Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Dzień dobry dziewczyki ;) No nareszcie miałam czas do was zajrzeć i napisać, najpierw musiałam przebrnąć przez to co napisałyście i to bardzo pobieżnie . Nie mogłam się odzywać, bo miałam w domu totalny remont, na szybkiego, żeby zdążyć przed \"niunią\', ale już wszystko opanowane :) Do tego wszystkiego popsuła nam się pralka, i serwis zrobił ją dopiero wczoraj, więc nie wiem od czego mam zacząć odgruzowywać moją łazienkę ;) Widzę że mamy już skrzynkę, czy mogę poprosić jakieś namiary na nią żeby wysłać swój telefon? Ostatnio byłam u lekarza i szyjka się skróciła i stała się bardzo krucha, twardnienie brzucha często i nie zawsze pomaga łóżeczko i no-spa, mała się tak wścieka że nie raz zaciskam zęby, szczególnie że jest nisko i czuję ją właśnie tam, oj żebym tylko wytrzymała do kwietnia! A teraz zamieniam się w \"szopa pracza\" :D Zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra o kurcze!!! Oczywiście że jest to możliwe, ale termin masz po 20 kwietnia, nie lekceważ tego i powiedz o tym lekarzowi, bo my tutaj to byśmy tylko gdybały co to może być. Powiedziałaś mu o tym jak się umawiałaś na dzisiejszą wizytę? Czy ta wydzielina się ciągnęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi dzieki za odpowiedz. Nie niestety nie powiedzialam tego lekarzowi gdyz dopiero po rozmowie z nim to zaobserwowalam. Wiesz tak mi sie wydaje ze byla troche taka ciagnaca - tak jak uplawy tylko inny kolor. Mam nadzieje ze to nie czop bo to troche za wczesnie na rodzenie. Jejku ja dopiero w 34 tygodniu jestem. Troche sie tym wszystkim martwie. Megi nasza skrzyneczka to kwietniowki09@interia.pl Napisz tam maila ze swoim tel a ja odesle ci maila z haslem wiec bedziesz miala dostep :-) Jej ja jeszcze tak dlugo do tej wizyty czekac musze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie to wcale nie musi oznaczać nic złego, pisałaś że masz wysoką temperaturę, może to jest z tym związane, jednak uważam że powinnaś zadzwonić do niego jeszcze raz! i mu o tym powiedzieć a nie czekać do 19 na wizytę - tak na wszelki wypadek, będziesz wtedy spokojniejsza, a jeśli to coś niepokojącego to jest jeszcze cały dzień żeby temy zaradzić!!! Kochana dzwoń do niego natychmiast, on bardziej ci pomoże niż ja, ale koniecznie napisz zaraz co powiedział!!! I nie denerwuj się wszystko jest dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec dzwonilam i mi powiedzial ze nawet jesli to czop to mam sie az tak nie denerwowac bo czasami wypada nawet 3 - 4 tygodnie przed porodem. Niestety wczesniej nie jest mnie w stanie przyjac bo jest w podrozy i bedzie dopiero w Dublinie w godzinach pracy czyli po 19. Powiedzial ze mnie musi zbadac zanim cos bedzie mogl powiedziec ale nakazal lezec, lezec, lezec. Dzwonilam do swojego M a on w panike wpadl i krzyczy do sluchawki - to ja wychodze z pracy torbe ci spakuje i jedziemy do szpitala rodzic - jejku ale sie usmialam :-) Megi jeszcze raz dzieki - a wyslalam ci haselko i liste z naszymi numerami telefonow. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff :D Widzisz i dobrze że zadzwoniłaś, przynajmniej wiesz że to nic złego skoro kazał Ci czekać, w przeciwnym razie kazałby ci jechać do szpitala to sprawdzić, więc teraz bądź grzeczna, słuchaj się Pana doktora i migusiem do łóżeczka :D Ja muszę jechać do lekarza, bo wpisał mi w zwolnieniu lekarskim inne imię, i muszę je zmienić ;) no i dupa z prania. