Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Dziewczynki pod koniec ciaży nawet jak się przypałęta grypa jelitówka to z dzidzią wsjo będzie w porządku. Należy pić smectę, ewentualnie gastrolit zeby się nie odwodnić i zjadać jakieś wafelki ryżowe czy sucharki. Myśmy przerabiali jelitówkę 2 razy podczas tej ciaży i zagrozenie było w pierwszym trymestrze, a teraz to luzik. Rozalka coca cola i pepsi są dobre na jelitówkę, ale wygazowane. Nawet dzieciom można podawać. Cielica no jak nic dopadł Cię syndrom gnazda :) Oj cos nam się zdaje, ze szybko trafisz na porodówkę :) A energii zazdrościmy. Myśmy mieli energię do sprzątania tydzień temu, ale po całodziennym maratonie mieliśmy wszystkiego dosyć. Teraz natomiast jesteśmy totalnie padnieci, katar, kaszel i gorączka robia swoje :( A jak u Was dziewczynki z jedzonkiem? Szykujecie coś co mrożenia na wasz pobyt w szpitalu? Mysmy zrobili kotleciki i już sa zamrożone, bigosik też jest, ale mama mówi żebysmy nie robili jedzonka, bo ona da chłopakom jeść. To samo mówi teściowa. Kasia humor po wizycie u fryzjera zawsze nam się poprawia. Widać u Ciebie jest tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cielica
czyli nie przejmować sie jelitówką gdyby czasem mnie dopadła...ok. a co do mojego sprzątania to trwa juz praktycznie od soboty. nawet juz staram sie wyszukiwac jakiejś chociazby drobnej zeby co kolwiek robic a do konca terminu mam jeszcze miesiac, wiec chyba troche za wczesnie na wicie gniazda...hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros81
Bobasekm to jak macie katar to Twoje dziecko też kicha i wyciera nos do chusteczki:) Tak lubiłam czytać ten topik,ale przy Tobie kobieto się nie da:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Troche sie nie odzywalam bo ostatnie dni w pracy wiec wszyscy naraz cos do mnie maja i taka padnieta jestem popludniami ze hej. Ciagle mysle o tym moim gronkowcu w wymazie i sie troszke martwie. doktorek wraca z urlopu w poniedzialek i wtedy do niego pedze dowiedziec sie czy tego nie trzeba leczyc. Niestety b. malo informacji o tym w necie znalazlam. U mnie posiew tez 40 zl kosztuje. Skurczy u mnie brak jakichkolwiek. A siara od czasu do czasu sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam tabelkę, bo zmieniliśmy planowane imię...tym razem chyba raczej ostatecznie :) Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec mini-1981........27.......Warszawa..........28.03....... Wiktor Aleks29...........29.......Kraków..............30.03.... ...synek smart231.........21.......uk....................03.04... ....Ada Natalia............20.......Warszawa..........03.04..... ..Zuzia ..megi.............27.......Warszawa..........04.04..... . Laura umbrella 82.......27......Małopolska..........05.04.......Adaś mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec pilkaplazowa.....25.......Lubuskie............08.04..... ..Chłopak Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna MaggieBlue.......26.......Wielkopolska.......09.04...... .Wojtek Bobasekm.........26......Kielce................09.04.... ..Lilia, albo Lena Martenka84......24.......Pomorze............10.04...... Martyna hugosia ...........28...... Katowice...........10.04...... Paulinka mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles Kasia cieszyn.....24.......cieszyn............13.04.......Michałek kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p…...30……...Dublin… 230 …..26.04……… 230;Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julci rozalka82.........27.......Kraśnik..............4.02(16. 04)....synio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bobasekm
