Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

na a potrzebuję akceptacji bez żadnych warunków na b - bardzo duzo tolerancji dla własnej osoby na c - ciszy w trakcie ale czasami może byc głosniej nieco na d - dobrego seksu - duuuzo na e - ewwntualnie powtórki dobrego seksu na f - hmmmm... tu sie troche wstydze napisac wprost na g - góry miłosci na h - hałasu po ciszy na i - inicjatywy w zdecydowanym działaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazdy od zmierzchu po świt :-) kochania po kres lawiny szczescia łez z rozkoszy może odrobiny pieprzu nowej pary butów oczywiscie pieniędzy bez wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórki z przeszłości ale tej radosniejszej raz jeszcze majowego wiatru we włosach stanowczo więcej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torebki do nowej pary butów udanego zycia wiecej chyba nie napiszę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie masz duże wymagania :D A mi by wystarczyło.... na P :classic_cool: Pieprzenie Piwo Perwersja Pociąg fizyczny nie tak bardzo dawno temu Papieros Pochwa :classic_cool: O Penisie i Prostacie nie muszę myśleć bo wszystko działa, przynajmniej na razie :classic_cool: Polędwiczka.... na obiad Podwyżka samica Psa :classic_cool: - no z tego jestem naprawdę dumny, nie miałem pomysłu na sukę :D Penetracja. No wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz się!:P złość dodaje mi uroku:) rozpędzona energią, oblizuję suche usta szybki pęd, szybka decyzja lubię adrenalinę ponieca mnie to przecież wiesz, jaką przyjemność daje mi rozszarpanie mięsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suczydło, a jak myślisz, dlaczego tak napisałem? :classic_cool: :) Liczyłem na to, że stwierdzisz iż jestem prosiak, a że na mnie nie możesz się wyżyć, to będziesz agresywniej szarpać dostępne mięso :D Można zaryzykować twierdzenie, że robiłem Ci dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suczydło, słowo "poniekąd" nie jest synonimem "zawsze". Tak tylko na marginiesie chciałbym zauważyć :classic_cool: 35 latka - czemu się nie odzywasz? Jeszcze nikogo nie wysłałem do kąta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×