Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

No i mam dylemat :P Idą łeb w łeb.......Amorek i Suczydło ;) Suczydło wyprzedza Amorka o pół długości :)))))) ( nie wiem czego - dla zainteresowanych potem wymyślę ) ..... wszak jam hedonista, raczej już nie romantyk..... :D chociaż ..jak pomyślę o tych ciepłych ustach .... a za te kieszenie, zwłaszcza z tyłu, Brum , to ten toster sam Ci do prądu podłączę ;) Wredne_Suczydło a duże chociaż ono? Z AGD to toster, bo mój mi gdzieś zginął...pewnie Brum podebrała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrzej mnie
chcę mieć gorączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam niesamowicie skuteczny sposób na otrzymanie gorączki ;) Oprócz tego jeszcze jakieś efekty uboczne mogą mieć miejsce, ale to już zależy od szybkości Twych nóg - Jest taka najdłuższa ulica w Warszawie - Puławska.... bieg w jedną stronę do samego Piaseczna gwarantuje nabycie gorączki w 40% Pozostałe możemy dodać, gdy bieg ten odbędzie się w wersji exclusive - znaczy na rosołowo :) Efekty uboczne mogą niestety mieć miejsce, gdy nie zdążysz uciec przed napalonymi na golaskę facetami ;) :) No i co, że głupio wymyśliłem, ale na poczekaniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się pisać cokolwiek ponieważ mogę zostać śmiertelnie ugodzona prądem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam stąd ....... niech teraz pracuje nocna zmiana ;) Oficjalne ogłoszenie wyników po spłynięciu wszystkich propozycji, otwarciu zapieczętowanych urn i podjęciu przez gremium (a może kworum) jednomyslnej, wiążącej decyzji :) a'propos dla zainteresowanych autobusem na Białoruś....niestety mój budżet wystarczy tylko na sprawdzenie z jakiego peronu odchodzi najbliższy pociąg i w tym zakresie mogę służyć pomocą zdobywcom/czyniom zaszczytnego drugiego miejsca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ONO, Panie Zim, to nie byle jakieś tam wgłębienie, szparka, dziurka, szczelinka... rozpadlinka..? ;) To jest Rów Mariański, Kanion Kolorado! wpadasz, błądzisz i znikasz, próbując rozpalić ogień, giniesz marnie wijąc się z braku tlenu, ciekawość i adrenalina zgubią Cię! chcesz zaryzykować?:P czy wolisz toster?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz suczydło Osiągnęlam najgłębsze stadium glupawki ale z opisu wynika, że masz mega piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohoho...troszkę mnie nie było a tu takie newsy...:p ja tam kłócić się o wygraną nie zamierzam ...nawet ustępuję wspaniałomyślnie pierwszeństwa Wrednej:classic_cool: Jaki romantyzm Panie Zim???? Przecież jakoś musiałabym sprowokować żeby przejść dalej...Na dzień dobry przecież nie pozwolę sobie na to żeby ogrzać Twoje dłonie pod spódniczką..:p Jeszcze miałam zamiar...rozpalić w kominku...posadzić Cię na fotelu przed nim ..nalać łiskacza do szklaneczki i zrobić Ci masaż...ale to zbyt romantyczne więc się rozmyśliłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą wspaniałomyślnością nie przesadzaj, robię się podejrzliwa;) amorku, no powalcz trochę:) (tak dla zasady... niech pan Z upaja się widokiem i smakiem walki:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...ja pierdziu..... Wredne......Mariański trójkąt Bermudzki :)))))) ciekawe ciekawe..... już szykuję linę i raki... i pewnie ze dwa namioty - pozakładam bazy, szlak wytyczę potomnym :) Amorek.... jezeli masaż po rąbaniu....to ja bardzo chętnię jesli nie na dzień dobry to na do widzenia? hmmmmm..... Ale...posadzenie mnie przed kominkiem to tak posadzenie bałwana....nie boisz się, że kałuża się zrobi? ;) Zaprawdę trudny będzie wybór jury...Oj nie chciałbym być w ich skórze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co.....ile mam palców do ogrzania? ........ dziesięć jeśli liczyć tylko te u rąk :P Nie wiem jak sobie to wyobrażasz...że tylko jeden podejmie decyzję? ..... optymistka... nie wiesz jakich kłótni jestem świadkiem to gorsze niż kaczor i donald na jednym lotnisku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredne suczydło...ciiiiii wiesz, póki nie ma innych...chcesz wygrać? ;) jest taka możliwość..... znam większość z członków jury :) Wiesz ..... mogę szepnąć słowo tu i ówdzie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami robię coś bezinteresownie Wredna...:p Panie Zim ...no przecież mówię...że to byłoby zbyt romantyczne więc tego nie zrobię...wcale nie mowie o tym...,ze drzewa nie musisz ciupać...bo ten domek który mam na myśli zaopatrują właściciele..nie musisz też wiedzieć,że kiedy siedziałbyś w tym fotelu(nie jako bałwanek...tam jeszcze nie ma sniegu)...zreszta to i tak nieistotne zeby Ci opowiadac jakie przedstawienie czekałoby Cie ....bo nie jestes zainteresowany... a wspominałam ,ze uczyłam sie tanca brzucha?...nie wiem dlaczego teraz przypomniało mi sie o tym:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooood mooooorniiiiiing :)))))) Śliczne Panie i Piękni Panowie.... a może odwrotnie...... Panie śliczne i Panowie piękni ;) Mojej skromnej osobie przypadł zaszczyt ogłoszenia wyników pierwszego quizu w tym przecudownym miejscu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×