Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość luna-luluna

Zapraszam wszystkie kwietniówki, ja prawdopodobnie tez jestem w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm według moich obliczeń bede rodzić w kwietniu jestem w ciazy na pewno wyszły ostatnio dwie czerwone krechy. Zresztą lekarz mówił ze jest tam jakaś kropeczka :)) jakies objawy ciazy odczuwasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna-luluna
Szczerze to sama niewiem, puki co mam nadzieje, a raczej podejrzenia, kochaliśmy się 5 dni temu, idealnie w dniach płodnych, podczas gdy prawdopodobieństwo zajscia jest największe:) Bylam już az w ciąży, niestety niedalo się. I teraz czuje to samo co wtedy. Otórz bol brzuszka takie ciągniecie, senność, zmęczenie, i wilczy głód:) za kilka dni zrobie test i już będzie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna-luluna
Ale jestem prawie pewna.. kobieta czuje takie rzeczy. Test i lekarz ostatecznei rozwieje moje wątpliwośći:)Poprzednim razem się nie udalo, bo pilam tetracyklinę.. i poroniłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama nie wiem ja sikm chyba częsciej niz zwykle wydaje mi sie ze wiecej jem ale jedno jest pewno spać mi sie niesamowicie chceto były pierwsze objawy a w ogóle pierwszy pierwszy to był fakt ze mi sie @ cofnęła tzn w ciagu jednego dnia sie skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna-luluna
Ja też częściej siusiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje wszystkim kwietniowkom 2009... ja rodzilam w kwietniu ale tego roku... ps. czasnakropeczke- jesli jestes juz w 5 tygodniu to termin masz na marzec a nie na kwiecien... policz sobie... ciaza trwa 40 tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem ale według moich obliczeń to bedzie początek kwietnia. jestem pewna ze nie zaszłam w ciaze wtedy kiedy ten kalkulator mi wyliczył. Zrobiłam bo byłam ciekawa jak moze dziecko wyglada ale to dopiero w 5 tygodniu jak dla mnie jestem pod konec 3 tygodnia ciazy wiec termon bym miała na kwiecień ale w przyszły poniedzialek mam wizyte zobaczymy co lekarz powie:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO czasnakropeczke
jeśli jesteś pod koniec 3-go tygodnia, to jakim cudem wiesz już, że jesteś w ciąży? przecież w takim razie powinnaś być niespełna 2 tygodnei po owulacji i spodziewać się na dniach @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy macie problemy... zrobiłam test i to nie jeden wyszły pozytywnie poza tym okres mi sie cofnął a miałam co 26 dni ostanią miesiączke miałam miec 14 lipca ale sie cofnęła tzn poleciało kilka kropel i koniec a zaszłam w ciaze ok 4, 5 lipca wiec ile to daje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzmy trzy tygodniowa ciaze test wykryje . zresztą 4 rózne testy nie moga sie mylic byłam u lekarza bo mnie bardzo jajniki bola powiedział mi ze nie moze stwierdzic ciazy bo nie zagnieździł sie zarodek ale jakieś ujscie czy cos takiego jest otwarte jak we wczesnej ciązy i macica jest napuchnieta. nie wiem mnie sie wydaje ze jest to 3 tydzień być moze sie myle dowiem sie w poniedziałek bo kazał mi przyjść moze faktycznie zaszłam wczesniej i jestem w 5 tygodniu:) ale mnie sie wydaje ze nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO czasnakropeczke
kiedy miałaś ostatnią @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO czasnakropeczke
ok, skoro cykle masz 26-dniowe, a @ miałaś dostać 14 lipca, to domniemam, że ostatną @ miałaś 18 czerwca czyli dziś powinnaś KOŃCZYĆ 5 tydzień ciąży, bo to 35 dzień od ostatniej @ i jutro zaczynasz 6 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO czasnakropeczke