popieram Milagros, Ty masz chyba rozdwojenie jaźni kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdzieleeeeeeeeeeeeeeee
za czasow starych kwietniowek ktore zalozyly to forum czytalo sie o wiele wiele lepiej i przyjemniej, forum zylo. a teraz takie dretwe jest jak cholera... i wlasnie bobasekm ma cos nie tak pod kopulka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzszych
To nie czytajcie tego forum jak wam się nie podoba i jest drętwe, ale odnośnie bobasekm to faktycznie popieram, bo sama nie jestem w stanie tego czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks256
Skoro Wam się nie podoba to forum to nie czytajcie. Nie rozumiem skąd takie głupie uwagi. Załóżcie sobie nowe, mniej drętwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wam sie nie podoba to nie czytajcie. Nie rozumiem skąd takie głupie uwagi. Załóżcie sobie swoje forum, mniej drętwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks256 to ja :) Mała pomyłka była :) Teraz pisze do stałych bywalczyń :) U nas dzisiaj zima :( Teraz pada śnieg. Ja trochę posprzątałam i nie mam siły. Jakoś dziwnie się dzisiaj czuje. Czasami kręci mi sie w głowie, jakbym była pijana. A ja nie miałam alkoholu w ustach od 8 miesięcy :( Piszecie coś o wymazach. Mnie lekarz nie zlecał nic takiego. Chodzę prywatnie i wszystkie badania też mam prywatnie. Może lekarz uznał że nie ma takiej potrzeby. Może w szpitalu robią wszystkie badania. Nie myślę o tym. wiem, że wszystko będzie ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Czesc dziewczyny. Co do mojego wyniku an cvholestaze-wszytsko w normie , nie mam sie przejmowac. Trudno , podrapie sie i wytrzymam;)Mimo wszystko amm isc do lekarza jutro, nie wiem po co ,ale jak chcial to przyjde;) Nie wiem jak jest z grypa jelitowa, nie mialam wiec nic na ten temat nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.. ja jutro robie badania na tą cholestazę... trochę się boję.. dzisiaj strasznie mi nogi puchły... zrobiły sie czerwone i błyszczące.... czy wam też tak nogi puchną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozalka, ja też zaczynam puchnąć. Ale to podobno jest normalne pod koniec ciąży. Obrączki już nie noszę od ponad miesiąca bo mi zaczęła uciskać. A nogi to zaczęły mi niedawno puchnąć. Nic nie możemy poradzić na to. Niedługo samo przejdzie :)) A jak z objawami porodowymi. Zaczynacie coś odczuwać? Bo u mnie cisza. Pobolewa mnie tylko brzuch od dołu, ale to jak długo chodze albo coś robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie nic nie odczuwam.. poza ogólnym zmęczeniem.. bólami jak na @.. i spieciami na brzuszku... a mam takie pytanko.. co sie stało z dziewczynami które załozyly ten topik i były tu na poczatku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciały swobodnie dzielić się zdjęciami i informacjami i zalożyły zahasłowane forum:-) Taki rozłam nastał, hi hi. Zanim bylam w ciązy tyle topików czytalam takich jak nasze i na zadnym się tak nie stalo. Ja to mam farta. No ale przynajmniej wesoło, cos się wydarzylo \"spektakularnego\':-) A teraz parę osób nie może zdzierżyć, ze bobasekm postanowila sobie pisac w liczbie mnogiej. Taka nasza tolerancja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie topiki jak ten powstają, gdyż każda z nas chce się podzielić swoimi doświadczeniami, obserwacjami, niekiedy wyżalić, że je coś boli, swędzi, szczyka.. Zauważcie, że sporo mamusiek to kobiety, które już mają dzieci, więc ich doświadczenie jest większe.. takie rozmowy to fajna sprawa.. szkoda tylko, że niektórzy nie potrafią zaakceptować indywidualności innych.. a jeśli komuś przeszkadza \"rozdwojenie jaźni\" (jak to ktoś określi) bobaskam to niech nie czyta jej wypowiedzi i kłopot z głowy.. wszyscy mówimy \"jestem jeszcze 2 w 1\" to może ona się czuje, że ta mała osóbka w brzuszku też odczuwa i \"decyduje\"... a faktycznie szkoda, że forum trochę ucichło.. jakoś pusto i smutno... pewnie więcej będzie aktywności jak zaczniemy się sypać..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
