Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość sprowokowana
Hmm... proponuje cieple i wilgotne wnetrze... Moze to byc ciepla szarlotka badz przepocony but pana Henka, tego co z taczkazapiechdala :) A moze Zimi wolisz bardziej przyjemne klimaty? Daj podpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho Ho Ho rozmarzyły się co poniektóre widzę :P sam wymyśliłem sposoby typu ciasto, pączek, ba posunąłem sienawet do kawałka polędwicy lub boczku ;) Brum....po 2 propozycje miały być - zostajesz wykluczona z nastepnej zabawy, uznaję, że udzieliłaś już odpowiedzi na następne pytania :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie podoba toster. Paluchy włożyłabym najpierw do słoika z dzemem, władowała do tostera i oblizała gorące :-D Panie Zim - nie doczytałam warunków konkursu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... romantyk jestec ze chooj. Tfu, hej mialo byc :D Dwie kolejne: a. morka i wilgotna szpatka Pani Krysi z szatni przy toaletach b. ciasna i sucha (ale ciepla) szparka Pana Rysia z kotlowni Nadal nie wiem kto jest liderem i czy jest takowy :D A moze qwiz nieaktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpadła z powodu nadmiaru pomysłów. Ty też odpadasz, bo miały być tylko dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee.... nudzicie brum :) zglosze tyle propozycji ile mi sie podoba i tak dlugo bede to robic jak mi sie bedzie chcialo :D Ogrzewacz Zimi wyprobuje sobie sam :P Za kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na wstępne podsumowanie :) Konkurs nadal trwa.....co prawda słońce wyszło i jest cieplej, ale paluszki moge włożyć mimo to :P Hmmmmm.. zaraz - ogrzać, ogrzać ...zaraz tam włożyć ... :) Sprowokowana, mimo niezaprzeczalnych zalet, które z pewnością posiada zostaje również przeniesiona do nastepnej tury i jako wyautowana nie może liczyć na 1 miejsce ;) - zbyt wiele, Sprowokowana, zbyt wiele....prosiłem o 2 typy, a nie garść pomysłów sypanych z rękawa, aczkolwiek mogę obiecać, że specjalnie pod Ciebie zrobię następny konkurs :) Będziesz miała szansę wykazać się inwencją :) I odpowiedź na Twe pytanie - Nie, nie możesz pisać ile zechcesz :P To MÓJ quiz :D:D:D:D;) Na razie ku zdziwieniu ogółu liderem zostaje Suczydło..... Mogę obiecać, że jak nastepnym razem zmarzną mi paluszki pomyślę o Twoich udach :))) Propozycje przyjmujemy do godz 23.00 Potem ogłoszenie wyników i przyznanie nagród :D Brum...a ten toster to pod napięciem? Ja bym miał pewne obawy o finał Twoich zabaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ence pence, tere fere.... zabawa jest dla wszystkich. Jako typ niepokorny zglaszam sie wiec do tego wyautowania, bede sie darla z lawki rezerwowej ile sil w piersiach, obydwu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spragniona...👄 dobrze myślałaś:) Zimie...daj ogrzeję Ci je poprostu moimi łapkami...zbliżę do ust...ogrzeje oddechem...dotknę ciepłymi ustami...a potem zamknę w dłoniach...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zim nie ch sam sobie mysli gdzie wsadzic paluchy :o Tak na gotowe chce przyjść. Wszystko na tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×