Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość alexandraae2p
Swieta Swieta i po Swietach :-( a nawet milo bylo :-) Natala serdeczne usciski i gratulacje dla ciebie i Zuzi 🌻 Wyglada na to ze kilka z nas ma wizyty ustalone na jutro. Ja tez ide do swojego gina na 15.30 no i zobaczymy czy cos powoli sie rusza. Mam nadzieje ze tak bo juz nie mam sily byc w dwupaku. Wiec trzymam kciuki za nas wszystkie zebysmy jak najszybciej mamami zostaly :-) Trzymajcie sie dziewczynki. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale klawisze mi sie pomylily i moj nick wyszedl pomaranczowy. A i jeszcze jedno Natala jak dojdziesz do siebie to daj znac jak tam bylo z twoim porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobasekm co do zaparc to w ciaży w ogóle ich nie miałam.. mogłam do kibelka śmigać kilka razy dziennie... a po porodzie coś się stało i mogę tak łazić ze 3 dni.. a brzuch mnie czasami boli okrutnie.. nic nie biorę.. ale ostatnio się zastanawiałam czy czegoś nie brać.. jogurty i dieta bogata w błonnik nic nie pomagają.. ech.. kobiety maja przechlapane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaMaPi
natala - gratulacje córuni. Zeby zdrowo rosła no a Ty zebys szybko doszła do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koskamika
hej ja 1 dzien po terminie, poki co zadnych objawow. rozwarcie na 1,5cm. wiecej ruchu byc moze przyczyni sie ... a jakie sa wasze doswiadczenia? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koskamika ja kilka dni przed porodem zrobiłam wielkie przedswiateczne porzadki.. wymylam okna, we wszystkich szafkach posprzatalam... blyszczalo ze az bylo milo.. no i w nocy przez 3 dni miala skurcze ktore rano sie konczyly.. ale 4 dnia juz bylam rozpakowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po porodzie mam anemie, biorę żelazo i też mam zaparcia. Dzisiaj ide kupić czopki glicerynowe. Może pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni-k
Witam poświątecznie. Choc termin mam na 20 kwietnia to zastanawiałam sie jak przetrwam świeta, ale było ok. W sobotę wieczór miałam całkiem silne bóle, a przez 2 dni nic. Już sama nie wiem co mysleć, czy ja dobrze odbiorę sygnały porodowe. Myślę, że ból mnie "dokształci". Dziewczyny mało piszecie o zzo podczas porodu, czy żadna nie miała czy ja przeoczyłam. Ja nastawiam się własnie na to znieczulenie i chciałabym wiedzieć jak szybko potem dochodzi się do siebie. Prosze napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka ja też serdecznie gratuluje urodzenia córci :D:D:D:D:D:D:D Rozalka w ciąży to i ja śmigałam do wc, a teraz.... koszmar jakiś :( MaggieBlue po porodzie tez przez tydzień dostawałam żelazo i o dziwo bez problemu mogłam się \"oczyścić\", za to teraz mam mega problemy. Też się zastanawiam nad czopkami glicerynowymi, ale może ktoś ma jakieś inne sprawdzone sposoby? Kobietki w dwupaku - chyba Was już nie dużo zostało, bo kilka miało dziś się stawić w szpitalu i Basia miała mieć cesarkę. Ciekawe czy już po? Ani sie obejrzycie a będzie po wszystkim :) Buziakuję gorąco 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie!!! Gratulacje dla Natali!!!! U mnie świąteczne noce nie były przyjemne, skurcze po 2 godzniki, ale przechodziło, dzisiejsza noc była ok wiec się wyspałam, ja mam się stawić w szpitalu 21 za tydzień jak nic wcześnie się nie bedzie działo, więc narazie czekam... ale teżjuż chciałąbym urodzić bo coraz gorzej sie czuje... Zmęczona jestem tymi świętami no i wsumie dobrze ze już po, tylko wszyscy pchali jedzenie ufff.... Dzisiaj sobie siedze z dzieciaczkami w domu i leniuchujemy poświątecznie, ale ja chyba wezme się za prasowanko... Miłęgo dnia... Znieczulenia ja napewno nie bede brała bo wiem że ból jest do przeżycia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama82