a mi się podoba rodzaj tego "nowego forum". Codziennie jest parę wpisów, a nie sto pięćdziesiąt dziewięćdziesiąt. W końcu mam też inne rzeczy do roboty niż czytanie tysiąca postów. Dziękuje dziewuszki, że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak i to są włąśnie uroki ogólnodostępnego forum. Człowiek nie może swobodnie popisać, bo zaraz jakieś pomarańczowe zjawy sie czepiają. Jak się nie podoba to po cholerę w ogóle tu wchodzą i czytają? Same mają rozdwojenie jaźni, bo myśmy jakoś u NAS nie zaobserwowali czegoś takiego. Aha odnośnie tego, ze kichaMY to syn też kicha i brat i w ogóle cała rodzinka zaczyna chorować, ale nie zamierzamy się tłumaczyć, bo głuptaki i tak nie zrozumieją. Pozdrawiamy NORMALNE osoby i zyczymy miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ciezaroweczki Witam z ranka. Smart ciesze sie ze ci cholestaza nie wyszla ale jak moge cie zapytac to co ci powiedzieli? Kazali ci sie czyms specjalnym smarowac? Mialam tragiczna I prawie wogle nie przespana noc. Najpierw wycieczki do kibelka co 30 min a potem tragiczne poprostu tragiczne skurcze lydek. Dziewczynki czy wy tez macie problem ze skurczami. Bierzecie cos na to? Wiem ze powinno sie brac magnez ale nie wiem ile tabletek I w jakim dawce. Poradzcie cos jak mozecie bo ja nastepna wizyte mam dopiero za 2 tygodnie a nie wiem czy dam rade wytrzymac kolejna taka nocke. Trzymajcie sie dziewczynki I zycze milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros81
Bobasekm jak pisałam o kichaniu to chodziło mi o Twoje dziecko w brzuchu,a nie o brata i reszte rodziny:/ Bo piszesz,ze jesteście chorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! U mnie dziaja piekna pogoda swieci słoneczko i od razu lepszy humor. Aleksandra kochanie ja osobiscie ci nie pomoge w tych skurczach, bo odpukac ale ja mam je bardzo rzadko. Prawie wcale. Za to walcze z hemoroidami od listopada. Ale nic mi nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Witam z rana, dzisiaj mam wolne przymusowe, bo spuchł mi policzek od tego zeba który ostanio robiłam, bolał wczoraj okropnie i znowu wyladowałam u dentysty...i niestety antybiotyk podobno bezpiecznym w końcówce ciąży ale i tak sie martwie, ale bez tabletek to nie można i to potrzeba wyższa,,, dzisiaj wiec zaraz zmykam spac bo boli mnie cała szczęka... Jeśli chodzi o grypę żołodkową czy jelitowa tez ja przerabiałąm w lutym i nie jest ona grożna ja znowu dostałam od lekarza jeakieś kropelki po których zaraz mi przeszło. u nas zimno strasznie wiosny nie widac , pada śnieg a raz świeci słońce .... Aleksandra na skurcze magnez u nas jest taki musujący jedna tabetka dziennie wystrczy, ja mam specjalny który przepisłą mi lekarz, ale w poprzednich ciążach brałam taki musujący i był świetny,,,, Pozdrawiam i miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugosiu ja miałam ten problem po pierwszym dziecku ale jakiś kremy i maści i mi pomogło , nie wiem czy radziłaś sie lekarza w tej sprawie? Bo lepiej to tera wyleczyć bo po porodzie siłami natury różnie z tym bywa... