Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Co do pakowania to ja już torbę mam z grubsza gotową. Moja mama wyjechała do siory za granicę na cały miesiąc, mój facet miałby problem żeby spakowac mi cokolwiek, a ja na wszelki wypadek ( skoki ciśnienia) wolę mieć wszystko gotowe. Ostatnio zaczęły mi puchnąć nogi i czekałam za wynikami moczu i gdyby sie okazało że jest białko to musiałabym zostać w szpiatlu więc pojechałam już z torbą na zwykłą wizytę ale na szczęście wszytko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syla a za jaki okres chcesz zeby ci przeliczyli to chorobowe?? za ta ciaze czy mialas jakies przed lipcem 2008? ?bo od lipca 2008 roku przeliczaja wg nowych przepisow tak ze l4 za nasza ciaze do tych nadplat sie nie wlicza bo bylo juz liczone po nowemu. Mozesz sie starac o ponowne przeliczenie podstawy do l4 za okres do 3 lat wstecz do lipca 2008. Nie wiem czy o to ci chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oilatum i Balneum baby dolewa sie do kapieli noworodka - chroni skore malenstwa, nie wysusza jej, lagodzi podraznienia i wogole... :) Orzeszku to czekamy na relacje w takim razie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do staników...jak ja teraz mam 95 C to co będzie później?? Czy ja w ogóle coś na siebie kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wtedy wniosek o takiej tresci: "Na podstawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 24 czerwca 2008 r. (SK16/06) wnoszę o ponowne ustalenie podstawy wymiaru wynagrodzenia za czas choroby oraz zasilków chorobowych,opiekuńczego i macierzyńskiego,jakie dostałam(e)m w ciągu trzech lat poprzedzających datę złożenia wniosku oraz wypłacenia mi różnicy wynikającej z ponownego przeliczenia podstawy wraz z należnymi odsetkami" . podpis pracownika skladasz u swojego pracodawcy ale pod warunkiem ze zatrudnia wiecej niz 30 pracownikow natomiast jezeli mniej niz 30 to do zusu. Jezeli teraz dostalas podwyzke to nie odczujesz tego po l4 bo podstawe do wyliczenia l4 bierze sie z ostatnich 12 misiecy pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Iza,czyli poprostu nie ma sensu iść,a chodziło mi o l4 za ciąże to ta podwyżka nie jest uwzględniana w wypłacie chorobowego? bo już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki ja również dzisiaj kupiłam jak Orzeszek kosmetyki dla maluszka- a w aptece Bepanthen i Tantum Rosa. Kupiłam tez serie NIVEA dla maluszka- moje kolezanka uzywała i była bardzo zadowolona. Pytałam pani magister o ten spirytus do przemywania pepuszka.. bo podobno sa jakies w specjalnych buteleczkach? Ale ona pow,ze nie słyszala i poleciła zwykły salicylowy.. ona takim przemywała swojemu maluchowi. Nie wiem czy nie musi to byc 70% spirytus??? Torba do szpitala u mnie też juz lezy prawie gotowa w szafie...bo jak mi sie ta szyjka skracała wolałam wszystko przygotować,,,ale w koncu nie była z nią tak żle. jest norma wiec musze sie tylko oszczedzac a szpital mnie wtedy ominał:) Wiec dopakuje pare rzeczy i już bedzie OK:) Orzeszku czekamy na relacje z USG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska.......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....31 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09....Fabian smart231.................21............Uk............... .03.04.09.......Ada natala007.................20........Warszawa...........0 4.04.09....Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn.......05.04.09 . .dziewczyna Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec Zombiaczek.Gosia.......25.......podlaskie............08. 04.09...córcia legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...30 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..30.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko....Marta.....24.......Szczecin......... 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.....Marta.....24......Koszalin...........10.0 4.09... matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14.04 .09....Kacperk alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 29......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26.04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Marlonka.... Iwona..... 34... Bielsko-Biała........... 