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dzisiaj lenię, aż brzydko... Alexandraa - to leż, leż, leż! Na pewno wszystko będzie ok, ale zawsze lepiej dmuchać na zimne. Wstawiłam pierwszy sort dziecięcego pranka, tzn pieluchy tetrowe po moich starszakach - no mam ich tyle, że ledwie się w pralce zmieściły - to teściowa tak przy pierwszym wnuku zaszalała ;-) Wiem, że mi tyle nie potrzeba, ale jak już są.... Poza tym nic mnie tak nie relaksuje, jak prasowanie pieluch ;-) ;-) ;-) Chciałam sobie pojechać na zakpy, ale za oknem co chwilę to słońce razi, to śnieżyca albo ulewa, że nic nie widać, więc dałam spokój. Pozdrawiam słonecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzęki za info na skrzynce. Wyslalam tabelke z uzupelnionym moim nr. Aleksandra, mam nadzieję, ze jeszcze nie bedziesz rodzić, ale skoro lekarz podszedl do sprawy spokojnie to pewnie ma racje. Tylko lez grzecznie w łóżku. Ja nie chora, ale też dziś glównie w łózku, z lenistwa. Do jutra mam zwolnienie. Wynudzilam sie przez ten tydzien w domu. Wszystko uprane, uprasowane, posprzatane, 2 ksiazki przeczytane, internet przejrzany...wrrr normalnie ja sie nie nadaje do zapuszkowania w domu. Na zakupy bym pijechala ale w zasadzie wszystko kupione a na fanaberie kasy chwilowo brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, annaoj. lilka dzieki za podtrzymywanie na duchu. Tez uwazam ze musi byc dobrze. A wiec ja sobie leze i leze i nudzi mi sie jak diabli. Dobrze ze mam egzamin za 2 tygodnie wiec przynajmniej mam cos do czytania :-) Trzymajcie sie dziewczynki - napewno sie odezwe jak wroce od lekarza a moze i wczesniej. Caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :-) alexandraa2p rozchorowałaś się ale skoro lekarz nie kazał jechac do szpitala to nie jest źle :-) pewnie zawitasz w gronie dziewczyn które muszą się oszczędzać i więcej leżeć niż coś robić a tak trudno leżeć i patrzeć że tyle do zrobienia :-) juz za chwile będziesz wiedziała co i jak, czekam na informacje. dziś nie śpię od 5.30, uczyłam się prawie cały dzień i zaraz wracam do nauki :-( egzamin poprawkowy mam w niedzielę. Trzymajcie kciuki. Wczoraj w szkole rodzenia położna kazała nam kupić oliwę z oliwek bo tym mają smarować dzieci po kąpaniu. W moim szpitalu nie trzeba mieć swoich ubranek dla dziecka więc nasza torba nie będzie rozmiarów max :-) Uciekam do nauki, zajrzę do was później ale nie obiecuję że coś napiszę. Alexandraa2p czekamy na informacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba zaczynam się powoli odczopowywać, na razie są to tylko śladowe, bezbarwne ilości, dlatego mam nadzieję że jeszcze wytrzymam chociaż tydzień - zaciskam nogi i nie ma wyjścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Dziewczyny, gdzie się podziewacie??? Pisać tu szybko :D Aleksandra, jak u lekarza wczoraj, co powiedział?? Daj znać koniecznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wczoraj prwie cały dzień poza domem byliśmy, a na wieczór brak sił na pisanie. Z rana wzięliśmy się za sprzatanie, ale teraz czas na relaks :) Alexandraa prosimy daj znać co i jak, bo bardzo tu