Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Purpurowa, tęskniłaś? :) Tłumacz sobie jak chcesz co robiłem przez weekend, dla Ciebie mogłem być w klubie dla gejów i wyrwać jakiegoś przystojnego misiaczka, żeby potem czuć na plecach jego oddech przesiąknięty alkoholem. Myślałem, że nie dam rady, miał olbrzymiego członka... do tej pory ciężko mi siadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy---> ja to sobie bardzo plastycznie wyobraziłam.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, nie rozumiem... na to czekałaś czy chcesz więcej? :) Neit - tak, powinnaś współczuć choćby przez solidarność jajników:) Zła kobieto, mi chodzi o szarlotkę!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy----> jestem smaczniejsza nawet niż moja szarlotka :) A solidarność jajników mam gdzieś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy--->i to i to :) Fantazja... nawet nie podejrzewasz na co mnie stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum.. Hmmm... czyli jeszcze Ci mało? To może brutalnie wepchnięta rączka od pejcza Cię uspokoi? Tylko rozchyl pośladki... Neit - czuję się uwodzony :) Ale i tak z szarlotki nie zrezygnuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy---. to się nie czuj, bo nie uwodzę :) A szarlotki i tak nie dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neit - czy mam rozumieć, że zauważając kątem oka jakiś podłużny przedmiot w Twojej dłoni lepiej nie stawać do Ciebie tyłem? :) A już na pewno się nie pochylać? ;) W momencie jak spytasz o oliwkę albo wiać albo się rozluźnić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy---> hmm... najpierw bym musiała ocenić czy bardziej mi się podobasz od przodu czy od tyłu i potem zdecydować jak to wykorzystać :) A na wszystko się pomysł znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neit, a co z tym... hmm... podłużnym przedmiotem? ;) Jakoś mi się z wałkiem do ciasta kojarzy... OOOJJJ... :) Brum, pytałem o coś... Niewyraźnie? Może powinienem szarpnąć za włosy, jednocześnie dopychając rączkę? A może wziąć... wałek do ciasta i Ci przymierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, czujesz się zaspokojona? Czy jeszcze rzucić Cię na łóżko i przywiązać? Zakneblować, żebyś nie krzyczała... siłą rozchylić uda... wejść brutalnie, bez pieszczot... pokryć jak sukę... jeśli będziesz wierzgać przylać Ci po tyłku... wykorzystać... dla swojej przyjemności... żebyś poczuła się przedmiotem... patrząc Ci w oczy miećc satysfakcję, że każde pchnięcie sprawia Ci coraz większą przyjemność - przyjemność, z którą walczysz i nie chcesz się do niej przyznać... pieścić Twoje piersi trzymając Cię za włosy, żebyś się nie rzucała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam po szarlotkę!:-)dzięki Neit!:-) a tu co...y...że jak?? ... Mało Stanowczy-zabraniam Ci wizualizować moje marzenia! :-P człowiek pracować próbuje, a oni tu wciąż się kotłują i rozpraszają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chwilę znajduję tu "coś miłego", ale najbardziej ruszył mnie Twój ostatni tekst-z braniem siłą, dla własnej przyjemności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, na mnie już pora... Na razie suczki :) Specjalnie dla Purpurowej, której przecież to nie interesuje - znajomi mają wilczura... zawsze go pragnąłem... dziś mu nie odmówię... Podobno jest niesamowity... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum - podoba mi się :) Czyli lubisz dłuuuuuugą grę wstępną :) No no no.... ;) Pazurku, chciałabyś zostać czyjąś zabawką? Mmm... przyznaj się otwartym tekstem.... No i teraz już moge lecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×