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugosia a pytalas lekarza co z tymi cholernymi H robic tzn co stosowac? Ja slyszalam ze napar z kory debu jest dobry bo wysusza I one sie wchlaniaja ale to tylko madrosci ludowe. Mamusiu tak mi przykro ze cierpisz. Wiem cos o bolu zeba w ciazy – sama przez to przechodzilam jakies 3 tyg temu I tez dostalam antybiotyk. Nie martw sie ze teraz bierzesz antybiotyk bo to juz koncowka I napewno maluszkowi nie zaszkodzi. Wiec kuruj sie zdechlaku :-) Dzieki bardzo za wskazowke odnosnie skurczy. Przejde sie dzisiaj do apteki - wydaje mi sie ze tu tez maja magnez w tabletkach musujacych. Trzymajcie sie babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki Czytam Was dosc dlugo i uwazam to obecne forum za super. Wlasnie dlatego, ze nie ma tak duzo beznadziejnych wpisow jak na tym starym forum . Kazdy dopisuje cos co uwaza za wazne i kazdy zyje swoim normalnych dziennym zyciem bez przesiadywania godzinami na necie. Kto ma na to czas i ochote??!! Nie rozumiem dlaczego nagle pokazuja sie osoby, ktore krytykuja nowe forum a tak chwala stare. Czyzby to stare prywatne forum nie funkcjonowalo za dobrze??? Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagucha- masz racje , a moze to stare forumowiczki nam tu wchodza i dogryzaja ?? Ale jak nie bedziemy odpowiadac na ich posty to moze sie odczepia. Co do naszego topiku to fakt kazda pisze istotne rzeczy bez zbednego marudzenia. Konkretnie i na temat. Alexandra i mamusia - tak mowilam o tym lekarzowi przepisal czopki i masc, ale nic nie pomaga. Moze przez te wieczne zaparcia ?? Chociaz pije kefir , jogurty. sprobuje z ta kora debu. mamusia widzialam ze jestes ze Slaska - mam pytanko, w ktorym szpitalu bedziesz rodzila ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze nowe forum funkcjonuje super a my poprostu lubimy duzo pisac i mamy na to wystarczajaco duzo czasu wiec chyba mamy do tego prawo i jestem przekonana ze te komentarze nie wyszły od zadnej z dziewczyn z naszego forum wiec nie krytykujcie nas bo my wam sie nie wtracamy poprostu kazdy teraz ma to co chce i tyle a tak apropo to pozdrowienia dla smart bo akurat ja polubiłam i załowałam ze nie ma jej z nami dlatego tu zagladam zeby poczytac co z nia a no i mam nadzieje ze sie jej wszystko dobrze układa i ze bedzie i miała latwy porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe ile wy lat macie??? Naprawde nasze forum funkcjonuje super...przedewszytkim dlatego ze piszemy o mnostwie PRYWATNYCH spraw...a poniewaz mamy duzo czasu to duzo piszemy...ALE TO CHYBA TYLKO NASZ SPRAWA JEST. Nie obrazamy Was tez...bo naprawde mamy o czym rozmawiac a z tego co widze to TUTAJ cały czas ma ktos do nas pretensje... sorry ale napewno zadna jako pomaranczka sie nie wypowiada...bo nie mamy sie czego bac...I POTRAFIMY WYPOWIADAC sie NIE UKRYWAJAC:) Jejku nie potraficie uszanowac ze chciałysmy...PRYWATNOSCI???co wam tak bardzo przeszkadza??? Wiecie dlaczego wczesniej formu było inne?? BO PISAŁY NA NIM OSOBY\"DOROSŁE\"musicie sobie cały czas dogryzac??? Jak POMARANCZKI SA TAKIE CWANE to dlaczego pisza jako pomaranczki??? Dziewczynay naprawde zajmijcie sie SOBA...za niedługo zostaniecie matkami a zachowujecie sie jak \"gówniary\"15-letnie. TAKIE JEST MOJE ZDANIE I NIE WSTYDZE SIE TEGO... Wszytskim\"prawdziwym\"kwietniowka...zycze duzo zdrówka:)zeby wszytsko było dobrze...i mozliwie szybkich i małobolesnych porodów...:) Naprawde nie ma sensu sie obrazac i kłocic:( A TAK POZATYM...u nas juz sa 3 dzidziusie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×