ciekawe jesteśmy. Mamy nadzieję, ze wszystko w porządku. Megi hihi chyba dzidzius chce wcześniej wyjsc na swiat :) Trzymamy kciuki za wszystkie kobietki, które mają jakieś egzaminy. Teraz te nasze kciuki to mają magiczną moc :D Miłego dnia życzymy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziwczynki Przepraszam ze dopiero dzisiaj sie odzywam ale wczoraj wrocilismy do domku kolo 1 w nocy. A wiec po kolei. Pojechalismy do lekarza ktory mnie zbadal, sprawdzil szyjke - caly czas sie skraca. Okazalo sie ze to powoli mi czop odchodzi - ale lekarz powiedzial zeby sie nie martwic bo moze odchodzic przez nastepnych kilka tygodni :-). Zwazyl maluszka 33 tyg 2600g i posluchalismy serducha - wszystko w porzadku. Lekarz zauwazyl na moich nogach i rekach sucha skore (taka bardzo sucha ktora peka) no i zaczal wypytywac czy swedzi czy uzywam jakis kremow itd. No to mu wytlumaczylam ze od kilku dni strasznie swedzi w szczegolnosci w nocy (myslalam ze to norma w ciazy) tak ze az spac nie moge no to on mi bach skierowanie do szpitala na badanie enzymow watrobowych. Wiec pojechalismy zrobili mi testy i okazalo sie ze mam cholestaze ciazowa. Jest to choroba ktora wystepuje tylko u kobiet ciezarnych no i niestety przez to chorobsko mozna wczesniej urodzic. Wiec biore sobie teraz leki i leze leze leze. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Pocieszyli mnie ze nawet jak urodze za jakies 2-3 tyg to nie tragedia bo niunia duza i napewno wszystko bedzie z nia ok. A co u ciebie Megi - tez czop wypada? Czyzby malenstwo na swiat sie pchalo? Dzieki za trzymanie kciuczkow za egzaminy - ja mam 2 za 2 tyg i mam nadzieje ze do tego czasu nie urodze :-) Trzymajcie sie cieplutko. Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Faktycznie ostatnio cisza tutaj straszna. Ja zamówiłam jedyną pościel jaka mi się podobała i właśnie zadzwonili ze sklepu, że zapasy się skończyły a producent już tego wzoru nie prodkuje. Buu.. Tak trudno kupić coś gładkiego dla dziecka. Te dziecięce wzorki jakoś mi nie odpowiadają, zwlaszcza, że łóżeczko będzie stac w naszym pokoju i chcialam żeby było elegancko. Kolorowe to jak dla mnie mogą być zabawki, ale ubrania i sprzęty w kaczki, króliki i serduszka to normlnie mnie...wrrr Aleksandra odezwij się koniecznie co lekarz pwiedział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM JA ZARAZ ZMYKAM DO LEKARZA, BO DZISIAJ MA KONTROLNE BADANIE... tROCHE NIE MAM NASTROJU DZISIAJ BO WŁAŚNIE WRÓCIŁAM Z POGRZEBU... ALEKSANDRA TO FAKTYCZNIE DZIDZIUS JUZ DUZY, ZYCZE CI ABYS PRZYNAJMNIEJ WYTRWAŁA DO EGZAMINÓW BO LEPIEJ JE ZDAC I MIEC SPOKÓJ PO URODZENIU DZIDZIUSIA... DBAJ O SIEBIE... LILKA79 TO NIESTETY MUSISZ SZUKAĆ DALEJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia trzymaj sie i daj znac jak tam po badaniu. Napewno wszystko bedzie dobrze. Lilka mi sie udalo upolowac posciel na allegro - jest w brazowo kremowa i ma tylko na kolderce - po srodku wychaftowana brazowa owieczke i ten sam motyw na ochraniaczu do lozeczka. Mam nadzieje ze ty tez znajdzesz cos ciekawego :-) A jak duze sa wasze pociechy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, to brzmi fajnie. A jakiej firmy ta pościel jeśli mogę wiedzieć? Moja w 36 tc waży 2660 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka to ta firma - przesylam linka http://www.ankras.com.pl/index.php?lang=pl&str=10&kol=OW Moja posciel to OW-3 kliknij na zdjecie zeby powiekszyc (nie byla nawet droga wydaje mi sie ze zaplacilam cos kolo 150 zl ale ja nie kupowalam baldachimu. Poprzegladaj cala oferte moze znajdziesz cos dla siebie. Daj znac jak cos ci sie spodoba :-) Kurcze to wyglada na to ze nasze mala to wielkolud :-) Mamusia jak tam wizytka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1234
