Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Brum, jesteś perfidna suką :) Tylko spuścić z Ciebie oko i od razu fikasz :) Na wycieraczkę marsz. Pazurku - a co stoi na przeszkodzie??? Teraz idę bez pozwolenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
witam no miałam ale przełozylismy spotkanie na jutro bo dzis sie zle czuje po co jestem z tamtym??? juz nie wiem, teraz nie bedzie go z miesiac bo jedzie z dziecmi na wakacje...do zony nie wróci bo to ona go wywaliła, zreszta ja nie wnikam, znów sobie całą noc popłakałam:( wredna swinia!!!!! zawsze boli po czyms takim jak cos palnie ja go nie potrafie zrozumiec ok juz uciekam, psuje wam nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
no i najlepsza rzecz....tak sie na mnie wkurwił ze mnie okłamał ze go nie ebdzie a przyjechał i cicho siedział. Małpa wredna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khalhg
też tak... czytałam cały topik i.... wiesz co dziewczyno!!! - poświęć chwilkę - przeczytaj wyłącznie Twoje wypowiedzi w tym temacie - i wyobraź sobie że to pisze jakaś obca osoba...... zrobiłaś to ???? co widzisz ????? jaką kobietą jesteś???? pogrążasz się tak - że nie długo będziesz miała tak "mózg wyprany" że nie będziesz potrafiła z nikim życia normalnego ułożyć JESTEŚ MŁODA - ZLITUJ SIĘ NAD SOBA CHOCIAŻ TROCHĘ i odetnij się od niego tak jak dobrze Ci tu wszyscy radzą TO CO ROBISZ JEST CHORE - PRZECZYTAJ TWOJE WYPOWIEDZI I POSZANUJ SIE - JAK TY SIEBIE SAMA NIE POSZANUJESZ TO NIKT INNY TEGO NIE ZROBI - ZACZNIJ OD SIEBIE A PÓŹNIEJ OCZEKUJ OD INNYCH!!!!!!! sorry za ostre słowa, ale RATUJ SIE DZIEWCZYNO bo sie zatraciłaś!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
macie racje...ja juz tak nie moge, wykoncze sie psychicznie i popadne w jakąs depresje , jak juz jej nie mam:( to chory układ i juz moja cierpliwosc sie skonczyła. Mam dosc, trzeba zapomniec i znalezc sobie normalnego faceta !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khalhg
nie mów dużo - tylko czyń co powinnaś - zyczę Ci z całego serca dużo siły i wiary w to że się uda - BO JESLI TEGO NA PRAWDE CHCESZ TO SIE MUSI UDAĆ NIE MA INNEGO WYJSCIA:) NIE TRAĆ MŁODOŚCI! i pamiętaj - on będzie czarował, kombinował i obiecywał - bądź na to przygotowana - NIE MOŻESZ SIĘ UGIĄC ZASŁUGUJESZ NA KOGOŚ LEPSZEGO DZIEWCZYNO - WALCZ O SIEBIE !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć suczki :) Też tak - po pierwsze - przestań przepraszać za wszystko. Jeszcze trochę i przeprosisz za to że żyjesz. I podziękujesz, że się nie gniewam :) Po drugie - ten facet to łgarz i krętacz, ale mało konsekwentny. Przeanalizuj tą sytuację - twierdził, że go nie będzie, bo jest \"kochającym tatusiem\", tak? Dziećmi się zajmuje? Opieprzyłaś go i nagle znalazł czas dla Ciebie? Mówiłem już wcześniej - on się boi, że Cię straci, bo nie znajdzie innej. Taki z niego samiec jak ze mnie baletnica. Uwolnij się od niego, idź dziś na spotkanie z tym przyjednym. I nie ma \"źle się czuję\"! Mało tego, masz się dobrze bawić, albo dopiero się przekonasz jak się przeprasza :) Trzymaj się cieplutko :) Brum... gdzie się włóczysz? Neit - nie widzę szarlotki...zła kobieto... Pazurek - ściągaj majtki. No, po porannych porządkach mogę się napić kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To odwróć się plecami Brum... pora na codzienną serie klapsów... tak, żebyś się nie odzwyczaiła... A może masz jakieś specjalne życzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum - lubię Cię. Kontrola - to mi płacą za przyjęcie pakietów kontrolnych. A taki bez doopy... to niepełna oferta, promocja jakaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie wchodzę do kuchni, dzisiaj poluje :) Mało_stanowczy----> zamiast się popisywać wziął byś wachlarz i mnie powachlował bo gorąco :) Możesz nago to robić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrola - podaj rocznik, przebieg, wersję wyposażenia, pojemność, rodzaj zawieszenia i ile możesz mi zapłacić. Rozumiem, że już bez gwarancji? A ten, hmmm... lakier jaki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neit - dobre to było, uśmiałem się :D żebym przypadkiem nie powachlował Cię czymś innym...... :D U mnie klima, w zasadzie to trochę za chłodno... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, jesteś bardzo pewna siebie... Zupełnie nie jak suka... A czy to, że się nigdy nie spotkamy Cię zaskoczy? Purpurowa - no coś Ty? Jak sie reguluje? To można tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa, nie wolno regulować! Taki pan przychodzi i krzyczy jak sie reguluje. I jeszcze mówi, ze pozabiera nam te wiatraki. I co, pod betoniarką będę się chował? Tam jest twardo i niewygodnie i koledzy sikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×