Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

co do stanikow do spania to ja wogole nie zamierzam spac w staniku. U mnie sprawdzily sie te krotkie pod biust koszulki bezszwowe - wogole ich nie czuc a jednak wkladki laktacyjne przytrzymuja idealnie no i nie ma problemow w nocy z wyciagnieciem cyca do karmienia:) Weszlam sobie wczoraj na styczniowki i troche poczytywalam i wiecie ze jak maz jakiejs magdy opisal porod to tak sie wzruszylam az sie poplakalam - opowiadalam potem mojemu i sie ze mnie smial co za gadzielec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Orzeszu, Naan.. zaczelyscie 31 tc.. czyli jestescie w 31 tc. Łatwo można to spr na kalendarzu ciązy na e dziecko oto link: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337.html tam dokladnie informuja w jakim jest sie tc:D Ja zaczelam 31..dzisiaj.. ost mies mialam 1 lipca. Jak ten czas szybko leci:):) zasmarkana u mnie bylotak samo z glukoza... pobrali kew na czczo..napolili 50g glukozy godzienie mialam nic nie jaesc i posiedziec na dole w szpitalu.. po godz pobrali mi znowu krew z 2 reki:D A ja dzisiaj znowu ciagle glodna:D Jutro mam wizyte.. zwaze sie wreszcie;:D i bedzie szok heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha byłam dzis w biedronce i kupilam taki śliczny termoforek, w pluszowym opakowaniu sa.np misie żyrafki tygryski i kosztuja 12,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
WESOLUTKA odnośnie staników to kupiłam 2 tutaj: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7233444 Czarne, bo białe szybko żółknął. A że z paskiem na piersi to mi nie przeszkadza bo i tak tam będę nosić wkładki laktacyjne. No chyba, że z jakiś względów jednak nie będę mogła karmić piersią to przynajmniej kasy nie będzie mi żal bo staniki są tanie. I też nie lubie miękkich jak któraś z Was. Ale cóż zrobić. Planuje karmić ok pół roku do 8 miesięcy więc jakoś to przeboleje. Czym jest 6-8 miesięcy w ciągu min 40 letniego chodzenia w stanikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Dziewczyny to Wy spicie w stanikach?? o tym nie pomyslalam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
ok moj blad, nie doczytalam, macie zamiar spac podczas karmienia piersia:) Jezeli chodzi o liczenie tyg. ja ma termin na 03.04 i tego dnia konczy sie 40 ty tydzien. Latwo obliczyc ze jutro konczy mi sie 31 tydzien, wiec dziewczyny, ktore maja termin na 1.04 31 tydzien konczyly wczoraj. Ale z tego co widze roznie to bliczamy wiec kazda sie trzyma swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Kolejny dzień mam przrombany, jestem padnięta i zaraz kłąde sie spać. jutro mam na 15.00 usg juz sie nie moge doczekać:) Smart ja jestem z Edinburgha. Nie wiem czy to normalne ale tam gdzie jest psitka to ona jets taka obolała i lekko jak by opuchnieta, i jak siedze lub za długo chodze to to czuję, Moze któraś z was ma coś takiego? I jak zwykle mam problem z doczytaniem was:) Maju śliczna kuchnia i sypialnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia , jak rodziłaś synka to potrzebowalas w szpitalu wkłady poporodowe i te jednorazowe majty czy ci dawali/ bo ja juz zglupialam dzwonilam na izbe i pani mi powiedziala ze dla maluszka nic a dla siebie mam wziac przybory toaletowe i klapki, czyli dla małego ani pampersów ani pieluch tetrowych, ani czapeczki czy rożka mam nie brac?zgłupialam calkiem chyba znowu tam zadzwonie :) aha i pani powiedziala ze jak sie bede juz wybierala do porodu to lepiej zadzwonic czy przyjmuja, czyli faktycznie porodowki zapchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze z tymi tygodniami zamotka... w poniedzialek gin mi powiedzial ze to ostatni dzien 30 tyg wiec we wtorek zaczelam 31.. a tu na tym kalkulatorze wychodzi mi 32 tydz.. policzylam dni do porodu i zostalo mi 61 dni czyli 8 tyg i 5 dni czyli gin ma racje.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajamamo nie brałam żadnych podkładów i wkładek tego wszystkiego było pod dostatkiem. Dla małego miałam krem do pupci, chusteczki nawilżające, czapeczkę, skarpetki i 2 pieluchy tetrowe. Co do majtek jednorazowych to musisz mnieć swoje. Nie dostaniesz w szpitalu bo zabraniają. Ja miałam majtki z siateczki bo są przewiewne. Juz się w nie zaopatrzyłam. Zawsze położna chodziła przed obchodem i mówiła, że są w tej i tej sali i za 10 min u nas. Wtedy zdejmowałyśmy majtochy i tylko wkładki między nogi :) Ja pomimo, że wiedziałam że miejsce dla mnie będzie to też dzwoniłam uprzedzić, że jadę. Jak dzwoniłam do położnej to prosiła abym zadzwoniła