Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Wiesz Purpurowa - masz taki manieryczny sposób rozmawiania z ludźmi. Lubisz narzucać swój punkt widzenia i sposób myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaadda
Wiesz Purpurowa - masz taki manieryczny sposób rozmawiania z ludźmi. Lubisz narzucać swój punkt widzenia i sposób myślenia. fokladnie. Glupia suka mysli,ze pozjadala wszystkie rozumy a zna sie przede wszystkim na ciagnieciu druta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz brumka- staje sie ironiczna jak ktos unika odpowiedzi na konkretnie zadane pytanie, potem odpowiada by na koncu stwierdzic ze i tak nie odpowiedziała . masło maslane ...pomieszane z margaryną , zmiete i wyplute przez maszynke do miesa. I tak tez sie moja droga z Toba rozmawia.. nikomu nic nie narzucam- zadalam konkretne pytanie- na ktore nie jestes w stani odpowiedziec powaznie. wredne suczydlo- i co z tego ,ze go nie ma?ma pecha.. nieobecni nie mają racji bytu. a ja tylko wyrazam swoje zdanie na jego temat i to samo bym pisala gdyby był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozmawiasz, tylko atakujesz :-) Walisz od razu z grubej rury :-) A odobno nie lubisz brutalnosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzenie "nie umiesz się odnieść"- sugeruje ,że mam jakiś deficyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wcześniej "jak się ma poglądy na dany temat..." To też sugestia, że czegoś nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaosa
Purpurku---brum ma rację. Lubisz narzucać innym swoje poglądy. Dlaczego tak trudno zrozumieć, że ktoś może lubić ostry seks, poniżanie, bicie batem po tyłku, wyzwiska, klamerki, kajdanki, itp? Ja lubię i nie wstydzę się do tego przyznać. Ty tego nie akceptujesz. Uważasz, że uwłacza to kobiecie. I dobrze, masz do tego prawo, ale uszanuj też prawo innych do odmienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a;eż ja to szanuje, wyrazilam swoje zdanie- moze troche wysmiewczo, ale tak to juz widze i zdania nie zmienię nie narzucam nikomu swojego zdania brum odpowiedziała TAK ja jej na to- oki, rozumiem!! nie "nawracam' nikogo na słuszną drogę- bo moja kazdy niech idzie swoją drogą- tylko nie rozumiem tego ze brum jest tak cięzko sie przyznać do tego ze lubi dominacje faceta.. ty napisałas otwarcie- i super, bo każdy z nas jest inny. szczerze- nudno by było gdybysmy były jednakowe, a i wszyscy faceci w moim typie byli by pozajmowani a tak.. ja mam w głebokim powazaniu typ- pana i władcy, i tyrana a wiec wiecej wolnych dla brum i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
purpurkowa musisz miec na wzgledzie i to, ze nie zawsze ludziom chce sie odpowiadac na twoje pytania tak tylko pisze bo widze ze zarzucasz brumce uniki:) pisze rowniez dlatego ze strasznie mi sie dzis nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasie deszczu dzieci się nudzą to ogólnie znan rzecz Choć mniej brudzą się i cos tam, coś tam nie pamietam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
do flaszeczek zlapia muszek... i cos tam cos tam :) w sumie to sie zgadza ale do mojej muszki same ciagna w sposob bardzo natretny zreszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampka ależ ja biore poprawke na to i nie wiem czy tak cięzko jest napisać spadaj mała -tam są drzwi? no chyba bym zrozumiala- i dala jej spokoj.. zresztą i tak daję, znudzila mnie na smierc ide się pociąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
nikt ci nie powie "spadaj mala" tylko dlatego ze zadajesz durne pytania :) ... a juz na pewno nie brum :) milego ciecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×