdyby braklo mi kocykow zawsze mozna dokupic. Ja z kolei przesadzilam chyba z flanelkami i takimi lepszymi pieluszkami, mam tego mnostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajamamo to sie ciesz że masz tak uprzejmą koleżankę ;] Ja idę trochę poleżeć... później zajrzę co tu naskrobałyście ;D Aha.. miałam jeszcze w planach zrobić segregacje ciuszków.. ale to póżniej ;] buziaczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby mam duzo kocykow po corki, ale musze dokupic cos chlopiecego.. kupilam jeden bawelniany w tesco bo byl w promocji i mysle ze jeszcze jeden kupie i tyle.. w koncu wiosna w pelni bedzie zanim na spacerki zaczniemy chodzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini-1981
Jaki jest Wasz adres - le tam jest zer w tych kwietnióweczkach, bo chcę Wam przesłać tą książkę język niemowląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dwa cienkie kocyki i jeden grubszy. Mam na coś ochotę tylko jeszcze nie wiem na co.. muszę męża wysłać na zkaupy chyba, żeby kupił coś dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis liczylam mam 8 zwykłych tetrowych pieluch, 3 takie grubsze z ikei i 2 flanelki, do tego 2 takie malutkie reczniczki, mam nadzieje ze mi to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusiu (legally) tak mi współczułas i teraz Ciebie to samo spotkało trzymaj sie cieplutko damy jakos rade mocniutko cie pozdrawiam i trzymam kciukasy zeby było wszystko ok dziewczynki czy ktoras z was ma jeszcze mdłosci bo mnie mecza juz drugi dzien i nie wiem czy to jest normalne bo troszke sie obawiam czy tej jelitówki mi moj krzysio nie przytargał z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini-1981
kwietnioweczki20009@o2.pl ?? Nie pamiętam a nie mogę znaleźć. Aha - nie mogłyście stworzyć adresu z liczbą 2009 bo jest zajęta przez nasze forum na gazeta.pl My sobie tam przesyłamy bajki dla dzieci, muzykę relaksacyjną, listę wyprawkową (swoją drogą naprawdę dobrą), książki itp. Mogę Wam przesłać, ale potrzebny mi adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam właśnie miseczkę kiwi i bananów posypanych kakao i z bitą śmietaną :D Potem nie wiedzieć czemu próbowałam włożyć bitą śmietanę do zlewu a brudną miseczkę do lodówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini-1981
thx Już wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini-1981
hmmm nie mogę wysłać - zwraca mi że nie ma takiego adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki dziękuje Wam za słowa otuchy... chyba bardzo sie przejełam słowami lekarza bo ciagle lezałam a raczej usnęłam do 17;P... Teraz zaraz ma mnie odwiedzic kolezanka..poopowiadac ploteczki z pracy;) heheh Angela, Mroweczki pewnie,ze damy rade:) Angelka ja też mam mdłosci czesto... od 2 dni codziennie rano np;/.. gin mowi,ze to wina hormonów.. Czy Wy dziewczyny tez sie tak pocicie? Ja normalnie w nocy to odkryta spie.. a pod cyckami to mam wrecz powódz:D.. gin mówi,ze to normalka w 3 trymestrze bo to od progesteronu... Nie moge uwiezyc ze... luty to juz 8 mies:) Jak ten czas leci:) Ja mam 20 pieluch tetrowych:) Musze pomału zaczac prac te ubranka.. kupic proszek...kupie chyba do białych i kolorowych;)... a potem prasowanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini-1981
Troszkę Wam wysłałam. Wieczorkiem podeślę jeszcze co nieco jak będę miała transfer szybszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie strasznie poce i tez w nocy spie odkryta, za to mój mąż kochany ciągle mnie rano przykrywa bo przecież zimno jest :) czuje juz że coraz mniej czasu nam zostało- szybciej sie męćze dłużej musze odpoczywać ale racje to juz prawie 8 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)ufff doczytałam Was ale już nie pamietam co było:) Moja córcia chyba tez łysa będzie bo zgagi nie mam:) Apple też się zastanawiałam nad kocykiem grubszym bo mam 2 cieńsze ale poczekam z tym i zobaczę kiedy wiosna przyjdzie:) U mnie waga i obwód brzucha jakoś stanęły:) wciąż mam 100cm i nieco ponad 12kg na +. Pewnie to przez to że nie chce mi się już tyle jeść, właściwie jem teraz jak przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×