27.04.09 Julcia sylvi_a....... Sylwia..... 27....woj.lubelskie..........27.04.09... Oliwer Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek Poprawiam tabelke mam skonczony 30 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syla jest uwzgledniana tylko ze w 1/12 czesci wiec za bardzo tego nie odczujesz to pare groszy bedzie i nie musisz nic skladac bo to twoj pracodawca co miesiac sklada do zusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally taki spirytus szybciej wysuszy kikutek. Ja używałam własnie takiego 70%. Są jeszcze gaziki LEKO ze spirytusem, ale u mnie sie one nie sprawdziły bo żeby spirytus dostał się wszędzie trzeba było go wyciskać. Najlepszy jest taki spożywczy. Ja nalewałam niewielką ilość na nakrętkę i polewałam kikutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosian.. ja kupie chyba salicylowy i taki 70 procentowy.. tez mi się wydaje,że szybciej wszystko ładnie sie zagoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie straszcie mnie z ta torba... ja narazie leze, dzisiaj uswiadomilam sobie ze za 6 tyg moge juz rodzic, a ja w rozsypce... ciuszki nie poprane, wiele brakuje buuuu kiedy ja to zrobie wszystko?? Chyba juz nad rozlozeniem lozeczka trzeba pomyslec... ehh czyli przemeblowanie pokoiku corci nas czeka, komode musze dokupic.. chyba zaczelam panikowac.. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny ale Wy pędzicie,w szoku jestem! Ja mam dopiero parę ciuszków,a Wy już torby prawie spakowane. Czekam na wypłatę i ruszam na sklepy:) Apple,niewiem czy czasem nie spotkamy się w wojewódzkim,bo poczytałam trochę i już sama niewiem gdzie rodzić. Znasz kogos kto miał cesarkę właśnie w wojewódzkim? Bo jeśli tam zszywają rownie dobrze jak w eskulapie,to może jednak wybiore ten szpital. Szczerze mówiąc przeraża mnie wyjście po 48 po cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie ja teraz też się wystraszyłam jak przeczytałam że niektóre już maja torby spakowane:( dziewczyny macie jakieś pomysły ,jakie tapety położyć u maluszka w pokoiku?ja już nie wiem sama:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witka w koncu moglam troche doczytac. odebralam wyniki z glukozy: na czczo 84, podano doustnie 75g, poziom po dwoch godzinach 89. znacie sie troche na tym?? bo ja w necie jakos nie moge znalesc, albo tak zmeczona jestem :O zdenerwowalam sie na mojego brata. kawal huja z niego i tyle powiem. chyba calkowicie nasze kontakty sie urwa bo to co uslyszlaam dzisiaj pod adresem mamy po prostu mnie przerazilo!!! zero zero szacunku dla wlasnej matki, dba tylko o wlasna dupe palant!!! dodatkowo dzisiaj strasznie malo czuje dziecko, kopniaczki ledwo wyczuwalne sa teraz, rano troszke kopal ok 5, pozniej troszke chyba jak pisalam z wami, ale to tyci tyci, potem jak bylam u kosmetyczki dwa kopniaczki po 13 no i pozniej w domu ciut po 16. teraz troszeczke tez sie udziela ale bardzo bardzo slabiutko :( martwie sie i nawet pomyslalam aby pojechac do szpitala sama nie wiem :( z drugiej strony nie chce panikowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez na wyplate czekam :):) i odrazu pokupuje to czego mi brakuje.. tak w razie czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka, chyba cos ci nie wyszedl ten wynik bo przewaznie po 2 godz jest 2 razy tyle a nie tak malutko, mi sie tak wydaje przynajmniej.mi sie jeszcze udalo kupic te bodziaki z biedronki po 9 zł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgfg
Wesolutka Wyniki z glukozy masz bardzo dobre... ja miałam podobny wynik tylko po obciązeniu 50 mg i mój lekarz powiedział , ze wyniki są rewelacyjne....gdybyś miała podwojoną ilość to miałabyś cukrzyce ciążowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem mikolaja mamo ja sie na tym nie znam, ale jutro sprobuje sie wbic do lekarza. i jak jutro di niego uda mi sie dostac to bedzie to ostatnia moja wizyta w tej przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukrzyce sie ma powyżej 190 z tego co wiem, ja mialam 85 g na czczo a po 2 godzinach 137, może i to rewelacyjne wyniki a mój gin na mój wynik też nie zareagował wiec to też dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka ja wyniki z glukozy 75 mam przy sobie i tak: na czczo 