alexandraa2p - napisz ile częściową pościel kupiłaś? Czy tylko poszewki + ochraniacz, czy również w zestawie było wypełnienie? My wczoraj złożyliśmy łóżeczko. Wygląda bardzo ładnie ale brakuje mi jeszcze pościeli. A dziś wyszłam tylko na chwilę do sklepu no i wróciłam z super spodniami i trzema bluzkami dla Maluszka. Stanowczo powinnam się opanować!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka - w ten zestaw wchodza poszewka na kolderke i podusie, podusia (wypelnienie), kolderka (wypelnienie) i ochraniacz. Ja juz sie nie moge doczekac kiedy malucha pokoik bedzie skonczony bo juz wszystko do niego mam tylko trzeba poskladac. Fajnie ze tak na zakupki wyskoczylas i troszke fatalaszkow kupilas - mi juz maz nie pozwala wiecej kupowac bo uwaza ze juz za duzo mamy - a co najwazniejsze ma racje :-) Jeszcze tylko musze upolowac fajna lampke do pokoju dzidzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiłam dzisiaj moje dzieci w domu, więc jakoś nie miałam spokoju do naskrobania czegokolwiek, a poza tym co gdzieś przysiądę, to zasypiam - chyba ciśnienie takie, czy coś... A teraz właśnie usypiałam moje stworki i ... obudziłam się po dwóch godzinach! Dobrze, że nie protestują przed leżakowaniem w dzień... No ale koniec dobrego! Alexandra, to świetnie, że maleństwo zdrowe! Leż grzecznie! Ale masz szczęście, że lekarz zauważył - bo w sumie to takie zmiany dermatologiczne, a tu proszę - od wątroby! Mamusia77 - czekamy na wieści. Wiem, że pościelone łóżeczko wygląda ślicznie, ale ja nawet mojej pościeli na razie nie piorę, bo po pierwsze - na poduszce takiego maluszka jeszcze długo się nie kładzie, a do przykrywania dużo praktyczniejsze są dla mnie kocyki, przynajmniej na początku. Albo miałam też takie śpiworki zapinane na ramionach - przynajmniej miałam pewność, że sobie maleństwo przez przypadek nie naciągnie kołderki na buźkę. No ale to tylko takie moje fanaberie ;-) ;-) Trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkaplazowa
Cześć dziewuszki. Fajnie, że nasza skrzyneczka działa. Będzie można jakieś fotki tam wysłać. Jak się zmobilizuję to na pewno coś wrzucę. Czyżbyśmy zaczynały się rozpakowywać? Pierwsze czopy za nami... ale to już w końcu przyszedł czas. Ja mam wizytę w piątek, więc może dowiem się, czy coś się zaczyna dziać, czy cisza. Oj nie zazdroszczę Wam tych egzaminów. Jak sobie przypomnę moje studia, to chyba bym nie dała rady w tym stanie się zmobilizować. Tym bardziej życzę powodzenia i trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1234
