Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Brum----> ja nie jestem obiektywna i dobrze mi z tym :) Mało_stanowczy----. mnie tam nic nie rzuca na kolana :) A \"skromnością\" pewnie i tak Cię przewyższam :) Nie przekonałeś mnie, konkretne argumenty proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neit, widze jakieś zachwianie relacji... chyba usiłujesz mnie zdominować? ;) Co Ci chodzi po głowie, hę? Jestem jedyny i niepowtarzalny, to chyba wystarczający powód, żeby się postarać:) Bo szarlotki nadal nie dostałem........... ;) Brum, nie śpij! Może jakiś spacer? Przyniesiesz smycz, czy ja mam pójść i Ci nią przylać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy--->jakie zachwianie? Nigdy nie miałam zamiaru na wycieraczce siedzieć itp :) To raczej zadanie dla Ciebie :) Na szarlotkę nie licz :) Nadal nie wierze w Twoją unikalność. W końcu każdy tak mówi :P A przecież nie będę mężczyźnie wierzyła :) Dowody poproszę na Twoją unikalność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum - do wysokiej trawy w sadzie idealnie pasuje kocyk. Wino i ktoś jeszcze. :) Neit - jeśli do tej pory nie zauważyłaś mojej unikalności - no cóż, nic na to nie poradzę... Tym bardziej, że bez szarlotki nie funkcjonuję... A pomyśl - mogłaś zrealizować - przynajmniej wirtualnie - swoje najskrytsze fantazje i pragnienia... na przykład posadzić mnie na wycieraczce - chociaż myślałem, że znajdziesz dla mnie lepsze miejsce do siedzenia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy----> nie płace za męskie zainteresowanie, nawet szarlotka :) Wycieraczka? Nie, nie sadzałabym Cię na wycieraczce.... To takie.... banalne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, ale po trawie swędzą plecy... Chyba, że to Ty będziesz leżeć na plecach :) Tak, swędzą. Bo w ubraniu się nie kładzie w trawie... Tym bardziej, jak sie przyjdzie bez ubrania... Neit - no to gdzie byś chciała mnie posadzić? ;) Nie masz pomysłu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiochy :) Brum - rozbieraj się:) Neit - szarlotkę poproszę :) Pazurek - jeszcze nie mam pomysłu :) Też tak - jak po spotkaniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
nie do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy---> jaki Ty monotematyczny jesteś... :) Chyba posadzę Cię na dywaniku obok łóżka i będziesz czekał aż raczę Ci okazać zainteresowanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neit, nie będę siedział w nieskończoność, tym bardziej, że szarlotki nadal nie dostałem:) I zajmę się Brum a Tobie będzie żal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Mogę stamtąd pomruczeć Mało_stanowczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Musisz sie postarać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie specjalnie :) Tak z braku lepszego zajęcia zaglądam, jako dodatek do kawy zamiast ciastka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wmawiaj Sobie, wmawiaj :) A tak z ciekawości to do czego niby miało mi Ciebie brakować, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×