Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

ok...ręce masz mieć nadal skrępowane...ale siadam na Twoich kolanach..obejmuję i tulę do piersi...nawet pogłaszczę po główce....lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ms..zdejmuję Ci ten kaftan...uwalniam nogi......zabieram zabawki i wracam do swojej piaskownicy:-O było miło... aaaaa...Pazurka zabieram ze sobą.. Koci bierz kocyk...zmykamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że zdjęłaś knebel... wtulam się, ocieram o Ciebie... chcę Ci coś szepnąć na uszko... wbijam zęby w szyję... lepiej mnie rozwiąż, mała.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy, kiedy... Oblicz sobie sam :-D Dopasuj daty :-D Ze mną na pewno nie, ponieważ byś to pamiętał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci.....Ty przeciwko mnie??? Ja chciałam Cię zabrać do Spragnionej..PPS..Pana Wiktora..Niespokojnego..Pięknej Zmyślonej...przecież mówię ,że do \"naszej piaskownicy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Was na chwilę zostawić... w duupach Wam się przewraca;) Amorek, co Ty za strzały masz? albo dealerów zmieńcie:P jeszcze jedna noc w tym hotelu... zapiję się:P dzisiaj marzy mi się jakiś... hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nastroju do pukania, pukam i fukam łagodna jak baranek Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć suczydło :-D Ja lubię stać w kącie albo siedzieć :-D Ciszę mam tam i spokój :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedziemy z koksem
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za słaba jestm, mała, łopatą nie przyzwyczajona machać. Odciski mi się na dłoniach zrobią. Ale jeżeli masz życzenie - proszę bardzo. Popatrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć myrek co tu robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredne suczydło...wyżyje ...ale to dopiero wieczorem... wykorzystam bezwstydnie i zostawie..na pewno nie będę się bawić ani w romantyzm ani w podchody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stęsknionych mojej osoby:) Witam po małej przerwie... Lepszy pejczyk czy klapsik?..... Ja się posiłkuję ręka, niestety nie stać mnie na zakup porządnego pejczyka.... a te z Media Marktu są faktycznie nie dla idiotów.... Instrukcja po chińsku i zawsze siebie trafiam :( Deszczowo i zimno....paluchy mi zmarzły..chętnie bym je gdzieś ogrzał :) I mamy mały qwiz :))))) Każdy ma po 2 propozycje, gdzie mógłbym te palce ogrzać.... Nagroda za drugie miejsce - piesza wycieczka na Białoruś Laureatce pierwszego pozwolę pokazac jak działa zaproponowany ogrzewacz :D Tak, tak...napisałem laureatce, bo wątpię czy jakiś facet będzie na tyle błyskotliwy, żeby nie iść na Białoruś ;) Po drugie jednak w dalszym ciągu wolę kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam włożenie paluchów do kawy z mlekiem Panie Zim :-) Cieplej, nie goracej aby nie uległy poparzeniu :-D Bo trzeba będzie podmuchać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm... w dalszym ciągu niema lidera... ...za to celnicy białoruscy się ucieszą.... ile przemytu w walizkach ... i wszystko do konfiskaty....imperialistyczne zachodnie spodnie i bluzki i spódnice :) Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze muszę pomyśleć nad jakimś punktem zbornym - co tak pojedynczo będziecie się wycieczkować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Białoruś nie bardzo chciłabym jechac ale jak rozumiem przymusu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×