alexandraa2p - naprawdę ten zestaw pościeli kupiłaś w korzystnej cenie. Może i ja się skuszę:) Choć też uważam, że na początku nie będę używała poduszeczki i kołderki. Tym bardziej, że wiosna i lato idzie. Ale już bym chciała to wszystko mieć. Odnośnie zakupów - przyszedł mąż z pracy i powiedział że bluzeczki ładne a spodenki mu się nie podobają. Niech się ugryzie w nos. Zauważam u niego zupełny brak gustu! Dobrze że to ja będę ubierała dzieciaczka:) Dziewczynki, które będę miały dostęp do skrzynki - pamiętajcie aby nas informować na łamach forum jak będziecie wiedziały, że któraś już urodziła:) A my teraz mamy problem z zakupem wózka. Byłam zdecydowana na chicco ale już powoli przestają mi się te wózki podobać. Możecie coś poradzić? Jakie wózeczki Wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka na meza gust nie zwracaj uwagi :-) moj tez tak ma - czasami mam wrazenie ze to jest moje kochane bezguscie:-) Ja tez podejrzewam ze na poczatku bede kocyka uzywac wiec ta posciel jest bardziej na wyrost :-) Co do wozkow - ja mam maxi cosi, duzo moich kolezanek ma quinny i bogaboo. Zalezy czego szukasz. Jakie kola itd. Ja zdecydowalam sie na maxi cosi bo ma duza gondole a potem spacerowke. Oboje z M jestesmy dosc pokaznej budowy wiec i dzidzia duza bedzie :-) Wozeczek jest troche ciezkawy to jest chyba jego jedyna wada. Wiem ze moja bratowa ma X-landera i mowi ze super z pierwszym dzieciaczkiem uzywala innego chyba gracco albo cos takiego i strasznie narzekala. Stokrotka ty tez mozesz dostac dostep na maila jesli go jeszcze nie masz - poprostu wyslij maila na kwietniowki09@interia.pl a ja ci odesle maila z naszym haselkiem. Trzymadelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA WRESZCIE PO WIZYCIE A JESZCZE MUSIAŁAM COS ZJESC, BO GŁODNA BYŁAM ZE HEJ, NACZEKAŁAM SIE DZISIAJ U LEKARZA , U NIEGO ZAWSZE KOLEJKI, NIBY PRYWATNIE A NACZEKAC SIE TRZEBA BO WSZYSTKIE KOBIETY CHYBA TYLKO DO NIEGO CHODZA. aLE Z DZIDZIA OK, MIAŁAM USG MA OKOŁO 2600 I PODOBNO TO W NORMIE, JESZCZE RAZ MAMPRZYJSC 1 KWIETNIA A PÓŻNIEJ PO ŚWIĘTACH 14 JUZ DO SZPITALA, CHYBA ZE COS ZACZNIE SIE WDZESNIEJ DZIAC, SPRAWDZIŁ TEŻ PEPOWINE JAK JEST UŁOŻONA WZGLĘDEM DZIECKA NASZCZĘSCIE WSZYSTKO OK, POWIEDZIAŁ ABYM OBSERWOWAŁA RUCHY DZIECKA BO TO POD KONIEC BARDZO WAŻNE, RYZYKO OWINIĘCIA SIE PĘPOWINĄ. A WIEC JUZ NIE WIELE POZOSTAŁO... ŚLICZNE TE WASZE POŚCIELE JA MAM JEDNĄ PASTELOWĄ A JEDNA KOLOROWĄ Z DREWEXU KOLORINO jA MAM WÓŻEK QUINNY TRÓJKOŁOWIEC I JESTEM ZADOWOLONA, PRZEDESTOWANA NA PIERWSZYM DZIECKU... ZMYKAM NARAZIE BO DZIECIAKI WZYWAJA A NIE WIDZIAŁAM ICH CAŁY DZIEN... MIŁEGO WIECZORKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja tez dzis po wizycie:) Wszystko ok:) kolejna wizyta 08.04 i wtedy zapadnie decyzja czy poród naturalny czy cesarka;/ Wszystko sie rozbija o to spojenie łonowe- ja chciałabym rodzic naturalnie jednak lekarka powiedziała mi że potem po porodzie moge płakac z powodu tego spojenia ...no cóż ma racje, nie moge sie na siłe upierac nad naturalnym porodem....zobaczymy:( a moze czas sam zadecyduje i dzidzia nas zaskoczy;/ Pozdrawiam i spokojnej nocusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia77 no to swietnie ze z maluszkiem ok. Wyglada na to ze z waga naszych malenstw idziemy leb w leb (w szczegolnosci ze mamy ten sam termin) :-) Te posciele drewexu tez sliczne - poprzegladalam sobie. Kobietki czy wy macie takie specjalne poduszki do spania? Pytam bo ja mam ostatnio problem ze spaniem i mysle nad zakupem takowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×