Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Nie. Taka luźna uwaga rzucona w eter :-D Chyba, ze chcesz zostać moja kochanką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No proszę, tak nieskomplikowany sposób jak podanie ceny nie wpadł mi w ogóle do głowy.. amorku wybacz..pomyślałem, że to Ci uwłaczy :P To nie jest takie łatwe napisać - szukam kochanki. Znaczy napisać łatwo tyle, ze efekt mizerny....nie chcą się jakoś cholery łajdaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w ogóle kobiety mają jakoś łatwiej.... Nam nikt nie kupi kwiatka, nie zainteresuje się, czy nie mam 'tych' dni i to dlatego ten podły nastrój, nie mamy tylu par butów i nie możemy godzinami się zastanawiać, które pasują do pięćdziesiątej wyjętej z szafy sukienki, spódnicy, bluzki, spodni, żakietu, kostiumu, marynarki czy czego tam jeszcze.... W ogóle nie mamy żakietów :( Mało kto gwizdnie na nasz widok.... o obejrzeniu się nie mówiąc. ...czasami pan policjant.. :( /gwizdnie/ Nikt nie patrzy w nasz dekolt, na nasze pupy /czasami patrzą ;P/ Jak zmienimy fryzurę lub część ubrania od razu każdy to widzi i komentuje. My nie musimy oganiać się od zainteresowanych naszą fizycznością. Nikt nas nie chce podwieźć jak machamy ręką skostniałą od przenikliwego wiatru... Ręce nas bolą od otwierania drzwi ale nikomu nie wpadnie do głowy, że może trzeba je pomasować. My nie mamy bólu głowy. Brak ochoty na sex spokojnie może być uznany za impotencję, a w skrajnym przypadku może się skończyć podejrzeniem nas o posiadanie jakiegoś 'boku'. Nasz bałagan jest bałaganem i nikomu nie wpadnie do głowy, że wiemy dzięki temu gdzie leży to czego właśnie potrzebujemy /na samym wierzchu ;) / Tak.... Kobiety mają stanowczo łatwiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..zna ktoś jakąś fajną panią psycholog? :D przedział wiekowy 22-38, nie musi być stanu wolnego ;) Kozetka obowiązkowa. Kołdry nie wymagam ale kocyk by się przydał. No i żeby się nie kręciło za dużo osób po gabinecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej suczki 🖐️ Zim, deprecha jesienna czy co? Twardziochem trzeba być, nie mięciochem :) Nie chce masować? Za kudły i do parteru. Nie spytała jak się czujesz? Wygoń do kąta. Nie wierzy, że Cie boli głowa? Przylej pejczem po tyłku. Każdej akcji odpowiada reakcja, tylko siła jest skierowana odwrotnie, czy jakoś tak... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×