i dziewczyny uprzedziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosian a te majty siateczkowe ci sie rozrywaly?? czy cos? ja mialam normalne i podpaske duza.. krecili nosem no ale coz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczki z majatami nic się nie działo, można było je prać. A maluszka miałam cały czas przy sobie. Pamietam, że na moim oddziale była jedna położna od noworodków, która pozwalała mamom razem z nią kąpać malucha. Kapiel odbywała się na salach, na których leżały mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszku bedzie dobrze :) ja za tydzien mam znowu 3d bo mi sie maluch ostatnio pod biodro schował i nie chcial pokazac buzki, tez sie juz nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże chwile poczytałam marcówki, one już niektore ledwo chodzą albo wcale nie chodzą:( chyba sie zabiore od jutra za pranie ciuszków i tych wszystkich rzeczy prania wymagających bo coś czuje że mnie ta niemoc dopadnie juz niedlugo. a kiedy zamierzacie sie spakowac do szpitala?luty już w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku marca zamierzam się spakować. A przez luty chciałabym już skompletować sobie wszystkie rzeczy potrzebne dla mnie i małego. Choć nie pisałam wczoraj byłam w aptece i kupiłam już kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska.......02.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....31 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09....Fabian smart231.................21............Uk............... .03.04.09.......Ada natala007.................20........Warszawa...........0 4.04.09....Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn.......05.04.09. .dziewczyna Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec Zombiaczek.Gosia.......25.......podlaskie............08. 04.09...córcia legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...28 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..30.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko....Marta.....24.......Szczecin......... 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.....Marta.....24......Koszalin...........10.0 4.09... matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14.04 .09....Kacperk alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 29......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26.04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Marlonka.... Iwona..... 34... Bielsko-Biała........... 27.04.09 Julcia sylvi_a....... Sylwia..... 27....woj.lubelskie..........27.04.09... Oliwer Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko to o czym pisałyśmy wcześniej:) Bepanthen, Sudocrem, Oilatum, Tantum Rosa i sól fizjologiczną. Ja nie kupuję żadnych dodatkowych kremów. Podobno jak się używa oilatum to nie trzeba dodatkowo smarować dziecka. Dostałam za to sporo próbek kremu więc w razie gdyby była potrzeba to najpierw użyję próbki a potem dokupię jakiś krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) wpadam tylko na chwilkę się przywitać i dać znać że żyję:D oczywiście dużo mam do nadrobienia w czytaniu:( mam jedno pytanko,któraś z dziewczyn miała iść do ZUS,aby obliczyli jej na nowo chorobowe,czy może napisać jak to wyszło? ja dostałam w listopadzie podwyżkę i nie wiem czy oni obliczą mi od podwyżki jak do nich pójdę?jakby nie było to jest 250zł brutto więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff nareszcie doczytałam:) Jesteśmy po jazdach testowych naszym nowym autkiem:) super:) Co do staników to ja kupiłam ten z naturany i allesa ten tańszy. Alles jest baardzo wygodny chociaż ja tez nigdy nie lubilam miękkich staników ale w ciąży jestem przewrażliwiona i nie umiem wytrzymać w fiszbinach, zwłaszcza leżeć. Ten z naturany wygląda fajnie ale jest troszkę mniej wygodny bo ma szycia i jest mniej rozciągliwy. Co do pieprzyków to ja jestem cała popierzona ale dwa większe wycięłam w tamtym roku, jeden miałam właśnie na piersi i teraz mi się ta blizna strasznie naciągnęła i jest duza:( drugą blizne mam na dupce:( czy ktoś wie czy takie blizny można jakoś usunąć? Kijaki ja w akim razie dałam za mało mąki:( ale przepisu chyba nie powtórzę bo mojemu M nie smakowało:( Przypomnijcie mi do czego było to oilatum? Orzeszku czekamy na relację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę!! Jak wrócę to od razu napiszę! Sylwia napisała sms, że jest lekko przeziębiona, czeka na usg i jutro już wyjdzie. Ale w sumie dalej nie wiem czemu dokładnie była w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×