Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Amorek, kooooo ko, bez dyskusji, mam ochotę popracować nad następnym pokoleniem jajek :classic_cool: Nie chcesz po grzbiecie? Jak Cię dziobnę w grzebyk to od razu zmiękniesz :classic_cool: A Ty Brum patrz i ucz się :classic_cool: Ciebie też to czeka :classic_cool: Tylko żeby nie było, że jestem z Wami tak dla ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzeć nie będę! Nie jestem patrzałka :-D Jestem porządna kura domowa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Mało Stanowczy. Każdemu może się zdarzyć:) a wracając do kwestii mojego pojawienia się dopiero teraz-jaj nie ma. Bo ja do tej pory u fryzjera piórka stroiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest refleksja nad kondycja drobiarstwa krajowego w dobie ptasiej grypy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci - nastąpiła metamorfoza. Teraz to jest kurnik :-D Po prostu kurnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało Stanowczy-jak ja mam pozwolić na to dziobanie skoro piórka mam na irokeza? Powinnam się buntować, drzeć się albo jakoś tak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurek, ja wiem, że bęzaiesz gdakać, żeby koleżanki potem nie gadały, ale dwa okrążenia po podwórku i masz być moja, jasne? Muszę dbać o mój...ogon, żeby jakiegoś pióra nie zgubić :classic_cool: Brumko, ciesz się, że nie jesteśmy w hodowli przemysłowej, bo jajka to byś w inkubatorze oglądała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek-wiesz jak to jest-dobry fryzjer i jakaś drobna zmiana "wizażu"zawsze się przyda:) Mało Stanowczy-ja przecież tu tylko gościnnie jestem.do koleżanek na dżdżownicę wpadłam, a Ty...niewyżyty kogut! :-P a propos-gdzie byłeś, gdy Cię nie było?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×