Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

i to byłoby na tyle...Ms..ja Ci powiem prawdę..wiem,że wyda Ci się to dziwne ale tak właśnie jest... jesteś niewolnikiem...psem..na usługach Wrednego suczydła...czasami jak jej się znudzisz...oddaje Cię swoim koleżankom.. Masz swoją obrożę..smycz...swój kąt w którym klęczysz i czekasz na jej rozkazy...przykro mi ale musiałam Cię uświadomić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups... Chyba będzie jakaś draka :o A może SM jest kobietą???? A może jest ufem??? Obcym, pasażerem, kosmitą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cholery robi w mojej doopce ta ogromna strzykawka z nazwą lewicowej partii politycznej i to w dodatku z literówką? Hę? Amorek, czym Ty kurde strzelałaś do mnie? Na kolana i błagaj o przebaczenie! Albo psami poszczuję! :classic_cool: Brumko - SM? - Pomyślę nad zmianą kolejności w nicku, jak będziecie o mnie mówić w skrócie to będzie baaardzo miło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest dobrze! Amorek-zabierz kluczyki kierowcy karetki! Szybko! Ja biorę na siebie tego drugiego. Tzn.obezwładniam...bez głupich skojarzeń;) i ...uciekamy! Trzeba ratować Brum i MS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień nicka na Szalenie Przystojny Samiec albo Mało Stanowczy Władca Nieposkromionych Kobiet z Temperamentem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff...udało się to nic ,ze korupcja...zgadzam się na wszystko ... ale ja jednak zostanę w tej karetce....z kierowcą i lekarzem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci....nie zdejmuj przypadkiem SM...tego kaftanu...myślę..,że taki unieruchomiony bardzo mi się podoba:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek, wróć! Ale Już! Hmmm... myślę o Kopulującym Intensywnie Seksownym Samcu, będziecie mnie całować na powitanie. Gorzej jeśli zrobię z siebie CHerlawe Uosobienie Jebaki :D Ale już Penetrujący Energicznie Nienasycony I Seksowny może być :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Dominujący Seksowny Macho :classic_cool: wołałeś mnie? jesteś w kaftanie w ustach masz knebel... a ja z pejczem...w samym gorsecie pończochach..i na 10 cm szpilkach...no i co mi zrobisz ?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
86kg? E, to ja Ci pomogę Amorku:-) przekulniemy MS pod szafę! tylko dlaczego Brum stoi w kącie i na takie duże oczy? Płaczesz Brum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM....zapominasz,że siedzisz na krześle...a nogi masz przywiązane bandażem elastycznym do nóg tego właśnie krzesła...pomyślałam o tym...spoko:p Koci...ale ja właśnie miałam kaprys pooglądać dwóch zabawiających się facetów...a Ty o tym na forum piszesz????Zdrada:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku-bo na "naszym"o tej godzinie to nikogo nie ma. A tu było tak ciekawie;) ...tylko ten płaczący MS burzy mój spokój... Coś jest nie tak...może zawołamy na pomoc Jego żonę? Widziałam ją tu już kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałeś powiedzieć no niech mnie ktoś przytuli..... jak Ci wypieszczę tyłek pejczem to poczujesz moją milość do Ciebie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×