aha! i czy chcesz czy nie to terminu nie masz kwietniowego, a jeszcze MARCOWY;) z @ wynika, że masz na 25 marca 2009, a jeśli do zapłodnienia doszło w tych dniach, które wymieniasz, to i tak termin jest nadal marcowy i wychodzi na 28-29 marca 2009;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka mi wychodzi że będziesz rodzić ale w marcu. Gratulacje dziewczyny. Ja mam nadzieję że nie zajdę w tym miesiącu poród byłby wtedy ok.18 kwietnia czyli \"mały baran\" a ja jestem baranem i mąż baran więc liczę raczej na maj.He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do asia-k moja ciąża trwała 42 tyg:) również rodziłam w kwietniu ale 2006:) Pozdrawaim wszystkie przyszłe kwietniowe mamy:)oraz te marcowo/kwietniowe i kwietniowo/majowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madox ja tez jestem spod barana i moja córcia według terminu także miała byc barankiem , no ale nie spieszyło sie jej na świat i jest byczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w piątek u lekarza i lekarz nie mógł stwioerdzić ciązy tak na 100% a gdybym byloa w 5 tygodniu to by było już słychać nawet serduszko a nie było powiedział mi nawet ze nie zagnieździł sie zarodek wiec??? nie mogłabym byc w 5 tygodniu bo piątek byłby srodkiem 5 tygodnia to by wszystko już było widać.. a nie było zaszlam w ciaze tak jak wam pisalam gdzies w początkach lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka ja sama nie wiem moze ja nie jestem w ciązy?? ale to testy by nie wyszly a one za każdym razem wychodzily mocniejsze!! w poniedzialek robilam znaczy sie wczoraj i wyszły już normalnie dwie grube czerwone krechy. no i brak tego okresu nie wiem dokladnie kiedy ja zaszlam w tą ciąze... no ok ale chocby nawet był to 5 tydzień to prezciez lekarz by to zobaczył prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 tydzień to ZA WCZEŚNIE
dopiero około 7-8 tygodnia lekarze potwierdzają ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka na poczatku 5 tyg malo kto potwierdzi Ci ciaze... jedynie test beta ja w 1 ciazy (tez urodzilam w kwietniu ;) ) na usg bylam w 5 tygodniu i 3 dniu dokladnie i naprawde ledwo co bylo widac... na zdjeciu z usg mam tylko pecherzyk ktory wyglada jak pusty-bo zarodek byl za maly zeby gi nawet zmierzyc wiec glowa do gory, czekaj z nst usg ok 2 tygodni, wtedy powinnas uslyszec juz serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masamamamama
wczesnie na topik kwietniowy, no ale ... ponadto - serduszko - a raczej wąska rurka która nim bedzie podejmuje pracę okolo 21 dni po zagnieżdzeniu, zagnieżdzenie następuje nawet do tygodnia po zapłodnieiu, wiec ... jedyne co mozna zobaczyc na usg tak wczesnie to cialko zółte, ja bylam w 5 tc i 2 dniu i byl pecherzyk dopiero (w pierwszej ciazy), teraz pierwszy raz na ziwycie bylam w 6 tc i 6 dniu i serduszko bilo (druga ciąża).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam operacje wycięcia torbielków na obu jajnikach lekarz mi powiedział ze często ciąza usadawia sie poza macicą po takich operacjach i chodzi mi o to czy lekarz stwierdzi czy zarodek jest w macicy czy nie bo jezeli nie t chyba lepiej wczesniej o tym wiedziec?? czy spokojnie moge poczekac jeszcze 3 tygodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co powiedzial gin, wg mnie najlepiej isc w 6-7 tygodniu zeby cos zobaczyc wg mnie i tak nic innego nie pozostalo Ci jak tylko poczekac ten tydzien-dwa i isc znowu na usg mam nadzieje ze dziudzius bedzie tam gdzie powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam w piątek 18lipca to powiedział ze mam przyjsć w poniedziałek 28 lipca powiedział mi ze wtedy coś juz powinno być widać to jest stary doświadczony lekarz już wtedy mi powiedział ze jest kiś pęcherzyk kropeczka która moze być ciąza ale nie na 100% chodzi mi tylko o stwierdzenie czy ono jest na swoim miejscu czytałam ze lekarz stwierdzi ciaze 6 tygodni od ostatniej miesiaczki a ja bede 5 tygodni i 5 dni chyab ze pójde w środe 30 to bedzie pełne 6 tygodni od ostatniej miesiaczki. Dlatego nie wiem moze faktycznie warto poczekać ale i tak sie denerwuje czy wszystko jest ok a jak mam czekać jeszce 2 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×