ja mam termin na pojutrze, objawów zero, zadnych skurczy,zaczynam sie zastanawiać czy ten termin to mi dobrze obliczyli??? czy kazda z was miala objawy przepowiadające poród czy to przyszło nagle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej przyjaciolce odeszly wody nagle, bez zapowiedzi, bez czopu, bez skurczy przepowiadajacych nawt minimalnych. Ja juz 6 dzien po terminie i skurczy zadnych tez nie mam nie liczac baaaardzo delikatnych boli podbrzusza, ale musze sie w nie wsluchiwac zeby poczuc. Ide dzis o 13 do lekarza, zobaczymy co dalej. Dziecko wierci sie niemilosiernie i tyle. czekamy na newsy od dziewczyn ktore zniknely;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonika1234
Czesc, Pisze własnei odnośnie ŻADNYCH OZNAK PORODOWYCH. Dzisiaj u mnie 2 dzien 40 tygodnia i nie mam skurczy ktore bolą, nie odszedł nawet odrobine czop, wody nie sączą się, w nocy nie mam skurczy. Czy jest w takim razie racjonalnej wielkości szansa, ze porod moze sie rozpoczac z dnia na dzien , bez paru dni przygotowujacych w postaci nieprzespanych nocy ze skurczami itp? Szansa jest zawsze tylko - jaki % mozliwosci jej zaistnienia? Jak bylo u was? pozdrawiam, coraz bardzije zniecierpliwiona i spanikowana wywoływaniem porodu, masazami szyjki, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose wam temat
i zloże gratulacje dla wszystkich kwietniowych mamuś i ich dzieciaczków. A szczególne gratul;acje dla Natalii i jej maluszka. 9 kwietnia to dla mnie też magiczna data którą wspominam ze wzruszeniem, choć minęlo już sporo czasu od tego dnia kiedy uslyszalam pierwszy krzyk mojej córeczki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Czesc dziewczyny-szybkie info- Urodzilam Adusie w niedziele zajaczkowa:) 54,5cm 3750 przez sn. mam ogromny problem z sutkami-az zakrwawione dlatego daje sztuczne mleczko:( Mam nadzieje,ze je wylecze jkak najszybciej i podrazniona pochwa na maxa. szukam wlasnie pomozy. Gratuluje dzieciaczkow i do napisania nie tak syzbko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Ja mialam znowu nie przespana noc - co jakis czas lapaly mnie skurcze. Ja tez dzisiaj do gina troche sie tego obawiam bo nie czuje sie najlepiej a musze sama prowadzic bo moj M pojechal na jednodniowe szkolenie. Basiunia mam nadzieje ze ty juz po cesarce i wszystko poszlo ok. Tez jestem ciekawa czy sie ktoras rozpakowala przez swieta :-) Smart cos ty sie nie udzielasz? Czyzby to ty? Pozdrowionka i sciskadelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze wywolalam wilka z lasu - smart - gratulacje dla ciebie i twojego malego zajaczka a raczej zajaczkowej 🌻 Trzymaj sie kochana i dochodz do siebie jak najszybciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles Kasia cieszyn.....24.......cieszyn............13.04.......Michałek kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo Sunny9..........25..........Pomorskie..........19.04...N ikodem moni-k............29........Warszawa..........20.04..... ...Zuzia OluniaL..........25.........Warszawa..........21.04...ch łopiec basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p.....30.......Dublin.............26.04.... ...Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa NICK ...........D.P....... T.C ....PORÓD....... IMIE.... WAGA... WZROST mini-1981.......12.03 .....37........sn .......Wiktor......3100.....53 Martenka84....19.03.....37.........sn........Martyna.. .2600.....51 pilkaplazowa...23.03.....38.........sn..... ..Wojtek......3280.....51 Bobasekm.......26.03..... ...........cc........ Lenka .....2520.....51 Umbrella82.....26.03 .....38.........sn .......Adas........2600......51 rozalka82.......28.03.....39........sn........Jakub.. .....3310.....53 Aleks29..........30.03.....40........sn........synek... ....3500.....52 Megi.............30.03.....39........sn.........Laura... ...3250......51 hugosia..........02.04.....39........sn.........Paulina. ....4250.....59 MaggieBlue......04.04.....39.......sn..........Wojtek... .3500....54 Natalia.........09.04........40......sn..........Zuzia.. .....3400....53 Smart231......12.04.......41.......sn..........Ada..........3750....54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart :D Najserdeczniejsze gratulacje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Szybkiego powrotu do siebie życzę. Proszę ucałować malutką od wirtualnej cioci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia cieszyn