64,po godzinie 121 a po 2godz 81,dzwoni8łam do przychodni i pielęgniarka powiedziała,ze mam dobre,więc u Ciebie też musi tak być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w szkole dziś i się wyedukowałam... a na poprawę samopoczucia poszłam kupić sobie torebkę :) ładna duża czerwona ;D Wy już popakowane, a ja nawet nie mam się w co spakować jeszcze ;] Widziałam te torby w biedronce... ale nie wiem czy one jeszcze są.. ;/ Ale ja się na spokojnie spakuję na początku marca :) MaggieBlue - o czym tym pisałaś... zaraz zaraz... niech ja spojrzę... A o stanikach... Masz 95 C, później to jak później ;D Ja zawsze miałam 85 D. Stanik ciążowy mam 85 E a bardotkę do ślubu zamówiłam w rozmiarze 85 F. I jestem przerażona. Bo piersi mam naprawdę duże :O ale każdej rosną inaczej. :) mikołajamamo - super ta stronka co podesłałaś... sobie podpatrzyłam jak mój maluszek wygląda i jak będzie wyglądał kiedy mamusia i tatuś będą sobie przysięgali miłość, wierność i uczciwość małżeńską ;] i będzie już całkiem całkiem ;D legally - Twoja stronka mi sie jakoś nie otwiera... kombinowałam różnie ale sie nie dało. I o. :) MAm ochotę na coś pysznego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....31 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09....Fabian smart231.................21............Uk............... .03.04.09.......Ada natala007.................20........Warszawa...........0 4.04.09....Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.04.09 . .dziewczyna Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec Zombiaczek.Gosia.......25.......podlaskie............08. 04.09...córcia legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...30 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..30.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko....Marta.....24.......Szczecin......... 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.....Marta.....24......Koszalin...........10.0 4.09... matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14.04 .09....Kacperk alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 29......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia basiunia*....Basia......30......śląsk....................22.04.09...Miłosz gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26.04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Marlonka.... Iwona..... 34... Bielsko-Biała........... 27.04.09 Julcia sylvi_a....... Sylwia..... 27....woj.lubelskie..........27.04.09... Oliwer Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Napisałam przed chwilą do Was, ale coś komp. nie łączył i mój post przepadł. w każdym razie byłam dziś starsznie zabiegana,był u nas ksiądz po kolędzie.Żenada- bo głównym tematem jego były moje i męża zarobki, a wizyta trwała 5 minut. Ja moją walizkę do szpitala mam zamiar spakować tak pod koniec lutego.Za to zostało mi do kupna jeszcze parę rzeczy dla maluszka jeśli chodzi o kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej gluzkozy to się nie wypowiem, bo miałam tylko raz i to 50. Wynik był w normie, więc mi 75 nie robi. A ja się głupia sama wkopałam. Zachciało mi się popoludniu naleśników. Zanim sie dotoczyłam do kuchni, przypomniałam sobie, że w lodówce sa pieczarki a dla mnie naleśnik+pieczarka= krokiet. UWIELBIAM. Tak mnie wzięlo, że nasmazyłam chyba ze 30 naleśników, potem stałam przy tarciu tych pieczarek, a koniec koncow narobilam ponad 20 krokietów. W międzyczasei jeszcze, jak sie pieczarki dusily, zabrałam się za pucowanie łazienki. Teraz umieram. Krokiety opanierowane, tylko podsamażyc, ale mnie sie juz ich jesc nie chce :/ Za to nogi mam jak kołki, brzusio też niefajny. Mialam jeszcze tyle ambitnych planów ale sie poddaję. Cały ten czas, kiedy sterczałam w kuchni, kusiła mnie stojąca tam cola... zerkałam, zerkałam i w koncu teraz sączę. Dziewczyny, które pozwalają sobie na takie małe grzeszki - powiedzcie szczerze, jesli ja popijacie w ciązy, to ile mniej więcej? Szklanke, pól, czy dwa łyki?? Ja przyznam, ze od czasu do czasu MUSZE łyknąc, Zawsze uwielbiałam, a w ciazy to mi sie chce podwójnie. Kawy nie piję w ogóle, a cisnienie mam bardzo niskie, więc organizm sam woła o kofeinkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×