hej dziewczyny, urodzilam michalka w wielki piatek 10.04.09 :) porod byl ciezki nie dosc ze jestem pocieta to jeszcze popekana, mam 7 szwow, wiec dlugo nie nie pisze bo nie mogec siedziec na tylku...ale maluszek rekompensuje wszystko, warto bylo pocierpiec:)teraz chodze jak paralityk, jeszcze mnie czeka sciaganie szwow w piatek....pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ogrooooooommmmmniaste gratulacje dla Ciebie i Michalka :-) 🌻. Jak dojdziesz do siebie to napisz co i jak. Rowniez czekamy na fotki twojego slodziaka :-) Wyglada na to ze nasza gorna tabelka sie kurczy w zastraszajcym tepie. Niedlugo to w niej sama zostane :-( Mela ty tez juz pewnie rozpakowana? Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo Sunny9..........25..........Pomorskie..........19.04...N ikodem moni-k............29........Warszawa..........20.04..... ...Zuzia OluniaL..........25.........Warszawa..........21.04...ch łopiec basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p.....30.......Dublin.............26.04.... ...Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa NICK ...........D.P....... T.C ....PORÓD....... IMIE.... WAGA... WZROST mini-1981.......12.03 .....37........sn .......Wiktor......3100.....53 Martenka84....19.03.....37.........sn........Martyna.. .2600.....51 pilkaplazowa...23.03.....38.........sn..... ..Wojtek......3280.....51 Bobasekm.......26.03..... ...........cc........ Lenka .....2520.....51 Umbrella82.....26.03 .....38.........sn .......Adas........2600......51 rozalka82.......28.03.....39........sn........Jakub.. .....3310.....53 Aleks29..........30.03.....40........sn........synek... ....3500.....52 Megi.............30.03.....39........sn.........Laura... ...3250......51 hugosia..........02.04.....39........sn.........Paulina. ....4250.....59 MaggieBlue......04.04.....39.......sn..........Wojtek... .3500....54 Natalia.........09.04........40......sn..........Zuzia.. .....3400....53 Kasia cieszyn...10.04.....40........sn.......Michałek................. Smart231......12.04.......41.......sn..........Ada...... ....3750....54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart serdeczne gratulacje...:D a jak cie bolą brodawki to nie patrz na nic tylko goń małża do apteki i niech ci nakładki na brodawki kupi.. mój mały tak mnie pogryzł ze jak chciałam do laktatora sciągnąć mleko to az sie przestraszyłam bo krew zaczeła się lac i mleko było czerwone... na szczęście w porę sie zorientowałam i nie dałam małemu cyca.. zbawieniem były nakładki... a teraz tak się do nich pryzwyczaiłam i mały też, że nie wyobrażam sobie karmienia bez nich.. mały doi jak z butelki.. cyc mu nie ucieka.. nie musze potrzymywać cycula, żeby mu noska nie przygniatał... jedyne utrudnienie to to ze trzeba po kazdym karmieniu je myć.. no ale piersi też się przecież przed karmieniem przemywa, bo tam na brodawkach różne bakterie po pokarmie sie rozwijają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi nasza tabelka za pierwszym razem nie wyszla wiec poprawiam - mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze :-) Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo Sunny9..........25..........Pomorskie..........19.04...N ikodem moni-k............29........Warszawa..........20.04..... ...Zuzia OluniaL..........25.........Warszawa..........21.04...ch łopiec basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p.....30.......Dublin.............26.04.... ...Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa 🌻 NICK ...........D.P....... T.C ....PORÓD....... IMIE.... WAGA... WZROST mini-1981.......12.03 .....37........sn .......Wiktor......3100.....53 Martenka84....19.03.....37.........sn........Martyna.. .2600.....51 pilkaplazowa...23.03.....38.........sn..... ..Wojtek......3280.....51 Bobasekm.......26.03..... ...........cc........ Lenka .....2520.....51 Umbrella82.....26.03 .....38.........sn .......Adas........2600......51 rozalka82.......28.03.....39........sn........Jakub.. .....3310.....53 Aleks29..........30.03.....40........sn........synek... ....3500.....52 Megi.............30.03.....39........sn.........Laura... ...3250......51 hugosia..........02.04.....39........sn.........Paulina. ....4250.....59 MaggieBlue......04.04.....39.......sn..........Wojtek... .3500....54 Natalia.........09.04........40......sn..........Zuzia.. .....3400....53 Kasia cieszyn...10.04.....40........sn.......Michałek............. .... Smart231......12.04.......41.......sn..........Ada...... ....3750....54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ogromniaste gratulacje :D:D:D:D:D:D:D Śliczne imię dla chłopczyka - Michałek, akurat 10.04 są imieninki :) Tobie tez życzę szykiego powrotu do siebie. Alexandraa spokojnie, i Ty się doczekasz Maleństwa :) I nie przesadzaj, ze praktycnzie sama zostałaś w dwupaku;) Ściskam kciuki żeby poród nastąpił szybko i sprawniutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Gratulacje dla Smart i dla Kasi , Michałek urodził sie także w moje urodzinki... super całuski dla dzieciaczków!!!! Aleksandra nie martw się ja też jeszcze jstem daleko w tabelce. więc jakby co to czekaj na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Cieszyn, Smart gratulacje dziewczyny!!! Ja juz po wizycie, jutro rano mam sie zglosic do szpitala na kontrolne ktg i decyzje co dalej. Gin mowi, ze szyjka zamknieta:-( Serce w porzadku. A propos nakladek, kupilam jedno opakowanie na wszelki wypadek z Aventu i sie zastanawiam jak to moze dzialac? Przeciez one wystaja ponad nawet najbardziej wystajace sutki. w jaki sposob dziecko przez nie moze cos wyssac??? Ktos mi moze wyjasnic te zagadke? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia, kasia, smart - wielkie gratulacje i zdrowka dla Was i zajaczkow:-) bylam dzis u gina, mowi,ze 2palce z ledwoscia wchodza, szyjka nadal dluga. oj, powoli to idzie.. ale pocieszam sie tym, ze czasami nagle sie zaczyna. zrobilam ostatnia morfologie i teraz czekam.. a moze by tak po schodach pochodzic..;-););) moni-k, pytalas o zzo. z tego co pamietam, to nie bylo zadnego dochodzenia do siebie po. zakladaja, dziala 2h, jak trzeba dokladaja nastepna porcje, a potem przestaje dzialac i tyle. podobno powiklaniem moze byc bol glowy przez jakis czas. ja nie mialam. teraz tez sie szykuje do zzo, jednak to ulga na jakis czas. wyszlo mi troche ponizej normy ilosc plytek krwi, ale gin uwaza, ze sie nadaje do znieczulenia,uff.. ale dzis mam spiacy dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Na początek gratulacje dla nowych Mamusiek :))) Dziewczyny w dwupaku, nie martwcie się, doczekacie się juz niedługo swoich maleństw :) U mnie nie było żadnych objawów, przyszło tak nagle, niespodziewanie. Może u Was tez tak będzie. U nas troche nieciekawie. Mnie męczy katar od tygodnia, do tego kaszel. A najgorsze jest to że mały się zaraził ode mnie. Meczy go delikatny kaszel i katarek :( Jutro idziemy do lekarza. Mieliśmy iść w piątek na kontrolną wizytę, ale niestety musimy przyspieszyć trochę. Mam nadzieję że mu szybko przejdzie. Nie byliśmy jeszcze na spacerku i póki co to musimy poczekać trochę. Ach, cały czas coś musi być nie tak :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny9
Cześć Mamuśki! Ogromne gratulacje dla kolejnych szczęśliwych Mamusiek na naszym forum:) :) :) Tyle bólu, skurcze, szwy, krwawiące sutki, ale co to takiego wielkiego w porównaniu do Miłości i pociechy z takiego maleństwa! U mnie także 40 tydz i 2 dzień i w dalszym ciągu cisza:), nic ale to nic kompletnie sie nie dzieję :(, no ale już sie nie niepokoje bo przecież jest bliżej niż dalej :) :) ale i tak zazdroszczę mamuśką z maleństwami w ramionach :) :) :)! Torbe już nawet zapakowaną wyjełam z szafy :) a tak żeby była pod ręką :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×